Мамина квіточка• Изменено 02 декабря 2025

У кого чоловіки не готують і не помагають по дому?

Будь ласка, скаджіть, що не в одної мене такий.
А то я тут почитаю, то в усіх і на роботі добре заробляють, і їсти після роботи наготують, вимиють поли, викупають дітей, собак, вигуляють всіх, постірають і посушать.
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Навіщо вам оця принциповість щоб робив саме він. А не той хто може робити за його гроші більш професійно ніж він.
Судячи з теми в усіх є прислуга.
Тільки я таких не знаю в житті в моєму оточенні
Душа компанії• 02 декабря 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А яка перспективна в плані карʼєрного росту
Ну не у всіх карʼєрний зріст. Хтось сидить на одному місці або працює на лінійних посадах.
Забагаловка• 02 декабря 2025
Все на мне по дому. Иногда в магазин может заехать сам или я прошу - купит по списку. И так всегда. Хоть я работаю, хоть нет. Вина только на мне: я так приучила.
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляДуша компанії
При чому все життя менеджер середньої ланки і жде перспектив.
Десятиліттями одну і ту саму роботу робить і вважає це розвитком.
Аби вдома не сидіть.
Ну що ж...мені це тоже підходить))
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Аби вдома не сидіть.
Ну що ж...мені це тоже підходить))
А вам аби дома,тільки не на роботу
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
А вам аби дома,тільки не на роботу
Як ви читаєте?
Підсвітіть собі вже чи що
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Судячи з теми в усіх є прислуга.
Ваш чоловік заробляє більше ніж у всіх. На різницю ви можете дозволити собі і повара і прибиральницю, якщо вам так складно робити це самій. Можете дозволити собі піти на роботу і там працювати з 9 до 21, і приходити додому нічого не робити як чоловік.
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Як ви читаєте?
Підсвітіть собі вже чи що
Ну так идите)
БершкомангоЗар• 02 декабря 2025
У меня муж готовит себе только завтраки. Убирает сам за собой, моет посуду и вытирает стол после еды. Все, больше ничего не делает.
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Ну так идите)
Я здохну все тягти
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Я здохну все тягти
що тягти, від чого здохнете?
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Я здохну все тягти
У вас дети вполне могут пропылесосить,помыть посуду и разогреть себе еду в микроволновке
Ааааа гуртки....я забыла
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Ааааа гуртки....я забыла
Ще б хто ту їжу приготував, щоб її нагріли
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
що тягти, від чого здохнете?
Робота+дім, діти, готовка, уборка, закупи, допомога батькам, свекрам і тд...
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
готову додому принесете, або на вихідних приготуєте, заморозите, а вони розігріють.
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
Щоб було що заморозить треба у вихідний пів дня провести на кухні
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Ну я готовлю в воскресенье: суп,гарнир и мясо на два дня: понедельник,вторник. Если не хотят,могут,например, сделать в мультипечке крылья,нагетсы, пожарить яйца, просто кусок курицы запечь. За собой помыть тарелки, убрать за котом, стирку достать и развесить. Потом я готовлю в среду на два дня и в пятницу что-то лёгкое, креветки,пиццу можем заказать или муж приготовит что-то.
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Працює багато. Приходить в 19-20 год. Часто по відрядженням. Один вихідний.
На роботу, відповідно, я вийти не можу
Тоді що ви хочете? Щоб він ще й побут ’ділив’?
автор Мамина квіточка • 02 декабря 2025
Ответ дляСмячиком
Ви оце мені розписали, то я подумала, може, це і правда все якось воно само налагодиться і ввійде в ритм.
Головне, щоб мене не розривало від того, що він нічого не робить.
Бо мені ще не вистачало скандалів в сім´ї
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляСтильна штучка
А діти самі собі розберуться. Всі такі мудрі, такі мудрі. Особливо коли діти чужі
Смячиком• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Блин, у Вас муж хорошо зарабатывает,вы вполне можете справиться. А он с детьми общается, разговаривает,время проводит? Я бы про это больше переживала. Мой муж работал до 20:00, пока доедет, вообще мало времени уделял детям, меня это тревожило,и его тоже. А у нас подростки, мальчишки: за ними глаз да глаз...
Я Головна• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Не партеся, все нормально у вас, ви праві. Вийти вам на роботу - це тягнути три роботи і ніде толку не буде. А готують-прибирають це там, де вдвох опівночі приповзають. Як результат - просто двоє за@баних батьків. Встигнете ще на ту державу відпахати, світу білого не бачачи.
Экспертиза• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
На роботу, відповідно, я вийти не можу
И вы хотите чтобы в таком режиме он ещё что-то делала?
Идите тоже работайте,приходите домой одинаково,тогда и делите обязанности
Поміркована думка• 02 декабря 2025
Я не працюю,тому із задоволенням готую,а ще із більшим задоволенням прибираю
Чоловік свариться,що дуже часто прибираю,йому заважає шум пилососа
Поміркована думка• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Ну мій стільки не заробляє канєшно.
Але няня і домробітниця це я
А ви працюєте?
Життє Бентежне• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
На роботу, відповідно, я вийти не можу
Так вы б с этого и начинали 😂
Стильна штучка• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Може батьки допомогти можуть поки ви на роботі, і свекри. Бо їм ви претензії не виставляєте.
аромат Жука• 02 декабря 2025
Ответ дляМамина квіточка
Ви не хочете частину перекласти на чоловіка і вийти на роботу?
А что я на него переложу? Он нас обеспечивает всех, плюс делает еще мужскую работу по дому, ремонты, сантехника, электрика. Еще заставлять его борщи варить? Уборка и стирка меня не напрягает абсолютно, робот ездит, посудомойка, стиралка, про это нечего и говорить вообще.
Готовка - когда я работала это все равно было на мне, единственное что он ходил на обеды в кафе тогда, т е только ужины я готовила.
Шотуткоїться?• 02 декабря 2025
Знаю семью, где муж даже чай себе не заварит, все жена делает. Он зарабатывает более чем хорошо, жена не работает, себе ни в чем не отказывает. Но вот все домашние дела только на ней и обеды из трех блюд, и пельмени ручной лепки, и дети с уроками
Вітаміни косметика• 02 декабря 2025
мій заробля як я - не мільйонер.
Дома допомога - готовка- закупки на ньому. на мені стірка прибирання. Пилососо на ньому і дітях. З дітьми більше часу проводить ніж я.
Але так булоне завжи. Перші років 5ть я як коняка тягнула усе на собі...дурна була молода. Змінюйте потроху його. у мене усі знайомі чоловіки готвують і жінок цінять. Окрім тата мого ...там народжене в СССр непробивне