Не пью, не курю• Изменено вчера в 22:10

Как выучить до В2 редкий язык?

Английский сейчас можно где угодно учить, даже в нашем доме открыли курсы английского на первом этаже. Немецкий тоже довольно популярен. А что делать, если человек хочет изучить, к примеру, датский? Или шведский, нидерландский, норвежский?
Кто знает из перечисленных языков хотя бы на уровне В2, где и как учили?
Борисфенка• вчера в 22:46
Ответ дляСіточка
Если постоянно читать, слушать и разговаривать.
Навіть не постійно. Все одно мовне середовище, рано чи пізно прогресують всі.
Хоча є окремі унікуми, які і через 20 років не говорять, але це дуже ізольовано треба жити і мати дітей-онуків, які всі проблеми будуть вирішувати.
парИла я парИла• вчера в 22:54
Це не рідкісний. Ось де вивчити Bärndütsch з підручниками хоча б та в Україні, чи онлайн, це те ще питання. А онлайн є курси мабуть які тільки можливо, якщо ви про звичайні стандартні мови, не мовні говірки) . Справа в формі навчання, що вам буде зручно, вчитель саме ваш, подача матеріалу, і багато що ще... Навіть у дуо є і Dutch, і Swedish, і Norwegian (Bokmål) для початку. Просто знайдіть майданчики онлайн, де можна таке проговорити, наприклад зараз багато нашій закордоном, зайдіть в такі групи, попитайте про викладачів і точно знайдеться саме ваш
парИла я парИла• вчера в 23:00
Я через два місяці з нуля читала все на мові тої країни, де ми були. Але то тільки читала. Але ось щось зв´язати в речення щоб написати, то було для мене на грані фантастики). А найстрашніше то ’ що вони взагалі говорять?’ . Я взагалі не розумію нічого, що саме говорять, проблема обробки звуку. Тому саме на місці ви будете по іншому ставитесь до тої мови. Але саме все буде залежати від того, чи будете ви в мовному середовищі, чи ні. Ну і від вас... Знову ж такі, якщо як біженка, то завжди є мовні курси
парИла я парИла• вчера в 23:08
Ответ дляБорисфенка
Років через десять В2 буде.
Подруга з нуля здала в Швейцарії, кантон Берн. Пише та розмовляє вільно. зараз буде окремо намагатися вчити саме професійні терміни та захищати там свій український фаховий диплом. Там з 22го, ВПО... Але проблема у діалекті того регіону, тому що уся робота з людьми це саме діалект, а він кардинально не літературна мова . І ось його вчити без нічого та працюючи, паралельно курси, усі ці безкінечні папери, діти, школи, дуже важко. В неї все впирається у цей діалект. Для неї їхні декілька мов виявились не настільки важки, ніж те, що їх практично крім пару міст у кантоні в соціальних службах та держ установах ніде не використаєш- на вулицях, в магазинах всі говорять тільки на місцевому діалекті
КвартираЧья• вчера в 23:18
На шведский я ходила в Киеве. Девочка которая работала при посольстве Швеции в Украине устраивала курсы.
Сіточка• вчера в 23:37
Ответ дляпарИла я парИла
Сдали его половина беженок. Но это не означает, знание на уровне В2.
парИла я парИла• вчера в 23:40
Ответ дляСіточка
Ну якщо для вас екзамени у школі це здали, то так. Я пишу про саме знання і це маю на увазі. Вона знає його саме на рівні В2 і вже давно. А ось діалекти це проблема.
Борисфенка• вчера в 23:43
Ответ дляпарИла я парИла
Нащо такі муки? Легше переїхати в інший кантон чи іншу країну, якщо вона дійсно цінний фахівець.
парИла я парИла• вчера в 23:49
Ответ дляБорисфенка
Спочатку не думала, що то таки муки, тому що вважала знання трьох мов тієї країни достатнім для подальше там (ще англійська та українська). А зараз просто у шоці що далі робити. Зараз вже є де жити, не табір, далося це важко, діти по школам, все це зірвати там і переїхати практично неможливо. Гроші де взяти, якщо в іншу країну та як діти. А якщо за рахунок соціальних установ, то це в принципі неможливо вже- треба мати не аби які причини та аргументи, а звісно де вони візьмуться у біженця. Повернутися немає куди.
Борисфенка• вчера в 23:50
Ответ дляпарИла я парИла
Ну років 5 буде той діалект вчити незнамо нащо.
парИла я парИла• вчера в 23:59
Ответ дляБорисфенка
Зараз таких багато там наших, на жаль. Хто у повному багні. Звичайно це в більшості матері з дітьми та без варіантів повернутися. Я спілкуюся саме з матерями, що мають дітей з інвалідністю чи одинокі, чи ВПО, і більшість в дуже поганому стані чим далі. Зараз час вже, коли прийшло до багатьох в цьому розуміння. Просто у замкненому колі, без перспектив. Там як раби- ні дихнути на повні груди, ні розмовляти як хочеш. Багато б і повернулися в Україну, але немає ж куди. А діти, на ВПО гроші не реально. Там хоча б якійсь варіанти у більшості вже є з житлом. Також багатьох тримає там те, що діти отримують потрібне лікування, тут це чи було неможливо, чи неймовірно дорого. Але ізольованість, дуже сильний тиск та те, що робота тільки низькокваліфікована, дуже пригнічує таких жінок. Добре завжди, коли маєш вибір, коли все насильно, то все не добре
Срочнокпсихологу• вчера в 23:59
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Щяз бешенки вернутся, свои курсы языковые пооткрывают
О, да )
Все с уровнем не ниже С1, а 90% - с С2.

Еще и с десятками тысяч откупных от властей держав, где они были, подарками от местных, включая велосипеды и диваны.
Борисфенка• сегодня в 00:01
Ответ дляпарИла я парИла
Воно то так, але ж казки ніхто не обіцяв. Якщо дійсно зубата, прорветься.
парИла я парИла• сегодня в 00:05
Ответ дляБорисфенка
Ну маючи на момент повномасштабної хорошу роботу, будинок та машину, але хвору дитину та ще одну, і маючи вже добре так років, вона теж не думала, що її так життя поверне, що буде війна і вона зразу без усього і в чужій країні. Це добре нам про це писати, а жити воно все не так добре.
Зубатість в 30 та в 50 вона різна, коли відчай вже зносить, діти не тримають, дуже важко. В мене не хватає ресурсу у самої...
Борисфенка• сегодня в 00:07
Ответ дляпарИла я парИла
А хтось, окрім неї, думав, що такий писець буде???
Всі закусили сповна :(
Сіточка• сегодня в 01:03
Ответ дляпарИла я парИла
Это вам подружка рассказывает. А я прекрасно понимаю, какой она уровень имеет. Я таких «подружек» каждый день вижу и слышу.🤣
Сіточка• сегодня в 01:08
Ответ дляБорисфенка
Она живет в этом кантоне 4 года и не может разговаривать. В новом кантоне или стране она по новому 4 года будет сидеть. Человек не понимает, что пишет. Человек сдавал экзамен по книгам, как и все, а говорить другим языком надо. Просто не надо эту чушь про В2 нести. Сертификат - это не знание языка. И дело даже не в терминах. Термины это не такая сложность, если у тебя реальный В2. Реального В2 с нуля нет ни у кого. Он есть у наших преподавателей немецкого, которые еще 4 года учили язык в языковой среде, но никак не после курсов.
Сіточка• сегодня в 01:11
Ответ дляпарИла я парИла
Ей нужно идти на бесплатные практики, она там язык выучит намного быстрее. Курсы - это ни о чем. Разговорный язык совершенно другой.