Добро с Кулаками• 04 января в 14:52

Квартира без ремонту, важко продати.

Квартира двокімнатна без ремонту, стан СССР, вікна старі, район тихий. Планувала привести її в порядок і здавати. До війни відмовилась від центрального опалення, планувала робити автономку, але все закинула, бо втратила роботу. Ось вирішили її продати в такому стані як є. Житомир
30 тис , ціна завищена?
Файна_зупка• 04 января в 14:54
100 метров
Скіфська пектораль• 04 января в 14:55
Посмотрите сами будет ли спрос, снизить всегда можно.
СережкинаЯ• 04 января в 14:55
Метраж / инфраструктура и тд играют тоже роль. Этаж так же. Первый и последний всегда дешевле.
Смурфетта• 04 января в 14:55
А какая цель продажи?
Наташа_32• 04 января в 14:55
Ой! Солнышко! Людей в Украине всё меньше и меньше, а те кто остался, копят деньги что бы свалить за границу. Кому эти квартиры в таком состоянии нужны, тем более строятся в том же Житомире новые, современные дома. Да и Житомир сам - депрессивный город. Уезжайте оттуда поскорее.
Рожки-да-ножки• 04 января в 14:56
Конечно дохрена. Площадь старой двушки 42-45? 500$ красная цена, без отопления в Житомире
СережкинаЯ• 04 января в 14:57
Ответ дляНаташа_32
Что за чушь. Квартиры продолжают покупать, ремонты делают, и вообще. Просто не у всех деньги есть на это, вот и вся разница
автор Добро с Кулаками • 04 января в 14:57
Ответ дляСмурфетта
А какая цель продажи?
Навіщо стояти їй, вона сиплеться ще більше, без опалення , сиріє і тд...
Навіщо їй стояти, якщо я не маю коштів робити там ремонт .
Смурфетта• 04 января в 14:57
Ответ дляДобро с Кулаками
Ну тогда ставьте какую хотите и торгуйтесь
Скіфська пектораль• 04 января в 14:57
Ответ дляСмурфетта
А какая цель продажи?
Деньги пропить
Подмигашка• 04 января в 14:58
Я правильно розумію, що опалення у квартирі немає? А проект на індивідуальне опалення є?
СережкинаЯ• 04 января в 14:58
Ответ дляДобро с Кулаками
Думаю, дорого. За квартиру без ничего в состоянии «под ремонт» 30 тыс ок цена если это Киев, например.
автор Добро с Кулаками • 04 января в 14:58
Ответ дляПодмигашка
Ні нічого не встигла зробити
Ответ дляСережкинаЯ
Скільки приблизно можна ставити
СережкинаЯ• 04 января в 14:59
Ответ дляДобро с Кулаками
Скільки приблизно можна ставити
Сколько квадратов? Этаж? Что с инфраструктурой?
волосатое стекло• 04 января в 15:00
Это ваша?
автор Добро с Кулаками • 04 января в 15:01
Ответ дляСережкинаЯ
45 кВ, перший поверх, школа магазин поруч, до центру міста на машині 7-10 хв, гарно ходять маршрутки, два виду.
Подмигашка• 04 января в 15:01
Ответ дляДобро с Кулаками
Ні нічого не встигла зробити
Ця квартира не придатна для проживання і ще довго не буде. Опалювати її електрикою - самі розумієте що це таке зараз. Не знаю що там за будинок і метраж квартири. Але фактично це просто стіни, стеля і підлога.
Ответ дляволосатое стекло
Это ваша?
Ні, я ще не виставляла. Тільки думаю
СережкинаЯ• 04 января в 15:02
Ответ дляДобро с Кулаками
Я бы пробовала 25т$, кв без отопления + первый этаж. Ну, вряд ли дороже кто-то возьмет.
Подмигашка• 04 января в 15:02
Ответ дляДобро с Кулаками
Ви сильно завищили ціну.
Королева краси• 04 января в 15:02
Нифига себе цены в Житомире
автор Добро с Кулаками • 04 января в 15:03
Ответ дляПодмигашка
Ви сильно завищили ціну.
Я ще не склала ціну , роздумую вартість . Оглядала схожі, такий поріг
Ответ дляСережкинаЯ
Дякую
Сіточка• 04 января в 15:03
Ответ дляСмурфетта
А какая цель продажи?
Шо за тупой вопрос?
Уходя дверю не хлопать• 04 января в 15:03
Думаю, хіба хтось за 10 тис купить. А так, навіщо вона треба? У кого такі гроші є вкладати в пусту без ремонту квартиру, а вкладати треба значно більше ніж вартість. А Житомир це не місто мрії. Хіба що квартира з ремонтом або новобудова.
СережкинаЯ• 04 января в 15:03
Ответ дляДобро с Кулаками
Дякую
Ну и + торг. Реальному покупателю наверное и за 20-22 отдала бы, не знаю.
Аноним_1858• 04 января в 15:04
Ответ дляНаташа_32
То які дурні будують нові жк в депресивному місті?)))
Подмигашка• 04 января в 15:05
Ответ дляДобро с Кулаками
Як же не склали ціну, якщо пишете, що хочете поставити 30 тисяч?
Схожі квартири напевно мають опалення, а Ваша - ні.
Пробуйте давати оголошення. Може якийсь лох і знайдеться.
автор Добро с Кулаками • 04 января в 15:04
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так ,але у нас активно закуповують і продають нерухомість. Всеж це тихе містечко.