маминаБубочка• сегодня в 13:18
Вы обращаете внимание кто за рулем?
Когда вы переходите дорогу, вы обращаете внимание кто сидит за рулем в машине?
Душа компанії• сегодня в 13:21
Ніколи, я дивлюсь на дорогу і оцінюю безпечність своїх дій, якщо заглядати у вікна, то можна комусь і під колеса потрапити
Видящие_помогите• сегодня в 13:24
Вчера по Дегтяревской нам навстречу ехал Гринч на мотоцикле
, - его, да, заметила и даже рукой помахала. Он помахал в ответ. Предрождественская милота))
Своего не предлагать• сегодня в 13:24
Я смотрю под ноги, и кручу головой шоб никакой дебил не поехал раньше, когда я закончу переход.
ничевока• сегодня в 13:31
Ответ дляДуша компанії
Коли йдеш як раз класно дивитися на водія в лобове, чи він мене бачить.
бифидобактерияЖоржик• сегодня в 13:33
Звертаю увагу, чи зупинився, чи мене бачить водій. Бо я і сама водій і для мене це важливо.
Бо як ніхто знаю, як пішоходи вискакують несподіванно на дорогу
КаРаКаТиЦа• сегодня в 13:35
Зрительный контакт должен быть, если это позволяет ситуация. Водитель должен знать, что я его вижу и его действия (может махнуть мне, чтоб шла), и я знаю видит ли меня водитель. До того как села за руль, на водителей не смотрела
Перловая Кашка• сегодня в 13:38
Дивлюся на водія, звичайно. Вони рукою показують, що бачать мене, і я можу йти. Я дякую
Настасья Пицун• сегодня в 13:38
Взагалі кажуть, що треба дивитися на водія, щоб впевнитися, що він тебе бачить. Мені 39 років і я ніяк не можу цьому навчитися. Я завжди дивлюся просто на машину, чи їде вона, чи гальмує. Можливо причина ще й в тому, що часто погано видно, що там за склом, а ще я з моїм поганим зором то взагалі, мабуть, не дуже ефективне дійство)
маминаБубочка
• сегодня в 13:41
Ответ дляничевока
Так. Радію, коли за кермом жінка
А как вы видите кто там
маминаБубочка
• сегодня в 13:42
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Вы на водителя или на машину смотрите
Вилами по воде• сегодня в 13:58
Ответ дляНастасья Пицун
ви теж правильно робите :)
бифидобактерияЖоржик• сегодня в 14:06
Ответ длямаминаБубочка
Вы на водителя или на машину смотрите
Вцілому фіксую машину, водія не завжди видно. Хоча намагаюсь побачити водія
Ну от я за кермом в окулярах, побачите ви мене і що? В окулярах скло відблискує. Два скла- лобове і окуляри. Навряд зафіксуєте мій погляд
В курсі діла• сегодня в 14:10
Нет, потому что горе-водителей хватает среди всех полов и возрастов.
Только на прошлой неделе один передо мной едхал с закрытыми боковыми зеркалами, второй ехал без света. Это все в разные дни.
ничевока• сегодня в 14:49
Ответ длямаминаБубочка
А как вы видите кто там
Окуляри вділа і бачу. Лобове скло не буває тонованим
Сегодня сержусь• 16 минут назад
Той, хто водить авто, той і на переході дивиться на інших водіїв, чи бачать вони його