Розовые одуванчики• 21 ноября 2025

Почему план трампа вам не нравится?

фруктовая• 22 ноября 2025
сколько россиян погибло и стало калеками и пропало безвести?
Marina444448• 22 ноября 2025
Ответ дляinna1313
Я не хочу, чтобы наш город отдали россии! Я хочу жить в своей квартире, на своей земле, в своей стране!!
А мой уже отдали и пусть там и остаётся, но чтобы отец моего ребенка, который где-то как раз там недалеко от моего города остался жив и мне не пришлось говорить дочке, что ее папа погиб.
фруктовая• 22 ноября 2025
\то ж путин россиян отправил на убой в чужую страну обманом шантажом
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляBransoletka
Отже, чому план Трампа не подобається нашим порадницям:
1. Вони не хочуть повертатися з Німеччини, США і т.д. додому. А у випадку закінчення війни їх можуть попросити на вихід
2. Вони сидять на схемах і заробляють під час війни: волонтерство, різні фонди,збори, гранти і т.д.
3. Вони працюють на владу а-ля манька, війна - це їхній хліб
4. В деякої частини жінок чоловіки працюють в тцк, командири, офіцери і т.д. Які і не на нулі,і гарні зп мають( а також взятки і мутки)
5. У деяких загинули рідні на війні і їхні думки зараз опираються на ’ воювати мають всі, і померти мають всі’.
6. Ще частина - просто упороті телемарафонщиці, які виварку з голови зняти не можуть, щоб почати думати.
Тому воювати, воювати і воювати
Є ще канадські та американські діаспори,яким ніяка депортація не загрожує, але вони так вболівають за Україну, що готові це робити вічно.
фруктовая• 22 ноября 2025
Ответ дляMarina444448
что с вашей дочкой сделает шторм зет?
фруктовая• 22 ноября 2025
отдайте ребенка на сутки шторму зет оркам
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляnatlem
А хіба хлопців 18+ з динири не мобілізовують примусово на війну в Україну? Чи вони не хочуть жити?
Не мобілізовують примусово.Якщо у вас інші дані,то дайте посилання на це.
Annalise• 22 ноября 2025
Ответ дляолена олена
А мій чоловік, який з першого дня воює, каже , що це капітуляція і Донецьку область ніхто дарувати пуйлу не буде.
Хоча за…ся не менше вашого знайомого, звичайно.
Удалено администрацией...
Annalise• 22 ноября 2025
Ответ дляlus_so
Чому ви ще не в рязані? Чи вже там?
Удалено администрацией...
Annalise• 22 ноября 2025
Ответ дляinna1313
Я жінка якій вже за 50 і я не хочу спитатися по чужих хатках , мала все !!! А ті, у кого особливо нічого не змінилося в житті, окрім відсутності світла і аеропорту в інших країнах не зрозуміють цього!
Удалено администрацией...
natlem• 22 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Бельгійці не перестали бути бельгійцями,притому що говорять вони трьома мовами, серед якої нема бельгійської,австрійці не стали німцями, канадці та американці британцями.Продовжувати паралелі можна довго.Що стосується церкви - без коментарів
А які національності живуть у Бельгії? Невже бельгійці? Так нема такої. Є фламандці і впллони. Які говорять різними мовами, до речі. То ви порівнюєте українця, який має рідну мову з ’бельгійцем’, якого не існує, як і бельгійської мови ? Щодо мовного питання: у фламандській частині Бельгії розмовляють фламандською (нідерландською). У кафе на запитання ’де тут туалет’ відповідь прозвучала різна залежно від мови питання: на англійській сказали як пройти, на французькій гиркнули ’у нас нема туалету’. На пошті працівники зобов´язані знати обидві мови, але якщо чують французьку, особливо чисту - ’не розуміють’. Це все, що треба знати про ’мовне питання’ у Бельгії. Так це на них ще Франція так віроломно не нападала, як сосія на Україну.
Annalise• 22 ноября 2025
Ответ дляenglish book
США продемонстрировала какой они гарант-Никакой.
Гарант,это тот,который даёт по ебальнику нападающему,и говорит-я здесь обещал защищать много лет назад.Взамен отказа от ядерки.
То есть действует с позиции силы.
Сейчас же США в позиции труса. И с этой позиции предлагает согласиться нам на российские условия.
Найдите нового гаранта
Маска-0b9f• 22 ноября 2025
Ответ дляnatlem
Фламандці гиркають на валлонців, чому не нідерландською? Чи навпаки?
Annalise• 22 ноября 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
Отож вони хотять жити під росєю на українськіх землях , думають , що будє як до війни під путлером
Так и будет
Annalise• 22 ноября 2025
Ответ дляlus_so
Масові смерті цивільних не важливі? Ви ж тільки що плакали про ’життя’. Визначтесь вже якось.
Смерти гражданских всегда происходят во время войны, прекратится война - прекратятся и смерти, но если вам так жить не хочется, можете повеситься после войны
Annalise• 22 ноября 2025
Ответ дляRemensa
Хто хоче в підараші, збирає чемодани і валить.
Удалено администрацией...
Annalise• 22 ноября 2025
Ответ дляRemensa
Вам Чечню нагадати? Ніхто не посягає, тільки тепер там головоріз керує, а чеченські діти кричать, що вони з підарасами адіннарот
Чечня была и есть субъект российской федерации, а не самостоятельная страна
Annalise• 22 ноября 2025
Ответ дляRemensa
В себе вдома вже не вийде, бо підаросія забере
Ваш заберет, а наш - нет
natlem• 22 ноября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Першоджерело, так би мовити, у вільному доступі... Особливо зверніть увагу на пункт, . Еженедельно подводить итоги работы по розыску граждан, не исполняющих воинскую обязанность, и реализации мероприятий, связанных с призывом на военную службу.

