Зараз все скажу• вчера в 13:56

Почему одни настолько богатые, а другие настолько бедные?

Это несправедливо.
Привіт з ботойбіччя• вчера в 16:39
Ответ дляВимагаю спілкування
А чи справедливо що ті що пашуть в спортзалі мають гарну фігуру
В ті що тихо мирно лежать на дивані товстіють?
Это справедливо!
Ms. Android• вчера в 16:40
Ответ дляЗараз все скажу
А если моя тётя не будет свою работу выполнять, дворник, водитель, долго вы все зажранные проживете в комфорте???!!!
у вашої тьоті є вибір. так само і у всіх інших. ті самі виховательки можуть влаштуватися приватними нянями, але чомусь погоджуються на 8000.
у мене така була знайома, працювала медсестрою. у неї завжди був вибір піти в приватну клініку, піти в масажистки, піти приватною нянею, але вона НЕ ХОТІЛА. бо як же їй якась тьотька буде казати, що робити. а тут вона сама молодших медсестер гнобить, як хоче.
Ms. Android• вчера в 16:43
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Да
Проблема в том, что олигархи потому и стали олигархами, что эксплуатируют людей, давая им минималку, а не адекватную зарплату
вони стали олігархами, бо в потрібний момент опинилися біля влади, з можливістю приватизувати все на себе. а тоді вже й платити людям мінімалку. а людям тим і податися було нікуди. так, наприклад, Ахметов обікрав шахтарів, а вони цього навіть не розуміли... молилися на нього.
Пушкининиана• вчера в 16:55
Ответ дляЗараз все скажу
Да, у кого доход 200к+ должны делиться с теми у кого 10000.
Мужьями, с таким доходом, тоже)
Мама Никитки-2• вчера в 16:56
Ответ дляЗлюка-закусюка
Не должна, если квартира на всех записана
Нашо це робити? Може повернутись до минулих норм, де будинки від 250 м2 а квартири від 120?
На сьогодні податок на розкіш повинні платити ті, в кого квартира 60м2
Шістдесят🤦🏻‍♀️ менше тількі комірчина може бути для сімʼї
Мама Никитки-2• вчера в 16:58
Ответ дляПопельшка
А ви знаєте що трапилось в 90х.? Тоді нейрохірурги, вчителі і бухгалтера на ринку торгували. Ви точно знаєте, що буває коли наступає в країні дефолт? В нас війна і ніхто не знає що буде з Україною завтра. Ви знаєте як живе окупована частина країни?
Не торгували нейрохірурги на базарах. А бухгалтера, так. Вчителям зарплата виплачувалась завжди
Злюка-закусюка• вчера в 17:09
Ответ дляМама Никитки-2
Не должны, если на двоих с мужем записано уже 120 м, если на детей то уже больше 180, недостаточно?
Мама Никитки-2• вчера в 17:13
Ответ дляMs. Android
НЄт. В них вистачило клепки купити у пересічного той ваучер за 3 копійки і приватизувати цілі галузі. У мене знайомий взяв в ощадбанку кредит на ці цілі. Потім під час шаленої інфляції виплатив. Сума тоді була на рівні 1 раз сходити до магазину.
Ще один знайомий півколгоспу землі обміняв на десяток ящиків горілки. ( провернув до мораторія)
Мама Никитки-2• вчера в 17:14
Ответ дляЗлюка-закусюка
С хера лі я на чоловіка шось зобовʼязана записати?
Про дітей вААбще смішно.
хутряна володарка• вчера в 17:16
Мне вот тоже непонятно почему богатые никогда не деляться с нищими? Даже родствинники не могут помочь.
Злюка-закусюка• вчера в 17:27
Ответ дляМама Никитки-2
Про дітей вААбще смішно.
А что смешного?
Так как это для семьи квартира в не на одного человека
Чарівна патика• вчера в 18:02
Ответ дляПерекус беру завжди
Справедливая оплата труда это то что Вы согласны получать. Если вы считаете что вам очень мало платят просто идёте на другую работу.
В диком капитализме да, так это и работает. А в цивилизованном государстве должны работать механизмы защиты наёмного работника.
