интайм_не_предлагать• 17 ноября в 10:27
Как похудеть?
Если все время хочется жрать
Радість моя• 17 ноября в 10:34
У меня также. Хром принимала, но ничего не изменилось. Постоянно в стрессе и получается только сладким немного себя успокаиваю. Рука тянется к печенью, конфетам, бутикам. Каждый день думаю перестать ,но не выходит.
Бодіпозітівна• 17 ноября в 10:58
Це може бути психологічна причина. Я у шлюбі з чоловіком набрала 20 кг при тому що слідкувала за харчуванням. Зараз одна, їм що хочу і не набираю, доречі, після розлучення ті 20 кг зійшли поступово самі як і прийшли. Може у Вас якийсь інший стрес. У будь якому разі, рекомендую спорт - спортзал, басейн, вдома, щоб і дофаміну добрати і лімфу розігнати.