Ця історія викликала різні почуття серед моїх знайомих.Хтось співчуває українці,яка потрапила в окупацію під Покровськом.Хтось говорить,що то дуже символічно що ждуни таки дочекалися русский мир і сконали в ньому.
А ви як думаєте?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Співчуваю цій сім´ї
Ждуни отримали те,на що заслуг
Свій варіант
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Да,вообще,очередную посадку русские оккупаны штурмуют уж который год!Сткнания по-поводу Покровска и Крупянска уже неактуальны,так вы новую песню о старом запели? Расскажите лучше,какой крупный обласной центр контролирует русня за 4 года и ценой миллиона дохлых ванек?
Удалено администрацией...
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
По-перше,бо ми не в Волновасі і моєму дому,слава Богу,окупація не загрожує.
А по-друге,з чого б це ви вирішили,що моя сім´я жодного відношення до ЗСУ не має?
Працюємо кожен на своєму місці,щоб дохлих руських стало більше.
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вы б так за мокшан переживали или русский мир не жалко,пусть дохнут пачками за 2км посадки?
За мокшан переживать твоя забота.
Украинцев волнует, сколько за эти ’посадки’ украинцев и погибло.
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ дляLidiyaZi
Щоб вижити. Якщо ти в окупації, щоб вижити ти маєш говорити те що вони хочуть почути. Хіба не очевидно?
Очевидно,що найкраще в окупації не опинитися.
Бо тільки рашистським тролям там добре живеться.
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ длязона_комфорта
А чому ж історія не повторилася в Криму? Чому татар у потягах нікуди не депортують?
Погано ви знаєте історію. Голод був організований грузином Кобою, він же Йосип Сталін (Джугашвілі), та євреями Кагановичами. А зараз в центрі столиці України стоїть мінора, найбільша у Європі.
До речі, через Джугашвілі -Сталіна загинуло багато російської аристократії і інтелігенції.
Вам перелік написати депортованих ,засуджених і вбитих в Криму?Ви дійсно така блаженна,що не знаєте цієї інформації чи в російському інформаційному просторі вона відсутня?
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
У Зеленського запитай, нащо він допустив окупацію за наказом патлатого джонсонюка. Якщо б не зірвані Стамбульські домовленості, нічого цього б не було
Ответ длязона_комфорта
Ні,організований Голодомор був КПРС і проведений руками сотен тисяч бійців червоної армії
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ длязона_комфорта
А він там воював?
Удалено администрацией...
Ответ дляМашкус
А зачем???? Может вы расскажите? Мой дом в Харькове, родные здесь, могилы дорогих мне людей
Там русский мир вже є
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ дляМашкус
Кстати в лучшие годы весь Белгород сидел у нас безвылазно- лечились ро больницам, тарились по рынкам и магазинам и развлекались в наших парках и тц. На парковках дофига машин белгородских было
Я в курсі.Тепер он вам віддячили.
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Скільки відсотків росія окупувала з лютого 2022 року? Чому не відповідаєте? Бо ’ХЕР навеки с россией’,як окупанти точно замітили в Херсоні.
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ длязона_комфорта
За мокшан переживать твоя забота.
Українці гинуть за те,щоб окупації не було в їх рідних містах.І наші янголи тримають небо над Україною вже 4 роки.
А от за що дохнуть орки в чужій землі? Мабуть за те,що їх машка пачку пельменів отримає.
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Ответ длязона_комфорта
Стамбульські домовленості передбачали окупацією всієї України.
Тож краще вже так,як є.
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта•
Учасник проєкту з 13.01.25
щось довго у вас цей профіль затримався)
Учасник проєкту з 13.01.25
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Смішно,коли люди,які опинилися на дні з власної дурості намагаються вдавати,що вони щось мають.
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тож краще вже так,як є.
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...