Атятя_тётя• вчера в 18:06
Автор, почитайте книги по экономике. Если для вас это тяжело, можно попробовать почитать книгу Айн Рэнд «Атлант расправил плечи». Блин, почитала комментарии автора, нет, книгу тоже не потянет (((
Чарівна патика• вчера в 18:10
Ответ длявре_Динка
повністю згодна з тим що треба поважати кожен труд, і кожен вибирає на яку зп йому працювати, інші не повинні компенсувати вибір іншої людини.
навіть лікарем зараз можна нормально заробляти в приватній практиці. але перед цим треба гарно занести кому потрібно
саме тому я не дуже розумію людей які йдуть в лікарі.. так, вони роблять тяжкий труд, і необхідний, але в нашій країні це не цінується на повинному рівні.
вкладаєш купу часу, грошей, сил, щоб отримувати копійки( мені здається ця професія як і вчителювання - благодійність, і має місто бути коли в тебе є поруч людина яка може тебе забезпечувати
Повинні. Через механизм налогообложения. Тысячу раз уже написали. Государство это мы. И чтобы государство могло платить тому же учителю достойную человека зарплату, все остальные должны платить налоги.
Перекус беру завжди• вчера в 18:13
Ответ дляЧарівна патика
Ну расскажите какая например это страна. С механизмами защиты наёмного работника
Перекус беру завжди• вчера в 18:14
Ответ дляЧарівна патика
Сейчас вам скажут мы бы платили налоги Но наше государство мне ничего не даёт поэтому я нашему государству не собираюсь платить налоги. Если бы как в США тюрьму давали 10 25 лет за неуплату налогов все бы быстро стали законопослушными
Чарівна патика• вчера в 18:15
Ответ дляМама Никитки-2
В 90х мой учитель географии торговал медом на рынке🤷 а физрук был менялой валюты.
Чарівна патика• вчера в 18:16
Ответ дляПерекус беру завжди
Да хоть Германия.
Чарівна патика• вчера в 18:18
Ответ дляПерекус беру завжди
Проблема ещё в том, что после всех коррупционных скандалов в самых верхах, вообще никакой надежды нет.
Перекус беру завжди• вчера в 18:28
Ответ дляЧарівна патика
В смысле? Был обнаружен факт коррупции и его устранили что не так?
Перекус беру завжди• вчера в 18:29
Ответ дляЧарівна патика
Да хоть Германия.
Вот уж где бы я не хотела оказаться и не хотела бы чтобы там жили мои дети
Шаманю второпях• вчера в 18:40
Ответ дляПерекус беру завжди
А с какой стати вы должны там жить? Немцы тоже не хотят, чтобы вы там жили. У вас есть своя страна, вот и живите в ней
Перекус беру завжди• вчера в 18:41
Ответ дляШаманю второпях
Тётя спутала школу с форумом. Я разберусь где мне жить
220В• вчера в 18:41
Ответ дляПанна Кота
Это выбор вашей тети. Почему она не стремилась к большему? Да хотя бы не перешла в кафе/ресторан работать? Не подкопила немного денег и не повысила свой уровень профессионализма для повышения дохода?
Детей в детском саду не нужно кормить ?
Хорошо ,тётя советчицы ушла ,и все ушли ,что дальше ?
Шаманю второпях• вчера в 18:44
Ответ дляПерекус беру завжди
Разбирайтесь, если вам позволят жить в чужой для вас стране. Но вы как свиньи под дубом, приперлись как непрошенные гости в чужую страну, постоянно с протянутой рукой ходите и обгаживаете руку дающего. Даже элементарной благодарности не имеете
Засомневаю• вчера в 18:58
Так всегда было. Если бы вы были богаты, то считали бы это справедливым
Мама Никитки-2• вчера в 19:16
Ответ дляЧарівна патика
Торгували замість проведення уроків?
Мама Никитки-2• вчера в 19:21
Ответ дляЗлюка-закусюка
А что смешного?
Я вам дозволяю оформити свою квартиру на всіх)))
А моя буде тільки на мене😂
Джавеліна• вчера в 19:25
Ответ дляЗараз все скажу
тільки доходом? мені зросту не вистачає 10 см і молодості, то може у вас відняти?
Мама Никитки-2• вчера в 19:25
Ответ для220В
Детей в детском саду не нужно кормить ?
Кейтеринг, як в більшості цивілізованих країн світу