6.5. Организовать в соответствии с требованиями нормативных правовых актов розыск граждан, не исполняющих воинскую обязанность, связанную с призывом на военную службу, при наличии возбужденных в отношении указанных лиц уголовных дел.

По заявке (представлению) военного комиссара Донецкой Народной Республики на период весеннего (апрель-июль) и осеннего (октябрь-декабрь) призывов граждан на военную службу установить круглосуточное обеспечение охраны общественного порядка в районе сборного пункта военного комиссариата Донецкой Народной Республики, а также призывных пунктов муниципальных военных комиссариатов.

http://npa.dnronline.su/2025-04-08/ukaz-glavy-done...
Argesha• 22 ноября 2025
Ответ дляТатьяна123
Ой, как местных дам коробит от слова ’ иди воевать?’. Проклянут по седьмое колено. Они ж прынцесы, и могут только других отправлят
Ага.
Одразу припадок настає після цих слів.
Хоча з чого б це, якби вони реально бачили б в тому сенс?
А, ні. Теж не бачать, потвори лицемірні. Теж прекрасно знають, що м´ясом сучасні війни не виграються. Тобто просто вигіда. За рахунок чужої крові ((((
Argesha• 22 ноября 2025
Ответ дляфруктовая
что с вашей дочкой сделает шторм зет?
Удалено администрацией...
Argesha• 22 ноября 2025
Ответ дляфруктовая
Удалено администрацией...
Argesha• 22 ноября 2025
Ответ дляnatlem
Без хіба.
Це маячня.
Мобілізують за бажанням і за 37 тис уо.
А не за подачу в рило від рідненького тцк.
Kuziapetrovna• 22 ноября 2025
План США кажется — не мирный, а план принуждения Украины к политическим уступкам, выгодным России и удобным США, чтобы быстро “закрыть” войну.

Он может закончить боевые действия, но ценой того, что Украина потеряет:

путь в НАТО,

часть суверенитета,

часть территорий,

контроль над размерами собственной армии,

а безопасность будет зависеть от гарантий, которым трудно доверять.

И именно поэтому:
План скорее замораживает конфликт, чем решает его.
Он не устраняет причины войны — он фиксирует силовой результат.
Украина пртеряет стратегическую защиту (НАТО).

Остаётся уязвимой для повторного нападения через 2–3 года.

Любое нарушение договорённостей Россией будет тяжело остановить.

Это создаёт ощущение “награждения агрессора”.
это не мир, а пауза, оформленная как компромисс.
Он выгоден США и России, но крайне тяжёл для Украины.
Annalise• 22 ноября 2025
Ответ дляlus_so
Треба було і не починати спротив?
Да
Annalise• 22 ноября 2025
Ответ дляMariya Prokhorova
Звідки висновки про ’майже програла ’
Вы правы, какое почти, уже полностью!
Argesha• 22 ноября 2025
Ответ дляlus_so
Треба було і не починати спротив?
Безумовно. Це неочевидно?
natlem• 22 ноября 2025
Ответ дляArgesha
Без хіба.
Це маячня.
Мобілізують за бажанням і за 37 тис уо.
Ви першоджерело читали? Я вам вище скинула - наказ по динири. Де там про 37 тис і добровільно? І навіщо цілодобова охорона пунктів збору тих, хто прийшов ’добровільно за 37 тис’? Щоб не розбіглися від щастя?
І навіщо розшук тих,хто хоче ’добровільно’ служити ?
Mariya Prokhorova• 22 ноября 2025
Ответ дляAnnalise
Вы правы, какое почти, уже полностью!
пуйло вам сказало , що воно перемогло ?
Mariya Prokhorova• 22 ноября 2025
Вийшли на зміну кокошніці зранку !
Ото у кацапів підгорає , що передих потрібен , це ж треба так на чорне казати біле