Пишу з калідору• 15 ноября в 21:32
У вас було таке, що ви замовили таксі, гроші зняли, а авто не приїхало?
Що ви робили в цьому випадку?
ПочтальЁнша• 15 ноября в 21:45
Писала в службу підтримки(Болт) отримала повернення і знижку на наступну поїздку. Але в мене були скріни-докази замовлення і відмови водія. Взагалі є саме в цій службі таксі недобросовісні водії, беруть замовлення, спочатку нібито їдуть, а потім відмовляються.
Перекус беру завжди• 15 ноября в 22:26
було, не повернули - водій поставив скасування пасажиром, нічого не повернули