Між сусідами виник конфлікт через те, що ветеран «Азову» нібито надто гучно пересувався квартирою. Згодом через це сусіди побили ветерана та його дружину.
Переселенці з Запоріжжя ’подякували’інваліду-азовцю струсом мозку бо їм заважав стукіт палички.
Азовець змушений відкласти ампутацію ноги бо має тепер струс мозку.
16-річна потвора з батьками побили інваліда.Утрьох напали.
Міліція склала протоколи за хуліганство,як на нападників так і на самого ветерана.
Хроники эмпатии• 21 ноября в 02:01
А нічого, що його побили не через те що він ветеран? До чого тут це взагалі?
Хроники эмпатии• 21 ноября в 02:05
Ответ дляРеверанс
Побили,бо з паличкою заважає.
Це не ветеран на Вашу думку?
До того, що якщо б заважав інший з паличкою все одно б побили. Ветеран азов тут для красного слова
Ответ дляFuguRama
Очень жаль. Даже не потому что ветеран, а просто любой может напороться на придурка/ов. Никто не застрахован и управы никакой. Максимум присудят им штраф 5 тысяч.
Це прикро.
Сильний удар предметом по голові,малого придурка треба судити за замах на убивство.Це не хуліганство.
Ответ дляFuguRama
Цікаво подивитися на вас, якби ви жили під ним. Коли життя стає нестерпним через таких сусідів. У нас ветеран пив і ригав з вікон, а потім розірвав проотинкову мііну і пів будинка пішло разом з ним.
Ответ дляАнна_Бель
А це все тому, що вчорашніх водіїв, менеджерів кидають у м´ясорубку, в коли вони стають непридатними для штурмів - викидають як непотріб. Психологи працюють тільки з щойно мобілізованими і те, для галочки. Після пекла ці ветерани нафіг нікому не потрібні. От і маємо. А скільки ще їх буде. І цю проблему ігнорують повністю.
Ответ дляАнна_Бель
І тільки цивільні усі адекватні. Ви в чарівному царстві
kot_begemot_kot• 21 ноября в 07:44
Читаю эти межсоседские конфликты и думаю, ну как могла раздражать эта палочка? Если опустить все эти сценический наименования, то это просто человек без ноги.
Спасибо Всевышнему что я живу в частном доме. Но и наши соседи и строятся, и стучат, и дети кричат, и животные бегают.
Мои соседи могут просто так пройти через наш двор, потому что им в магазин ближе. Я могу просто так покормить их кота потому что он зашёл к нам во двор.
Поля Дяченко• 21 ноября в 07:58
Ответ дляАнна_Бель
А при чем ваш сосед к данной ситуации?
Mira29-c3c3• 21 ноября в 08:05
Ответ дляХроники эмпатии
Не для «красного слівця».
Це захисник.Герой.
Чому вас це так тригернуло ?
Це захисник.Герой.
Чому вас це так тригернуло ?