Раздражевская• 03 января в 19:40

Як ви змусили себе вперше піти до психіатра при депресії?

Що конкретно допомогло не відкласти це ще на місяць
Стрибну в гречку• 03 января в 19:41
Візьміть прямо зараз запишіться
Час на порадницю є і там знайдіть
Да Щас же• 03 января в 19:41
Далі вже не було куди
Джинци на Флісі• 03 января в 19:41
У меня получить консультацию за несколько месяцев нужно записываться, достаточно времени на рефлексию.
Омлетик• 03 января в 19:42
Не примушувала. Відчула, що сама не можу впоратися і пішла. В мене нема упередженого ставлення до психіатрів, такі ж лікарі, як і інші. Навіщо страждати і доводити себе до ручки? Потім доведеться довше лікуватись.
Тарабарщина• 03 января в 19:44
Місяць назад пішла. Діагностували депресію середньої тяжкості.
Як змусила... Спочатку сходила до психотерапевта. Не зайшло. А потім помітила, що не витягую. Зриваюсь сильно на дитину. Зібралась з силами і записалась.
Пройшов всього місяць на ад - я стала трохи спокійніша, зменшились панічки, зрідка почала посмвхатись
Сусідка зверху• 03 января в 19:44
психіатр - моя подруга, просто попросила її виписати мені рецепт на той випадок, якщо сама не впораюсь. Вона знала мою ситуацію, і знала що мені ці ліки показані. Підібрала дозування і розповіла, як приймати.
Ща как дам• 03 января в 19:47
Ответ дляСусідка зверху
І далі що? Терапію проходите чи як лікуєтесь поки приймаєте ад?
Жена_КотораяСтена• 03 января в 19:48
Я сама психіатр) Але АД довго не хотіла приймати, думала, що мій оптимізм і життєрадісність все подолають
Звожу з розуму• 03 января в 19:55
Когда пару раз до работы доехать не смогла. Тогда решила что пора.
Рву и мечу• 03 января в 20:07
Так і не змогла. Не можу заставити себе волосся помити і привести себе до ладу. Навіть вибрати психіатра немає сил… і запис до нього зробити:( Чекаю шоб з дна постучали скоро ..
Невловимий Джо• 03 января в 20:09
Удалено администрацией...
Невловимий Джо• 03 января в 20:10
Ответ дляРву и мечу
То вас не прижало нечего есть, и не постучали коммуналку отключать за неоплату
Рву и мечу• 03 января в 20:13
Ответ дляНевловимий Джо
Удалено администрацией...
Кумедний ґудзик• 03 января в 20:17
Ответ дляНевловимий Джо
Удалено администрацией...
боже ты дура что ли? реально набитая - раз не в курсе что такое депра
Невловимий Джо• 03 января в 20:18
Ответ дляРву и мечу
Удалено администрацией...
Невловимий Джо• 03 января в 20:19
Ответ дляРву и мечу
Удалено администрацией...
Рву и мечу• 03 января в 20:19
Ответ дляНевловимий Джо
Удалено администрацией...
Невловимий Джо• 03 января в 20:20
Ответ дляРву и мечу
Удалено администрацией...
Рву и мечу• 03 января в 20:20
Ответ дляНевловимий Джо
Удалено администрацией...
Невловимий Джо• 03 января в 20:20
Ответ дляРву и мечу
Удалено администрацией...
Рву и мечу• 03 января в 20:20
Ответ дляНевловимий Джо
Удалено администрацией...
Невловимий Джо• 03 января в 20:20
Ответ дляРву и мечу
Удалено администрацией...
Невловимий Джо• 03 января в 20:22
Ответ дляРву и мечу
Удалено администрацией...
Кумедний ґудзик• 03 января в 20:22
Ответ дляНевловимий Джо
Удалено администрацией...
Невловимий Джо• 03 января в 20:22
Ответ дляКумедний ґудзик
Удалено администрацией...
Гидроусилитель руля• 03 января в 20:22
Ответ дляНевловимий Джо
Удалено администрацией...
Ага
В стані коли не розумієш навіщо голову мити чи їсти і всі думки лише про те, «коли вже кінець» - час піти на курси і в спортзал
Рву и мечу• 03 января в 20:22
Ответ дляНевловимий Джо
Удалено администрацией...
Кумедний ґудзик• 03 января в 20:22
Ответ дляНевловимий Джо
Удалено администрацией...
Невловимий Джо• 03 января в 20:23
Ответ дляРву и мечу
Удалено администрацией...
Невловимий Джо• 03 января в 20:23
Ответ дляКумедний ґудзик
Удалено администрацией...