Шпондєр• 30 ноября в 14:30
Разные взгляды
Ситуация хелп. Я уже просто не знаю как бороться. У нас с мужем разные взгляды на воспитание. В детстве у меня ребёнок не был с тех, кто требует игрушку в магазине. Падает на пол в истерика. Хочу заметить, что тогда муж был на заработках в Польше. Больше часть я воспитала сама. Что могла покупала в пределах разумного. Сейчас мы живём вместе . Все как обычно. Дочка уже подросток. Но он себя поставил так, что она ножкой тупнит и он на это ведётся. Исполняет её капризы. Я не считаю это правильно. Потом будет вообще треш. Ваше мнение? С этим можно как то бороться?
Шпондєр
• 30 ноября в 14:39
Ответ дляvecya
а с мужем вы эти вопросы воспитания обсуждали?
Он слышит только себя, ему донести это сложно. Если его мнение не совпадает с мнением моим - начинает тупо орать.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 ноября в 14:36
Вас это должно беспокоить только в том плане, что девочке достанется лучше и больше вас. А так для жизни- это неплохо иметь амбиции, и чтобы мужчина их реализовывал. К ее мужу будет применена ею такая же схема- манипуляция.
Шпондєр
• 30 ноября в 14:38
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Она своего папу возьмёт за горло в 18 лет ,если в чем то откажет. Я это предугадываю .
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 ноября в 14:39
Ответ дляШпондєр
может вам самой в порядке эксперимента вести себя, как капризная девочка?
З бісиками• 30 ноября в 14:39
Ответ дляШпондєр
Главное, чтоб деньги были у вас, тогда пусть берет сколько хочет.
Шпондєр
• 30 ноября в 14:39
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Это не мой типаж . Я так не хочу.
Шпондєр
• 30 ноября в 14:40
Ответ дляЗ бісиками
И это нормально по вашему? Любить родителей тогда ,когда у них деньги есть.
З бісиками• 30 ноября в 14:41
Ответ дляШпондєр
При чем тут любовь?
Помогалочка• 30 ноября в 14:41
Він їй показує сценарій поведінки в майбутньому з чоловіками. Тупне хочу і давай. І такого знайде)
якщо в нього є можливість - хай балує. Мене батько теж балував до 30, його вже не стало(
Чоловік теж балує) підтримує, допомогає, пожаліє)
Ответ дляШпондєр
трудно дать оценку вашей ситуации, не видно всей картины, что значит ножкой топнула и все ей дал, в каких размерах, это ’все’ оценивается и на сколько ’хочу’ перешло в наглость,
Шпондєр
• 30 ноября в 14:43
Ответ дляvecya
Она ним манипулирет. Если хочет добиться своего , то начинает кони мочить. Поведение в первую очередь.
Бодіпозітівна• 30 ноября в 14:53
Вона буде зіпсована таким ставлення і буде вважати,що їй все з неба повинно впасти,тільки забажай.Ще може втратити мотивацію по життю,бо все й так є.
Ответ дляПомогалочка
Психічно здоровий кавалер/чоловік її одразу ’пошле’ на першій же маніпуляції (тупанні ніжкою)
Ок, на другій)))
Помогалочка• 30 ноября в 15:08
Ответ дляviter33
Ок, на другій)))
Доросла дівчина не буде буквально тупати, є інші способи маніпуляцій)))
кщо з одним не пройде - знайдеться інший. головне - знайти свого!)
Шпондєр
• 30 ноября в 15:12
Ответ дляПомогалочка
В житті треба на себе сподіватися ,а не від кавалерів чекати.
Шпондєр
• 30 ноября в 15:28
Він вважає ,що весь світ повинен крутитися навколо нього по життю. А як не крутиться ,то закрутиться. Це пряма мова. І доньку боюсь, що зробить такою.
Живчик-счастливчик• 30 ноября в 15:29
Ответ дляШпондєр
А я завидую вашей дочке, меня так никто никогда не баловал
Борисфенка• 30 ноября в 15:32
Ответ дляШпондєр
І не треба їй заважати, хай візьме.
