Понятно шо трамп другого нічого нам предложити не може. Це вже який - третій його заход з похожим планом для нас?
Він хоче відірвати росію від китаю чи хоча б добитись від неї нейтральної позиції
Та і куй з ним. Хай вже припиняють. І дають військовим спокій. Скільки можна воювати? 4 роки скоро
Пора вже закінчувати
voloshka_s• 22 ноября 2025
Ответ дляNata2907
4 роки потому і маючи таку недолугу підтримку партнерів і своїх гнид при владі, десятки тисяч загиблих, зруйнованих пів країни … та ні ну що ви треба ще років 10 повоювати, бо ще не всі можновладці кармани понабивали , не всі тцк вілли в Іспанії купили. Виходить що за 4 роки ми прийшли до тих умов, з яких в Турції починали, але ще й гірших. Тому так, треба було не починати
А мінус двадцять відсотків територій, які вже не повернути, а мільйон загиблих яких вже теж не повернути, це найбільші втрати, але деяким цього мало потрібно ще воювати.
Bransoletka• 22 ноября 2025
Ответ дляlilul990
Кому не нравиця - хай іде воювати ще 2-3 роки.
Ого, ви думку змінили
Солнышко-93c6• 22 ноября 2025
Ответ дляBransoletka
Ого, ви думку змінили
Завтра знову передумає.
Ответ дляТатьяна123
А почему скитаются,а не защищают? Одного не могу понять, почему все бросают свое такое барахло и убегают, но ждут что придет кто то другойи будет воевать. Что мешает этим людям остаться в своих городах и воевать?
Полетить на тебе каб - то ловитимеш обома руками, потім розповіси, як захистила
Ответ дляFalcon82
Стамбул? Таки був кращий. Він би зберіг скільки життів....
С этой точки зрения нужно было сдаться ещё 24.02.2022 и делать так всегда, вообще не защищаясь от внешней агрессии.
Стамбул был дичайшая срака, Украина по сути представлялась агрессором и армия 85 тыс. Не понятно, почему о нем некоторые советчицы вспоминают с нежностью. Очень сомневаюсь, что текст в глаза видели.
Эта писанина , естественно, дикуха, поощрение агрессора и позор американцам, но если отбросить эмоции, то оно таки лучше Стамбула.
Ответ дляRemensa
Уявімо: Приходить до вас сусід, вбиває дітей, відрубує руки матері, відбирає житло, селить вас на килимок біля дверей, гвалтує ктжен день. А потім каже, ти мені все, я тобі виділю кімнату, будеш по моїх правилах, а ч перестану над вами знущатись. Може.
І ви з радістю приймаєте умови.
Без радості. Просто приймаємо, бо це менше зло, ніж чекати, коли доб´ють, і навіть кімнати не запропонують.
Ответ дляBransoletka
Отже, чому план Трампа не подобається нашим порадницям:
1. Вони не хочуть повертатися з Німеччини, США і т.д. додому. А у випадку закінчення війни їх можуть попросити на вихід
2. Вони сидять на схемах і заробляють під час війни: волонтерство, різні фонди,збори, гранти і т.д.
3. Вони працюють на владу а-ля манька, війна - це їхній хліб
4. В деякої частини жінок чоловіки працюють в тцк, командири, офіцери і т.д. Які і не на нулі,і гарні зп мають( а також взятки і мутки)
5. У деяких загинули рідні на війні і їхні думки зараз опираються на ’ воювати мають всі, і померти мають всі’.
6. Ще частина - просто упороті телемарафонщиці, які виварку з голови зняти не можуть, щоб почати думати.
Тому воювати, воювати і воювати
Саме так.
На йух.
Думка такого континенту не рахується.
На йух.
Думка такого континенту не рахується.
Ответ дляJul-Ap
Краще ніж Стамбул але це ролі не грає
Сша виходить з гри після підписання і весь тягар нас тягнути і готувати до повторного вторгнення лягає на європейців.
Ответ дляМаска-0b9f
Потому что он сохранит украинский народ как нацию,а не как щит Европы.Мы живые люди,а не щит,смыслом существования которого является война.
За цим планом вашою ж мовою, український нарід планують перетворити зі щита на таран, яким будуть таранити Європу.
Ответ дляvoloshka_s
вы ходили палочкой считали убитых?а огласите список убитых россиян.и почему на росии нет демобилизации и бабье бастует на красной площади и-верните папу.верните мужа
Ответ дляNatal_ka91
Чому? Бо не за це вмерло стільки наших хлопців і дівчат, дітей. Але ніхто думку українців не бере до уваги
А за що їм хотілося б вмерти? За те, щоб ще 100 разів по стільки ж вмерло, чи що? Тоді, на вашу думку, тим, вже померлим, не так образливо буде?
Ответ дляlilul990
Краще ніж Стамбул але це ролі не грає
Трамп не вечен.
Самоустранение с европейских вопросов - потеря влияния в мире.
У китайцев куча зон влияния, а американские - где?
Любой следующий президент ожидается более адекватным, так что все может кардинально измениться и быстро.