Звожу з розуму• сегодня в 17:40
Что будете смотреть в новогоднюю ночь?
Фильм? Каналы? Или будете спать?
Elena_Kiev_Solomenskiy• сегодня в 17:42
шторы задерну, чтобы не видеть, как сбивают.
а вообще дай бог нам спокойной ночи.
Муркошечка• сегодня в 17:43
Ответ дляАмбасадор щастя
А світло буде?
Только для тех, кто будет смотреть квартал.
TANYA 0 0 0 0• сегодня в 17:45
Нічого, і не планую сидіти до 12. Переживаю тільки що буде мороз і холодно і щоб світло не виключали.
Ангел-предохранитель• сегодня в 17:49
Блин, конечно, понимаю, что все не в настроении, но реально зашла глянуть рекомендации фильмов, а тут очередной треш
Не люблю натовп• сегодня в 17:49
Думала Людина проти дитини, але не знаю, чи зайде...
І про маму яка втекла на Різдво
Нульовий сантиметр• сегодня в 17:52
Я працюю, тому післятроботи кришитиму олів´є під іронію долі. Тоді якийсь концерт подивлюся свіжий, або є в мене одна кіношка в бажаннях і спать в 12+
Цигарний шланг• сегодня в 17:54
Карнавальная ночь, Служебный роман, Приключения Шурика
Иронию судьбы забыла! Чтоб фиолетовые тетки пошли головой об стену ударились
Молчалка• сегодня в 17:53
Ответ дляАнгел-предохранитель
Почему? В чем треш?
Незнакомлюся• сегодня в 17:57
Вдень Один дома 2, першу частину сьогодні подивились. І музику новорічну будемо слухати, може мультик ще якийсь із нових. А от в новорічну ніч не знаю, що подивитись. Квартал не хочу, танці з зірками теж. По якомусь каналу буде Льодове шоу Роксолани, рекомендую, ми на ньому були в палаці спорту. А от концерт ніякий не бачу в новорічній програмі
Тундиринда• сегодня в 17:57
Мабуть не буде гарантованих відключень під час виступу Вечірнього кварталу та Зеленського. Якщо Путін графіки не підправить.
Обнимашкина• сегодня в 17:58
Ответ дляЦигарний шланг
Нічого дивного, у вас в рашці всі це дивляться