Борисфенка• 30 ноября в 15:35
Ответ дляШпондєр
Як давно він повернувся і живе з донькою? Атракціон небаченої щедрості рано чи пізно перевищить його можливості, отоді і повиховує доньку так, як вам зараз хочеться. Почекайте трохи.
Помогалочка• 30 ноября в 15:35
Ответ дляШпондєр
Так, треба вміти бути сильною, фінансово незалежною і т.д.
Я не кажу, що потрібно розраховувати лише на кавалерів.
Але не бачу нічого поганого, що батько купує подарунки просто так, бо любить її, а не показує, що їх треба заслужити.
І да, світ має крутитись навколо неї - це вклад в її самооцінку. Вона буде всього добиватись без сумнівів собі.
Це не означає, що вона виросте і буде жити на подачках чоловіків. Вона виросте з хорошою самооцінкою і з батьківською любовю. Вона вмітиме будувати світ на свій розсуд, знамите чого вона конкретно хоче від себе і від оточуючих
Я одна в сімї, мене балували, чоловік зараз люблячий і добрий.
Але до цього я зробила собі карєру, дві вищі освіти, добре заробляю. Довгий час жила сама без стосунків, подорожувала, фінансово та емоційно стабільна.
Але батько завжди балував, от просто так) і це так приємно згадувати. Коли він помер, мама переїхала ненадовго до мене. Наразі живе сама 4 роки і я повністю її забезпечую, живучи в іншому місті (одяг, взуття, побут, продукти, комуналка, лікарі тощо). Хоч вона казала, що я розбалувана і чашку води ніхто не подасть)))
Помогалочка• 30 ноября в 15:41
До речі, батько таким чином може компенсувати те, що він в житті не мав. Може йому батьки мало дозволяли, купували, а він не хоче того ж своїй дитині. Хоче, щоб вона росла інакше ніж він. Щоб в неї було все.
Ответ дляБорисфенка
Чоловік їздив на заробітки в Польщу
Тобто, ми +/- розуміємо матер. рівень
Який ’аукціон небаченого щедрості’? які ’його можливості’ ? За які гроші ?
Тобто, ми +/- розуміємо матер. рівень
Борисфенка• 30 ноября в 16:47
Ответ дляviter33
Чоловік їздив на заробітки в Польщу
Тобто, ми +/- розуміємо матер. рівень
Купує одяг, гаджети, прикраси, що там ще дитина хоче, раніше нічого не бачила.
Мама проти, щоб не звикала. Життя має бути суворе і в стражданнях.
Ответ дляБорисфенка
Гаджети - купує , доки доня не замовила 17 ПроМакс на 2 Тб )))
Приблизно таке саме з одягом та прикрасами
Заробітчанин з Польщі - не розбалує , хвилюватися нема за що
Нехай мама теж замовляє, бо ’реципієнтів’ двоє, а фін.ресурси - не безмежні))
Шпондєр
• 30 ноября в 17:25
Ответ дляБорисфенка
4 роки тому. Не він повернувся, а ми до нього поїхали.
Шпондєр
• 30 ноября в 17:28
Ответ дляviter33
Чоловік їздив на заробітки в Польщу
Тобто, ми +/- розуміємо матер. рівень
Ну закордоном він заробляв врази більше ,ніж вдома.
Ответ дляШпондєр
Я не знецінюю Вашого чоловіка, поважаю усі чесні роботи і заробітки
Просто розумію рівень заробітків в Польщі
Особливо, коли ви в Польщі і йому треба ’тягнути’ на усіх оренду, комуналку, медицину,....
Шпондєр
• 01 декабря в 12:47
Ответ дляviter33
Рівень заробітків в Польщі ,куди більше ,ніж би міг бути в Украині. Ну не всі в Україні живуть в Києві і заробляють від 200 к на місяць.