Чудо в декрете• вчера в 18:36
Если вообще не будет света.
Девочки, может вы и так все это уже знаете, но почему то захотелось посоветовать. Как то в одной теме прочитала ,что одна советчица хочет разгрузить морозилку и вообще выключить холодильник, поскольку все равно постоянно нет света.
Хочу посоветовать сделать наоборот. В хорошем холодильнике морозилка держит до трех суток, эти продукты очень спасут , если НЕ ДАЙ БОГ не будет долго света и не будут работать магазины.
Я жила в Мариуполе. Благодаря морозилке у нас было что кушать. Тоже было холодно, когда она уже совсем разморозилась, то часть продуктов вынесла на балкон. Всегда дома должны быть в запасе мука, растительное масло, чтобы можно было даже лепешки пожарить на костре. и конечно же, консервы, крупы. В идеале гречка, ее не надо долго варить. Я с размороженного творога жарила на костре сырники.
Может быть и глупо давать такие советы на четвертом году войны, но люди привыкают ко всему... и мне кажется, что в начале войны все делали запасы, а сейчас уже могли расслабиться. Но может быть я и не права.
ЦібаФу• вчера в 19:16
Ответ дляБудьте так ласкаві
Та вона з палати якоїсь строчить і ніби не в курсі яка частина людей живе в квартирах. Піч, камін, генератор...звєздольот ще може в дворі має
Саме тому, що я знаю вартість цього проекту, мені смішно читати про ´всього´ 6 тисяч у.о. Для людей це великі гроші.
ЦібаФу• вчера в 19:20
Ответ дляКудрі кручу сама
З чого ви взяли, що я так думаю?
Кожен сам вирішує сам як йому вижити під час війни.
Бо всім пропонуєте, щось купувати. Ви вважаєте що всі як сир в маслі катаються під час війни? Це не так.
Стетоскопуло• вчера в 19:18
Ответ дляБудьте так ласкаві
А вообще тема это велосипед подключить к генератору.
ЦібаФу• вчера в 19:19
Ответ дляСтетоскопуло
І свекруху посадити.
Кудрі кручу сама• вчера в 19:23
Ответ дляЦібаФу
Я нікому нічого не пропоную.
Кожен сам вирішує, як вижити в умовах війни.
Ні не всі, деякі катаються як гімно в ополонці і інших туди тягнуть
ЦібаФу• вчера в 19:25
Ответ дляКудрі кручу сама
Я нікому нічого не пропоную.
Кожен третій українець за межею бідності. Про пенсії не пишу. Ви їх всіх вважаєте гімном в ополонці? Я не буду писати вам мат, хоча ну дуже хочеться
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• вчера в 19:24
Должен быть запас денег и бензин в канистре, чтоб можно было свалить подальше в случае чего...
Кудрі кручу сама• вчера в 19:26
Ответ дляЦібаФу
Я допомагаю трьом пенсіонерам.
Ви скільком допомогли?
ЦібаФу• вчера в 19:26
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Як варіант але може статись так що пересуватися не буде змоги. Так як було на Житомирські трасі. Не приведи Бог.
ЦібаФу• вчера в 19:27
Ответ дляКудрі кручу сама
Я допомагаю трьом пенсіонерам.
Ви скільком допомогли?
Це не заважає вам писати лайно в їх адресу. Не виправдовуйтесь мені це нецікаво.
Кудрі кручу сама• вчера в 19:28
Ответ дляЦібаФу
Було б перед ким виправдовуватись
Лайно саме мені пише
ЦібаФу• вчера в 19:31
Ответ дляКудрі кручу сама
Було б перед ким виправдовуватись
Лайно саме мені пише
А ви все про себе.
всім пенсіонерам запропонували купити дрова і сонячні панелі? Чи тільки на порадниці, поради роздаєте? Їжте піроженкі, якщо хліба немає.
Тихомандражная• вчера в 19:31
Ответ дляКудрі кручу сама
Не буде в мережі є генератори і сонячні батареї чи зарядні пристрої
Где вы заряжаться будете?
Стетоскопуло• вчера в 19:32
Ответ дляЦібаФу
У советчиц подарок одному ребёнку за десятку на новый год считается недорогим.
ЦібаФу• вчера в 19:32
Ответ дляТихомандражная
Где вы заряжаться будете?
Свою електростанцію збудує, атомну.
Тихомандражная• вчера в 19:32
Ответ дляЦібаФу
Свою електростанцію збудує, атомну.
Бог в помощь
ЦібаФу• вчера в 19:33
Ответ дляСтетоскопуло
То їх справи, хоч за двадцятку але ж треба хоч іноді мозок вмикати і не судити всіх по собі. Можливості різні в людей.
Кудрі кручу сама• вчера в 19:34
Ответ дляЦібаФу
А ви все про себе.
Ні про тих хто розум показує тільки в мережі, а в житті себе забезпечити не вмозі
Можу ще вам купити
БлинчикБезСметанки• вчера в 19:34
Ответ дляПарова машина
Автор, подлерживаю. Свободное место на верхней и нижней полках заполнила бутылками с водой, перекладыааю пару штук в холодильник и тоже работают как аккумуляторы холода
до речі да, щось я геть забула про цей спосіб
Кusalochka• вчера в 19:34
Я вообще не прослеживаю логики. В Мариуполе не было продуктов не из-за отсутствия света. Сейчас у всех магазинов генераторы стоят давно. Запасы еды давно не делаю, так как после предыдущих до сих пор не могу вывести пищевую моль
если город не в окружении то никаких продовольственных кризисов не случится. А если русня подходит, то нужно валить, а не думать о кострах.
ЦібаФу• вчера в 19:36
Ответ дляКудрі кручу сама
Можу ще вам купити
Удалено администрацией...
Кудрі кручу сама• вчера в 19:37
Ответ дляЦібаФу
Удалено администрацией...
Вам що до моїх грошей?
ЦібаФу• вчера в 19:39
Ответ дляКудрі кручу сама
Вам що до моїх грошей?
Ну ви ж меценат місцевий, я вам зараз реквізити скину від волонтерів. Ви ж допомагаєте?
Кудрі кручу сама• вчера в 19:39
Ответ дляЦібаФу
Вам допомогти?
ЦібаФу• вчера в 19:40
Ответ дляКудрі кручу сама
Вам допомогти?
Ні я маю все що мені потрібно. Хлопцям військовим.
Кудрі кручу сама• вчера в 19:41
Ответ дляЦібаФу
Ви дурепа? Чи прикидаєтесь?
ЦібаФу• вчера в 19:42
Ответ дляКудрі кручу сама
Ви дурепа? Чи прикидаєтесь?
Ні я лише вам пропоную зробити те, чим ви тут хизуєтесь. Відправити гроші на продукти волонтерам, вони збирають допомогу нашим місцевим хлопцям. Ви ж білопальтова в темі. Чи ви просто попиздіти?