Mentha_• 28 ноября в 12:36

Онкологія нирки, де оперуватись

В брата виявили пухлину на нирці. Сказали терміново оперуватись (здавав аналізи, КТ).
Сімейний лікар сказала знайти лікара нефролога - консультуватись і записуватись на операцію. Гарна новина - метастазів немає.
Підкажіть, можливо у кого є контакти гарного лікаря нефролога, чи оперував нирку? Яка клініка, лікар? Всі в шоці(((
ДЯкую за відповідь
Забагаловка• 28 ноября в 12:39
Мужу оперировали в Запорожье, нужно в онкологию
Смажена полуничка• 28 ноября в 12:40
в киеве есть институт рака
ХуАнита• 28 ноября в 12:41
Дивлячись де ви.
Київ - Верховинна, заввіділенням Мрачковський ( якщо не забула)
Ондатрова шуба• 28 ноября в 12:47
Запитайте у цій групі фб.
У мене онко, тут порадили цю групу. Вона офіційна, відповіді дають як учасники групи, так і лікарі.
Ондатрова шуба• 28 ноября в 12:50
І вам шукати не просто нефролога - хірурга-онколога по вашій проблемі. Рекомендую звертатись у великі онкоцентри, вони мають сучасне обладнання, я на Верховинній оперувалась і проходила опромінення.
Борщичок• 28 ноября в 12:56
Треба онколог. Батька оперували в Києві в інституті рака на Ломоносова. Але той лікар, що оперував, зараз закордоном. Є інші, багато молодих, треба до завідуючого йти
Да будет так• 28 ноября в 13:04
Справді, запитайте в Афіні, бо онкології треба лікувати там, де саме такі вже хтось лікува. Онко це купа діагнозів
Бо з онко підшлункової - не погано потрапити в Шалімова, з РМЗ - в НІР і т.д.
Перша на селі• 28 ноября в 13:04
Онкоцентр Чернигова
Мудрецыха мира• 28 ноября в 13:19
Київ, НІР. Там гарні лікарі, навіть молоді.
автор Mentha_ • 28 ноября в 13:28
ми б приїхали будь куди. ми з Сумщини. Київ взагалі ідеально. дякую за поради. якщо хтось має конкретно контакти лікаря - і власний досвід, буду вдячна.