А_мій_самий_самий• Изменено 07 января в 21:30

Мамі не подобаються дорогі речі. Все повертає

Так, пенсіонерка, ще працює. Грошей вистачає на їжу, комуналку, домашнього улюбленця та на речі. З секонд-хенду. Купує щось там в Хумані, взуття часто не свого розміру, підкладає додаткові стєльки, щоб не було завелике, підфарбовує маркером або кремом. При цьому коли я її веду по крамницях, та обираємо нормальне взуття (наприклад Коламбію), то вона його 3 доби після придбання вовтузить, ходить в ньому по квартирі та обов´язково знаходить причину, чому його потрібно повернути. То кістка жме, то нога скособочується, то застібка незручна. Я їду, здаю... А мама знов чекає на ’нову колекцію’ в Хумані... При цьому волає, що їй немає що носити. Мені дуже шкода свого часу але також соромно буде перед собою, якщо я перестану хоча б намагатися вдягнути її по-людськи
Пьяная вишня• 07 января в 21:30
Ваша мама маніпулятор
Біток чи ефір?• 07 января в 21:31
Признайте право своей мамы выбирать обувь, какую она хочет и снимите с себя за это ответственность, она взрослая, а не ваш неразумный ребенок.
Ленивица-красавица• 07 января в 21:32
Не реагировать на старческий маразм , пусть носит что хочет
Мerida• 07 января в 21:32
А зачем вы ведёте ее туда, где она получит только стресс? Сводите ее в ларёк, где кожу продают, ей по возрасту и привычным ценам. И вам хорошо, что мама в нормальном, и ей не иак стрессово
Мerida• 07 января в 21:32
Почекуха• 07 января в 21:33
купите без мамы, маме скажете, что кожзам и стоит копейки, пусть носит и радуется.
у вашей мамы такая психология, вы ее уже не переделаете
Анютины ласки• 07 января в 21:34
А вам не соромно ставити маму у незручне становище та ігнорувати її вподобання щодо вибору одягу та взуття?
Зрозумійте, вона доросла людина, вона сама обирає собі взуття. А ви, купуючи їй дороге взуття, вирішуєте свої потреби, а не її. Свої потреби придбати їй взуття. Єдине що можу порадити, то просто коли вона наступного разу скаже, що нема чого взути, покладіть на стол 3 тис грн та запропонуйте їй самостійно вирішити це питання.
Золота орда• 07 января в 21:37
Я б забила.
В мене мама повна протилежність.
На всіх плювати і купить собі саме дороге і шикарне.
Все дівчинку з себе строїть в 63 роки.
Бісить))
На мені все життя економила і ходила я в лахмітті...
Я Головна• 07 января в 21:38
покупайте ей ортопедическую обувь, а не коламбию
Позаземний розум• 07 января в 21:39
Давайте просто гроші. І хай купує що хоче.
автор А_мій_самий_самий • 07 января в 21:41
Ответ дляМerida
Не, она не носит обувь с рынка. И никогда не носила.
автор А_мій_самий_самий • 07 января в 21:42
Ответ дляПочекуха
У нее гугл есть и она им активно пользуется
Золота орда• 07 января в 21:42
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну так ей все везде не так))
Какие есть варианты
Босая пусть ходит
автор А_мій_самий_самий • 07 января в 21:43
Ответ дляАнютины ласки
Якщо я покладу гроші на стіл, то вона їх сховає в скриньку. І нічого не купить. Обираємо ми разом в крамниці. Вона нібито погоджується, але але але
Ms. Iphone• 07 января в 21:44
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вы не ее мама, оставьте ее в покое, разберется
автор А_мій_самий_самий • 07 января в 21:45
Ответ дляЯ Головна
Рикеры так же. То да не то. Вот если в Хумане найдет их за 300 гривен, то всё будет то. И цвет, и модель, и размер не смутит. А когда я по полной цене их ей показываю и предлагаю - ой нет, неудобно
Шлях до зірок• 07 января в 21:45
Мені здається, що не то що не подобається, а вона не хоче, щоб донька витрачала багато грошей.
Мені 44, донька подарувала костюм спортивний Томмі. Ну то мені теж якось і приємно, але 20 років дитині, краще собі б щось купила.
Ну і про Коламбію скажу, що взуття гарне, але воно не всім підходе.
Пораджу для мами спробувати скечерс. Зручне і на знижках адекватні ціни.
Незламна• 07 января в 21:47
Ответ дляПочекуха
100%. только хотела это написать.
Моей сколько не скажи цену, все равно говорит - дорого. Хотя деньги есть. Дошло до того, что начала смешные цены говорить, все равно говорит - а я в хумане дешевле купила. ну да ладною
автор А_мій_самий_самий • 07 января в 21:47
Ответ дляШлях до зірок
Та були й в Скечерсі брендовому, й в Інтертопі. Нічого не обрала. То занадто спортивне, то занадто яскраве, то занадто масивне...
Шлях до зірок• 07 января в 21:47
Ответ дляА_мій_самий_самий
А ваша мама балувана)😜
Незламна• 07 января в 21:48
пусть ходит в чем хочет, вам не все равно? Дайте денег пусть купит что нравится
Забрызжу ядом• 07 января в 21:48
Ответ дляАнютины ласки
Тролик подкинул тему, а вас понесло.
булоТАЙминуло• 07 января в 21:49
Ответ дляПьяная вишня
Ваша мама маніпулятор
І яка мета маніпуляція, на вашу думку?
Незламна• 07 января в 21:50
Ответ дляА_мій_самий_самий
тому що там дорого, а вона економить. Це ж ы коню зрозуміло. Були б ті скечерси в хумані за 100 грн: вони б і не терли і не масивні були б.
булоТАЙминуло• 07 января в 21:50
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вибачте, а до хумани вона взуття купувала де?
Борисфенка• 07 января в 21:50
Ответ дляА_мій_самий_самий
Купили на свій смак, зрізали бірки, сказали, що колега віддала за 300 гривень, бо їй не підійшли.
автор А_мій_самий_самий • 07 января в 21:51
Ответ дляШлях до зірок
А ваша мама балувана)😜
Так, балувана. Їй завжди своє брендове крутезне шмаття віддавала її сестра, яка була гарно заміжня. Та ще кума підкидала. І там був одяг МаксМара, а взуття мінімум Лоріблу яке-небудь. Зараз вже ніхто не віддає, життя змінилося. І мама присіла на Хуману
булоТАЙминуло• 07 января в 21:51
Ответ дляА_мій_самий_самий
А в цум заходили?
булоТАЙминуло• 07 января в 21:52
Ответ дляЗабрызжу ядом
Тролик подкинул тему, а вас понесло.
Теж подумала вже про це.
Шлях до зірок• 07 января в 21:52
Ответ дляА_мій_самий_самий
У меня такие, деми, они идеальны. Замш. Моя самая любимая пара обуви.