Ответ дляIphone25
Переговоры передают прекращению огня. Это ж очевидно
Припинення вогню, потім писати роками.. мирні угоди, пункти ще щось .
Саме так було, з історії, по корейському сценарію, мало того договору між Північною Кореєю і Південною досі.. (десятки років пройшло), досі не має
А мир є
БО було припинення вогню і домовленість Сша - Срср . А від Корей і внутрішнього мало чого залежало. Це з історіі
І це є в темах 2023 тут, нічого нового
А мир є
І це є в темах 2023 тут, нічого нового
Wendy Rhoades• вчера в 12:31
Ответ дляIphone25
Так а зачем перемирье? Если нужен мир. Ну закончится перемирье и наши первые же ударят по Рашке. А потом будут орать ’а нас то за щооо’
наши первыми?)))
та нет, это ваши скорее))
Ответ дляLudaSHS
А мир є
І це є в темах 2023 тут, нічого нового
А мир є
І це є в темах 2023 тут, нічого нового
Вы смешная.
Ответ дляLudaSHS
А мир є
І це є в темах 2023 тут, нічого нового
А мир є
І це є в темах 2023 тут, нічого нового
Каких темах 2023 года, ещё раз спрашиваю?
Ответ дляIphone25
Его интересует мир на своих условиях. Чем раньше он наступит, тем лучше для Украины. Санкции ему не страшны, это формальность.
Ви помиляєтеся
Россия из-за санкций США, стран ЕС и других государств лишилась доступа почти к половине золотовалютных резервов, заявил министр финансов Антон Силуанов.
«У нас общий объем резервов около $640 млрд, около $300 млрд резервов теперь находится в состоянии, в котором мы не можем их использовать
У меня один вопрос. Так зачем вы там все хранили у врагов?
Договору про мир між Північною та Південною Кореєю немає, тому що Корейська війна (1950-1953) завершилась лише Угодою про перемир´я (Armistice Agreement), а не офіційним мирним договором, що технічно залишає їх у стані війни, хоча бойові дії припинились
Було припинення вогню і діє вже 70+ років
Ответ дляLudaSHS
У нас так не будет, это очевидно
Ответ дляcoch100
Думаю, что больше чем сейчас предлагают ничего не предложат.
Ну то який сенс? Дати час рф? Все виробництво там наразі на військових рейках, олігархи заробляють мільярди. Війна не закінчиться поки пу не змусять свої ж. А вони це не будуть робити бо дєнюжкі важливіші за все.
Ответ дляLudaSHS
А мир є
І це є в темах 2023 тут, нічого нового
А мир є
І це є в темах 2023 тут, нічого нового
Зауважте що була умова між країнами які де-юре не були сторонами конфлікту.
В Україні наразі інша ситуація.
Ответ дляavicber
Это какой то шанс на наше выживание. В другом случае нас постепенно перемелят всех.
Ответ дляavicber
Китай робить вигляд що не приймає участі.
Поки росія дає китайцям все що вони хочуть, Китай не буде явно приймати участь
Але вплив має
Без Китаю, рф довго б так не трималася на тих же санкціях, хоча є ще аспект один, а може декілька
Те, що захід боїться розвалу і хаосу, і тому тримаються за путінський режим, підсилюють його. А гра в трикутнику Китай- пф- Сша теж своя.
Наша війна ширше набагато, за сфери впливу майбутнього
Маска-0b9f• вчера в 12:45
Ответ дляavicber
Чудово? А для людей що живуть в тій зоні «демілітаризованій» ви подумали? Чи їх можна списати?
А що з ними буде, якщо зона буде демілітаризованою?Тобто вільна від озброєння.Я сама в такій зоні живу