Все возможно• 06 января в 15:40

Італієць на кордоні

Дівчина їде автобусом з Італії в Україну. На якійсь зупинці італієць починає їй розказувати, яка погана Україна і як він любить і підтримує х*йло. Каже, що їде з дружиною українкою і вона такої ж думки. Італієць в вишиванці, на хвилиночку. Люди, які прочитали цей пост в Тредс, починають телефонувати в прикордонну службу. І коли автобус заїжджає на кордон(а це було 3-4 год тому) і дівчина(автор посту) іде до прикордонників розказати про ситуацію, то вони вже чекають, бо в курсі. Італійця з дружиною забрали на допит, дівчина написала заяву, прикордонники пообіцяли не пропустити італійця в Україну. Чим все закінчилося ще не відомо. От така історія, від якої весь Тредс на вухах і в мемах
Воздух в банке• 06 января в 16:12
Ответ дляKittaa
Все по вашим інтересам 😂
То что в теме - не мои интересы, а автора
Малая еще та• 06 января в 16:12
Может кто-то пропустил и думает, что раз на советчице можно, то гуляй рванина, но

1. Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, розпочатої у 2014 році, у тому числі шляхом представлення збройної агресії Російської Федерації проти України як внутрішнього громадянського конфлікту, виправдовування, визнання правомірною, заперечення тимчасової окупації частини території України, а також глорифікація осіб, які здійснювали збройну агресію Російської Федерації проти України, розпочату у 2014 році, представників збройних формувань Російської Федерації, іррегулярних незаконних збройних формувань, озброєних банд та груп найманців, створених, підпорядкованих, керованих та фінансованих Російською Федерацією, а також представників окупаційної адміністрації Російської Федерації, яку складають її державні органи і структури, функціонально відповідальні за управління тимчасово окупованими територіями України, та представників підконтрольних Російській Федерації самопроголошених органів, які узурпували виконання владних функцій на тимчасово окупованих територіях України, -

караються виправними роботами на строк до двох років або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
автор Все возможно • 06 января в 16:12
Ответ дляГарачий Чокалад
А жінці ??
Він же казав що вона теж такої думки
Не відомо, наразі
Хропочка з гривкою• 06 января в 16:13
Ответ дляМалая еще та
Ну в рашу не отправят конечно, он гражданин, но публично ответят эту историю точно
За такое можно и лишить гражданства, может он, вообще, в прошлом россиянский беженец)
Гарачий Чокалад• 06 января в 16:14
Ответ дляВсе возможно
Не відомо, наразі
А до речі жінка щось казала ? Є записи ?
Хропочка з гривкою• 06 января в 16:17
Ответ дляНадежда наш компас
Кого отправят в рашу ?
Всех или макаронника отправят на «виправні роботи на строк до двох років»🤣
автор Все возможно • 06 января в 16:16
Ответ дляГарачий Чокалад
Ні, не має, тільки зі слів італійця
Небалувана Галя• 06 января в 16:16
А вишиванка у нього гуцульська.... Дружина у нього якась неправильна западенка?)
Малая еще та• 06 января в 16:16
Ответ дляНебалувана Галя
Из БЦ вроде.
Бжоли-бандерівці• 06 января в 16:16
Ответ дляХропочка з гривкою
Всех кто был в автобусе)))
автор Все возможно • 06 января в 16:17
Ответ дляНебалувана Галя
Вона з Білої церкви, туди вони і направлялися, до її родини
В гости звали?• 06 января в 16:17
Ответ дляНадежда наш компас
А должен был на личном самолете лететь ?
на обычном)
Бжоли-бандерівці• 06 января в 16:17
Ответ дляВсе возможно
Ну всё. Теперь ее семью съедят в бц
Гарачий Чокалад• 06 января в 16:17
Ответ дляВсе возможно
Ні, не має, тільки зі слів італійця
Шкода дуже )))
Хропочка з гривкою• 06 января в 16:19
Ответ дляНебалувана Галя
Это были шпионы под прикрытием, шо не ясно?🤣
Малая еще та• 06 января в 16:18
Ехать в Белую Церковь под шахеды, чтобы посидеть без э/э зимой и рассказывать, что путин - молодец это долго..бизм полнейший.
Хропочка з гривкою• 06 января в 16:20
Ответ дляБжоли-бандерівці
Всех кто был в автобусе)))
Всех, кто в этот день ехал автобусом из Италии в Украину
Маю сечі• 06 января в 16:20
Девчата, кто с шутками и возмущениями в адрес Дарьи и пограничников отнесся, то эта мадам Тимченко ездит в Белую Церковь к родным, во всяком случае была там летом.
Белоцерковчанки, мало по городу прилётов было за прошлый год, что к таким заявлениям со стороны её мужа нужно относиться спокойно?! Интересно ваше мнение.

Это война и это безопасность. Тем более уже не раз ловили таких пропутинских, что они и наводчиками оказывались. И у него и неё есть интересное на страничке, что надеюсь проверят основательно.

Я вообще не понимаю, как можно быть за хуйло, если твой родной город, где живут твои родные, обстреливают и гибнут люди?!

скрин с его страницы.
Кому интересно, то и её страницу через него найдёт, пока они там не убрали ничего.
Небалувана Галя• 06 января в 16:19
Ответ дляМалая еще та
Из БЦ вроде.
Сама вишиванка дуже не схожа на Київську область. Там більше квіткові, а тут комірець геометричний. Більше на карпатські мотиви схоже.
Стрибну в гречку• 06 января в 16:19
Ответ дляМалая еще та
И что это меняет? Там до сих пор Гитлер правит по вашему? Германия тоже воевала, но оправдания нацизма запрещено законом. Удивительно для вас, но факт.
Гены то пальцем не задавишь
Хропочка з гривкою• 06 января в 16:22
Ответ дляМалая еще та
Он хотел пиццерию открыть и наводить на военные объекты
Малая еще та• 06 января в 16:20
Ответ дляНебалувана Галя
Вы думаете они углублялись так, когда ее покупали?
Небалувана Галя• 06 января в 16:20
Ответ дляМалая еще та
Вже бачу, що там пофіг, аби красиво 🤣
Стрибну в гречку• 06 января в 16:21
Ответ дляВсе возможно
Не відомо, наразі
Так наши тоже пишут что Украина говно и резидент и они выехали и рады. Здесь постоянно читаю
Хропочка з гривкою• 06 января в 16:21
Ответ дляМаю сечі

скрин с его страницы.
И её не задержали за такую х@йню?
Гарачий Чокалад• 06 января в 16:21
Ответ дляМаю сечі

скрин с его страницы.
Нету
Маю сечі• 06 января в 16:23
Ответ дляГарачий Чокалад
Нету
Есть. Две страницы их еще действуют.
Маю декілька думок• 06 января в 16:23
А если наши мужчины скажут на кордони как они любят италию или польшу их пустят? Или может выпустят из неньки??
автор Все возможно • 06 января в 16:24
Ответ дляСтрибну в гречку
В даній ситуації з італійцем скорше підтримка російської агресії та х*йла
Стрибну в гречку• 06 января в 16:25
Ответ дляМаю сечі

скрин с его страницы.
Уже навалили ему