Мамина квіточка• Изменено 02 декабря 2025
У кого чоловіки не готують і не помагають по дому?
Будь ласка, скаджіть, що не в одної мене такий.
А то я тут почитаю, то в усіх і на роботі добре заробляють, і їсти після роботи наготують, вимиють поли, викупають дітей, собак, вигуляють всіх, постірають і посушать.
КараПузовна• 02 декабря 2025
Якщо Ви обидва проацюєте це аж ніяк не називається- ДОПОМАГАТИ !!
Жіночки, зрозумійте вже!
Ви живете в одному домі, діти обох, а не тільки мами! Істе, спите в одному так сказать приміщенні.
Це не допомога, а обов´язок обох!
Жіночки, зрозумійте вже!
Це не допомога, а обов´язок обох!
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляЯ погнала
27)) кто больше?
ну что вы такие тут советчицы доверчивые, даже не интересно с вами
Я коли написала про двох помічниць для двох дітей, рукоморді не погодилися.
Цікаво стало, скільки ж вони сплачують персоналу.
ТАЗератти• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Працює багато. Приходить в 19-20 год. Часто по відрядженням. Один вихідний.
На роботу, відповідно, я вийти не можу
Він Вас прив’язав до батареї?))) Що значить не можете? Йдете на роботу, а всі обов’язки ділите або вкладаєтесь в клінінг, доставки їжі і т.д.
Поки будете сидіти вдома - то вся робота буде на Вас!
Впораюсь зі всим• 02 декабря 2025
Ответ дляВилосипедниця
Надеюсь, хоть не девочку? Ибо это очень странно, что их всех обязательнностей дому, он купает ребенка
Нехай купає дитину, якщо купати буде дружину, діти будуть ходити брудні.
Весела моль• 02 декабря 2025
Ответ дляВилосипедниця
Хлопчика 3х років можна?)) Таке могла написати тільки людина яка не має дітей)
Весела моль• 02 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Що це за гуртки такі? Якщо чоловік дитину в школу відвіз, потім на гурток, потім з гуртка, плюс робота 10 годин, то він паше всі 22 години?
А якщо жінка паше на роботі, вдома і ще гуртки,то це норм?)
Весела моль• 02 декабря 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Прямо гірше шахти чи добового чергування
Це ЧАС!)
Весела моль• 02 декабря 2025
Ответ дляМая твая не панимать
так мова про те, що сидять, відпочивають, поки діти на гуртках. Чи у вас як чоловік - то відпочиває, а як приживалка, що дітьми прикриває свою лінь, то упахується?
Зи, зазвичай такі ’пахальщиці’ і вдома ніфіга не роблять
А коди чоловіки сидять відпочивають на гуртках то це ОК?)
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляКараПузовна
Жіночки, зрозумійте вже!
Це не допомога, а обов´язок обох!
Жіночки, зрозумійте вже!
Це не допомога, а обов´язок обох!
Автор не работает
КараПузовна• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Автор не работает
Ну.. не знаю
Коли чоловік мій працював та вирішував всі основні проблеми,а я вдома, то встигала все і ще гостям готувала)) його не заставляла, лише в магазин аптеку щоб сходив
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляКараПузовна
Ну.. не знаю
Тем более,дети в школе до 14:00-15:00+-
Бегущаяпо• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
На роботу, відповідно, я вийти не можу
значит, много зарабатывает
вы можете нанять клининг, домработницу и не париться
Бегущаяпо• 02 декабря 2025
Ответ дляКараПузовна
Жіночки, зрозумійте вже!
Це не допомога, а обов´язок обох!
Жіночки, зрозумійте вже!
Це не допомога, а обов´язок обох!
тоже не понимаю это слово ’помогать’
помогает маме сыночка
это означает, что мама делает работу, а он на подхвате
а взрослый мужчина берет на себя часть обязанностей
меня ’помогать’ раздражает. потому что все равно это мой головняк, да еще кто-то путается
бери на себя полностью какой-то участок, чтобы я о нем даже не парилась, это подход взрослого человека
помогает маме сыночка
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляаромат Жука
У меня не делает. Но зарабатывает хорошо, я не работаю
И все довольны. А автор нет
Колдунья-вещунья• 02 декабря 2025
Я готую, чоловік миє посуд. Я на кухні- чоловік прибирає. Ми завжди вдох все робимо.
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Здатні покласти і заробити тих 90 тис ?
А яка різниця хто скільки зароблятиме, якщо фізична відсутність однакова вдома?
Ні, 90 не зароблю. Зароблю 25.
Впринципі я допомагаю батькам з бізнесом, вони мені 150 тис в рік підкидують за допомогу. Це рахується.
Але я на цих 150 тис 2 міс адово пашу фізично
Ні, 90 не зароблю. Зароблю 25.
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляМая твая не панимать
тобто, голодувати будете - лиш би не працювати?
Це сказано до того, що я проживу на зеачно менші гроші. Справа не в їх кількості в цьому питанні. А в тому, що він нічого не стане робити, якщо я вийду на роботу
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Ні, 90 не зароблю. Зароблю 25.
Я вас вспомнила,не первая тема уже
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ длявре_Динка
Ну навряд чи він би приїжджав в 16 щоб зробити домашні справи. За домашні справи ніхто йому не заплатить- дешевше найняти помічницю і більше грошей заробити
В нього нормаваний робочий день. Він раніше ніяк не приїде. Хіба затриматись може
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Автор , подумайте чи зможете ви самостійно на своє аскетичне життя заробити після десятиліть декрету , якщо раптом десь виявиться борщ смачніший і діти вихованіші
Це точно не про нього. Але з тем тут я поняла, що у дінок це пунктик прямо. Страх щоб їх не кинули. Живуть і трусяться
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Автор не работает
Так якраз та людина правильно мене поняла.
Я і не працюю тому, що знаю він нічого робити не буде
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Тем более,дети в школе до 14:00-15:00+-
Мої 11-18 год в школі
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Вас так устраивает и денег достаточно, не хотите на работу ваше право,но почему требуете помощи от мужа, если он поздно приезжает? Он встанет в 8 вечера ужин всем готовить или убирать?
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляаромат Жука
Ви не хочете частину перекласти на чоловіка і вийти на роботу?
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Так доведеттся мені ставати в 8 вечора і все робить. Чи в 5 ранку.
Питання ж втому було чи є ще такі в когось чоловіки.
Чого ви приколупались?
Мамина квіточка
• 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
На 11:00 школа?
Уявіть собі да.
Друга зміна
Якрвз жду зі школи забрати. Бо темно, хоч око виколи
Друга зміна
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Ответ дляВесела моль
Якщо вкладається в робочий час, то норм
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Навіщо вам оця принциповість щоб робив саме він. А не той хто може робити за його гроші більш професійно ніж він.