База_птеродактилей• 14 декабря в 14:20
В банку відсутня автоконвертація, хіба так може бути?
Може хто з банківських робітників поянсніть чи так має бути.
Надіслала людина з Польщі кошти в євро. Отримувач для того надав свій гривневий айбан.
Кошти не надійшли, питаємо в банка - кажуть євро можна надсилати лише на єврорахунок. Долари лише на доларовий.
А на гривневий вам можуть надсилати виключно в гривнях.
Хоча скільки разів було що надсилали не монобанк чи приват - воно просто автоматично конвертувалося в валюту рахунку за курсом моно.
Так дійсно має працювати?
Я тоді не дуже ррозумію, а як надсилають з країн люди в ті країни, де немає рахунків у їхній валюті.
Так дійсно має працювати?