Пліснявілий сир• 1 час назад

Ви насправді думаєте, що діти це квіти життя?

Девальвация• 1 час назад
Да
люблю_тортики• 1 час назад
Какая хрень! Коты- вот украшение жизни.
Дайте згадаю• 1 час назад
Да. С пониманием, что растить ребенка это большая ответственность.
Коник-стрибунець• 1 час назад
Гроші це квіти життя.
Аннуитет• 1 час назад
Дети - это и цветы жизни, и всё сопутствующее. Как и всё в жизни, включая вас, дама. Или дядя. Не знаю кто автор
Дивне створіння• 1 час назад
Нет
Моя улюблена страшко• 1 час назад
Да, дети продолжение меня, это будущее
ГоловнаЯ• 1 час назад
Да
SnowMaiden• 1 час назад
Нет.
Пасхальний тролік• 1 час назад
Особисто для мене так. Діти це квіти життя, радість, але це і в той же час відповідність і складно, але воно того вартує.
Всех в сад• 1 час назад
Жодного разу не пожалкувала, що народила, і дякую Богові, що таки послав мені дитину. Правда, періодично хочеться прибити , скоро 16 ....
Але я розумію, що все минеться
Я на хвилинку• 1 час назад
Для меня мой ребенок это смысл жизни, а не просто цветок. Смотрю на свою доченьку и появляю силы жить дальше.
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ длялюблю_тортики
Какая хрень! Коты- вот украшение жизни.
Особливо коли такі коти-квіти залишають гуано де завгодно а не в лотку.
І пахне те гуано не квітковими ароматами.
Ну а шерсть треба вважати пелюстками троянд не інакше!
Колгоспниця• 1 час назад
До семи лет примерно
Сейчас 14 лет, почти 15, я думаю нафига я в это все ввязалась 🙈
Сколько сил энергии ресурсов потрачено, а теперь деточка бросила все занятия, и сидит в телефоне сутками, если отключаю интернет то обидки и не разговаривает
Пасхальний тролік• 1 час назад
Ответ дляЯ на хвилинку
Те ж саме. Якби не мої, а особливо старша, коли залишилася з нею без чоловіка, то не знаю щоб було. Вона мене змусила рухатися далі, що я потрібна не тільки собі і що треба жити.
Гарантую неперелевки• 1 час назад
Так
Видна міленіалка• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
У меня кошка ,ни разу не сходила в туалет где то ,только в лоток всегда .
Принесла маленькую ,показала ей куда ходить и проблем не было.
Хотя знаю ,что бывает иначе
Вільний митець• 1 час назад
нет
Вільний митець• 1 час назад
Ответ дляЯ на хвилинку
а потом доченька выйдет замуж, родит детей, а маме позвонит дай бог раз в неделю и то не факт...что делать будете? раз это смысл вашей жизни?
Люблю кетчуп• 29 минут назад
Ну, радості після народження дитини в моєму житті точно стало менше, як і відпочинку, спокою, гармонії. Але і квіти мене не тішать, обрізки колись живих рослин для демонстрації на фото, це не для мене