L-i-s-a-92af• 26 декабря 2025

Чи співчуваєте ви цій жінці з Покровська?

Ця історія викликала різні почуття серед моїх знайомих.Хтось співчуває українці,яка потрапила в окупацію під Покровськом.Хтось говорить,що то дуже символічно що ждуни таки дочекалися русский мир і сконали в ньому.
А ви як думаєте?
Зробіть вибір:
вже голосів: 306
Співчуваю цій сім´ї
Ждуни отримали те,на що заслуг
Свій варіант
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
А хто ж цю ’ смерть’ українцям приносить? Невже особисто Джонсон українців вбиває? Чи то російські окупанти вбивають війсковослужбовців ЗСУ,намагаючись захопиьи ще км чужої землі і знищивши чегове мело чи містечко на сході України?
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Я вдома живу :) в своєму прекрасному 2-поверховому будинку з генератором,водяним насосом і екофло.Тож цілком собі комфортно,про що вам лише мріяти.
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
А ти читало ті домовленості? Чи так само,як і з відсотком в окупації знову ***?
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Є щр сказати по-темі повідомлення?
Співчуваєш героїні сюжету чи радієш,що її мріїї про життя в русском мире таки справдилися?
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Тобі в бан
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Є щр сказати по-темі повідомлення?
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Мені байдуже на всі донецькі міста,як разом узяті,так і кожне по-окремості.Ця територія мене цікавить,виключно,як буфер від русні і як гарантія,що на правобережну Україну кацапи ніколи не доберуться.
Може комусь з східняків це і не подобається,але це факт.
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
А чим не подобається контент?
Цілком собі реальна історія,а не якийсь там ’ мальчик в трусиках’
LidiyaZi• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Очевидно,що найкраще в окупації не опинитися.
Бо тільки рашистським тролям там добре живеться.
В окупації люди не живуть , а виживають. Там різні люди , з різними обставинами і історіями життя. І всі дуже обережні із тим що та кому говорять. Люди з проукраїнськими поглядами мовчать і про це ніде не кажуть. Там немає свободи слова чи поглядів, прав теж немає. То є інший світ, де не діє захист закону а ні зі сторони України а ні з рф. Просто виживання
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ дляLidiyaZi
Не вірю,що там залишаються люди з проукраїнськими поглядами.Хіба що дуже літні люди.
Симфония номер 5• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
А оце вже сепаратизм, підтримка російської агресії, дискримінація за регіональною ознакою, і розпалювання внутрішньонаціональної ворожнечі.
LidiyaZi• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
’Бомжі зі сходу’, ’ свій дім просрали’.... ви троль , чи дійсно таке лайно в голові? Скарга
Симфония номер 5• 27 декабря 2025
Ответ дляLidiyaZi
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ дляСимфония номер 5
Хто б тут про сепаратизм розказував)))
Я ж не кажу,що ці території треба віддати,хай залишаються,як буфер.
Teonaa• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я, на відміну від вас,дуже добре знаю історію,а вона,як відомо кожній освіченій людині,циклічна.Ті,що втомилися від безкінечної війни в 1922м,потім були замордовані,розстріляні,заморені шткчним голодом в 1933м. І дивилисьяк внаслідок їхнього ’ пацифізму’ і безхребетності,їх діти помирають в муках в колисках.
Ну а скільки сот років Україна буде боротися? Хоч циклічно, хоч хаотично! Ви, як знавець історії, що, не можете прослідкувати МАРНІСТЬ, твою маму, цих виборювань?

Ааа. Ви може вірите що сильна Україна цікавить захід? Я ні. Велика і сильна Україна не потрібна нікому із фігурантів політики, геополітики, хуітики ітд. І шансів нема. Справедливо це? Звісно ні. Але.
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ дляLidiyaZi
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ дляСимфония номер 5
Удалено администрацией...
Я не працюю,я дійсно так вважаю.
І прийміть це,як факт,що більшість українців ставляться до переселенців,як мінімум,обережно.До речі,я і опитувпнні в своїх темах робила і завжди мої погляди розділяє значна кількість опитаних.Тож це,як ви любите казати ’ мнєніє’ має місце бути.
Teonaa• 27 декабря 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Нам не треба російської окупації,бо вона страшніше війни.
Їбааа
Кучка уебанов скоїли злочин. А Ви так кажете наче затрахають всіх! Я ще раз питаю: чому досі живі і ЦІЛІ ,в масовому сенсі, люди Луганщини. Це питання.
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ дляTeonaa

Час працює на нас.хуйло ніколи не захопить Україну військовим шляхом-і це факт.В решті решт він здохне,чи раша завалиться...
Про велику і сильну мова зараз не іде.Мове іде про те,щоб Україна просто була.
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Їбааа
У відкритому доступі є інформація,скільки людей загинуло в Бучі за час окупації,і скільки жителів міста,які воюють в ЗСУ загинуло за 4 роки.Дуже показова пропорція
LidiyaZi• 27 декабря 2025
Ответ дляСимфония номер 5
Удалено администрацией...
Сподіваюся, це троль
автор L-i-s-a-92af • 27 декабря 2025
Ответ дляLidiyaZi
Сподіваюся, це троль
Чому це я маю бути тролем?
Чи ви вважаєте,що на четвертому році війни українці мають співчуття до ждунів,які кликали хйула,чекали русский мир і наводили на позиції ЗСУ?Чи я маю пожаліти людей,які притягнули війну в мою країну?