ЛісАпетная• 19 ноября в 20:53

Да как так то?

Как так происходит? 5 летний ребёнок за 6 месяцев в иностранной среде способен полностью перейти на абсолютно новый язык. 6 месяцев блин(( Не живущий в среде, а занимающийся с репетитором учит 10 лет и никак не заговорит.
ТаЕщеОптимистка• 19 ноября в 20:54
10 лет учить с репетитором и не заговорить это что-то странное, явные отклонения
Сонячний день• 19 ноября в 20:54
А чому ви українську до цього часу не вивчили?
автор ЛісАпетная • 19 ноября в 20:55
5 летний ребёнок усынавленный в Нидерландах местными жителями и второй ребёнок мой , за год заговорила на Нидерландском в среде и бояха ну никак на английском не идёт разговор.
Чупа-чупс• 19 ноября в 20:56
це відомий феномен.
1) діти вивчають мову не запам´ятовуючи правила і граматику, а прямо цілими блоками. бо дитячий мозок так влаштований.
2) якщо дитина закордоном, і навколо всі говорять, скажімо, англійською, то дитина говоритиме англійською, а свою рідну мову забуватиме. це прямо проблема.
Ms. Искренность• 19 ноября в 20:57
А у нас дорослі від народження український не можуть вивчити. Як так то?
автор ЛісАпетная • 19 ноября в 20:57
Ответ дляСонячний день
Ви чому зробили такий висновок? Чи мені потрібно продублювати питання двома мовами? Нема більше про що балакати? У мене рівень носій на обидвах мовах, а ви ледь жодну вивчили))
Ручки-Крючки• 19 ноября в 20:57
Ответ дляMs. Искренность
А должны?
Чупа-чупс• 19 ноября в 20:58
Ответ дляТаЕщеОптимистка
зі мною на курсах англійської сиділа баришня, яка ін-яз закінчила, а на курси прийшла, щоб таки почати ГОВОРИТИ.
з вигляду нормальна була, без відхилень).
автор ЛісАпетная • 19 ноября в 20:58
Ответ дляЧупа-чупс
Оце здібності))
ТаЕщеОптимистка• 19 ноября в 20:59
Ответ дляЧупа-чупс
значит в инязе она и не пыталась учиться, так ходила, непонятно правда зачем
Чупа-чупс• 19 ноября в 20:59
Ответ дляСонячний день
вона й російської не знає, див. наступний коментар. для росіян це типово.
Ms. Искренность• 19 ноября в 21:00
Ответ дляРучки-Крючки
А должны?
звичайно. А ці що живуть в ’иностранной среде’, чомусь повинні. В чому різниця?
Чупа-чупс• 19 ноября в 21:01
Ответ дляЛісАпетная
ви прочитайте сама свої коментарі, то побачите, що ви взагалі ні на якій мові із´ясняться не можете.
автор ЛісАпетная • 19 ноября в 21:02
Ответ дляMs. Искренность
Різниця?)) Згадайте спочатку як то українською , а потім заходьте мовні срачі розводить. ))
Сонячний день• 19 ноября в 21:03
Ответ дляЛісАпетная
Ледь жодну вивчили? - це як? «Обидвах мовах» високий рівень
сладкий_ноябрь• 19 ноября в 21:06
Ответ дляЛісАпетная
Як говорю так і пишу, це так називається
Значення половини слів ви теж навряд чи знаєте :)
ElizAb• 19 ноября в 21:44
Ответ дляСонячний день
Вот из за таких как вы, кто разделяет людей, у нас война!
Ручки-Крючки• 19 ноября в 23:29
Ответ дляMs. Искренность
В том что в Украине больше половины говорит на русском. Так что учите, не повредит
Сонячний день• 20 ноября в 08:52
Ответ дляElizAb
Війна через рашку, яка хоче тут захищати російськомовне населення. Це наріжний камінь війни. Це аргумент рашки в переговорній позиції, чому ми маємо поступитися територіями, де розмовляють російською мовою
Дуже дивне звинувачення мене у війні
Ms. Искренность• 20 ноября в 10:53
Ответ дляРучки-Крючки
То чому українську не вчите? Псячою мовою, мовою вбивць не розмовляю, і ніколи не буду
Ручки-Крючки• 20 ноября в 13:30
Ответ дляMs. Искренность
А кому она нужна? Мне нет