ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 17:16
Тест на вагітність
Прошу тільки не висміювати .
Сама розумію , що якось я не зовсім норм себе поводжу . Сьогодні чотири дні до місячних . Дуже налиті груди , тягне низ живота . Вирішала купити тест . Там ледь ледь помітна друга полоска . То мабуть реагент показує ?
Поторописька• сегодня в 17:19
Ну якщо є помітна смужка, то що це означає? Мабуть, ви самі знаєте відповідь.
ЗабежАЛОЧКА
• сегодня в 17:19
Ответ дляЛупаю цю скелю
Переделайте через пару дней
Перше думала вже завтра вранці…але дала собі слово чекати все ж затримки .
Не знаю , що це на мене найшло
ЗабежАЛОЧКА
• сегодня в 17:20
Ответ дляШеллар
Вам якої відповіді більше хочеться? Сказати, що реагент чи побажати лева в домі у наступному році.
Побажайте лева)
ЗабежАЛОЧКА
• сегодня в 17:24
Ответ дляШеллар
З наступаючим Новим роком! Бажаю левенятко в дім!
Дуже дякую 🙏
І вас з наступаючими святами 🫶
Кастрюлька• сегодня в 17:28
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Побажайте лева)
Лучше не рожать
Я бы вам своих отдала, если бы так можно было
ЗабежАЛОЧКА
• сегодня в 17:38
Ответ дляКастрюлька
Лучше не рожать
А що в вас їх дуже багато ? 😁
Я довго дуже довго йшла до того , щоб наважитись на дитя . Зараз можу сказати , що роблю це абсолютно свідомо .
Кастрюлька• сегодня в 17:51
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А що в вас їх дуже багато ? 😁
. 6 лет и 1 год
Честно, я тоже думала что сознательно иду на второго, оказалось нет.
ЗабежАЛОЧКА
• сегодня в 18:05
Ответ дляКрошка Енот
Покажіть фото тесту
Реагент сіру полоску дає
Немає зараз біля мене , ну там не сіра , ледь помітна червона . Я вже ось сиджу і думаю , можливо видаю бажане за дійсне .
Янгол в камуфляжі• сегодня в 18:05
Ответ дляКастрюлька
. 6 лет и 1 год
Так буде не завжди, ви простос втомились
ЗабежАЛОЧКА
• сегодня в 18:06
Ответ дляКастрюлька
. 6 лет и 1 год
По суті двоє маленьких дітей , старший мабуть вже і в школі ?
Ви просто втомились .
Крошка Енот• 2 часа назад
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Завтра перевірте іншим тестом
Надійні евітест
ЗабежАЛОЧКА
• 2 часа назад
Ответ дляКрошка Енот
Завтра перевірте іншим тестом
Надійні евітест
Так і зроблю , це здається був експрес .
Такий стан дурний , боюсь аби то не реагент все таки . Чогось саме в цьому місяці придумала собі , що все вийде 😔
Крошка Енот• 2 часа назад
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Триваю за вас 🤞
Астоновитесь!• 1 час назад
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Не знаю , що це на мене найшло
Ну если будет задержка сдайте кровь на ХГЧ и точно будете знать.