Садова гойдалка• Изменено 09 января в 06:16

Ужас что происходит с бывшими военными

Несмотря на то что я в Киеве и проживаю весь этот ужас от соседней страны, прошу не идти на фронт никого. Никого не защищать эту страну
Обязанности у нас есть, а вот прав никаких
Только что посмотрела реальное видео реального военного, который в отчаянии после всех ранений. И за этот плевок люди умирают и калечатся. Ну вы серьезно?
Спросите, а что тогда? А я не знаю что, но точно не доплату в 50 грн за инвалидность. Пусть сами как-то, а не могут по-другому, сдавайте нас, люди хоть поживут
Прежде чем жаловаться гляньте видео и потом пишите что думаете . Я не жду россию, считаю других вариантов нет. Нас уничтожают за три копейки и странно этого не понимать

https://www.instagram.com/reel/DTQUxtgDLAG/?igsh=
Бабуся Бетман• 09 января в 08:36
Ответ дляТа не реву я
А сколько по Вашему могил в Украине и ( не похороненных тоже)? За 4 года 100 штук?
Или с чем Вы спорите?
То что не в одном ПГТ 5000, в во всей стране уже наверное да миллион перевалило?
Ну не 5 тис на одне містечко.
В моєму військовому містечку де всі військові і кожен був на нулі, немає стільки могил . Ані в сусідніх селах, де теж купа військових і мобілізованих які воюють.

Так, могили є, всюди є. І загиблих по країні багато, поранених багато. Але не по 5 тис на містечко.
Конотопська відьма• 09 января в 08:36
Ответ дляСадова гойдалка
Видела эту новость, думаете это не фейк?
Конєшно фейк!
Зелені не могли!
Як можна подумать!
Обнемашечка• 09 января в 08:37
Ответ дляКаркуша Клара
Видите ли,посылая всех на рашку или в оккупацию,вы не задумываетесь над тем,кто в Украине останется?И как вы будете противостоять такой махине,как рашка,если все, посылаемые вами, уедут?Тут уже СБУ надо подключать за призывы к подрыву национальной безопасности.
Кто хотел, уже свалил в рашку через Европу и вернулся . Не надейтесь, что болота так привлекательны для украинцев . У Вас овковый менталитет зашкаливает, прям все ’мечтают’ быть изгоями мировыми и жить при власти международного террориста . Ваши фантазии НЕ реалистичны!
Конотопська відьма• 09 января в 08:37
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я задала питання.
Коли прийдуть росіяни, стане краще?
Враховуючи досвід Донецька, Луганська чи Маріуполя?
Чи ви реально думаєте, що війна закінчиться?

Ну, тоді у вас проблеми з причинно наслідковими зв´язками.
Із порівнянням як у нас - в них чудовий досвід
Бабуся Бетман• 09 января в 08:37
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
Але військові не владу захищають. А свої родини, землю. Жоден вам не скаже що воює за владу
Конотопська відьма• 09 января в 08:39
Ответ дляПовелитель бітка
Ну сбили уже на клинику в оболонском районе, осколки полетели, парень 30 лет погиб, сегодня тоже на дома посбивали.
Ага.
Із таким збиванням хай собі на голови збивають.
Бабуся Бетман• 09 января в 08:39
Ответ дляКаркуша Клара
Удалено администрацией...
З цим згодна. Але щоб прямо покинули військового на призволчще після поранення - це якесь прямо виключення. Єдине що є - поки за штатом платять копійки. Але там є виходи. Ми вже кілька разів таке проходили.
Люблю кетчуп• 09 января в 08:39
Ответ дляБандитка Сью
Потому, что это реальная проблема и страшные последствия. Но проще делать вид, что ничего такого нет, обзывать матрёшками и пугать бурятами.
То только один персонаж бурятами пугает, а так все давно все поняли, только говорить боятся
Бабуся Бетман• 09 января в 08:39
Ответ дляlilul990
Ви спілкуєтесь з кацапським ботом
Я знаю.
Але пишу для тих, хто цим ботам вірить.
Бабуся Бетман• 09 января в 08:40
Ответ дляlilul990
Кацапські боти логічно не мислять і думають шо всі такі самі
Але ті хто тим ботам вірять, може задумаються. І може нарешті зрозуміють що то боти.
Звездолётчица• 09 января в 08:40
Ответ дляБабуся Бетман
Я це знаю сонечко. Поважаю і низький їм уклін. Мій посил взагалі не про них. Я особисто хочу щоб припинилась робота НКВД і почав працювати закон. Але це лише мої рожеві мрії.
Я матуся, мені можно• 09 января в 08:42
Ответ дляБабуся Бетман
Кто? Насильно мобилизированные? А таких большинство сейчас, так как желающих ноль! Так вот они бегут при первой же возможности, насильно защищать никого заставить нельзя, по тому как валится фронт это видно
Конотопська відьма• 09 января в 08:41
Ответ дляТа не реву я
Так вроде ж нет, пытаются жить, работать, что-то делать …
Не просто питаються, а живуть і хрестяться тричі на день, дивлячись на нашу демократію
Сирожено_пирожено• 09 января в 08:41
Ответ дляКнягиня пітьми
Поэтому нужно копить, пока платят хорошо за боевые. Какой ещё выход, если уже там(((
Що накопичувати? Там їх ще потрібно вибити, вже рік намагаюся , на адвоката грошей немає. А потім розподілити на той час, коли зп 20 тис. І добре, якщо поза штат не виведуть. Тільки посилки і життя там скільки виносить. А ще є сім´я.
Маруська Му• 09 января в 08:47
Ответ дляБандитка Сью
Та хватит уже пугать. Свои при власти не лучше, а то и хуже.
Ну це ж фейк. Але...
Сирожено_пирожено• 09 января в 08:43
Ответ дляЛюблю кетчуп
Есть волонтерские организации с психологами
Є. Тільки це треба звільнитися з армії, щоб користуватися тими послугами. Ніхто тебе зі служби до психолога не відпустить. І нафіга тоді в армії тримають психологів? Щоб офіцерами ставали і гроші отримували?
Сирожено_пирожено• 09 января в 08:43
Ответ дляиз желе я
Психологи?
Иногда те места у тех, кому просто надо получать ЗП. Да, дипломчик есть. И все
І звання, і вислугу. Он скільки офіцером розвелося
Обнемашечка• 09 января в 08:44
Ответ дляЗвездолётчица
Я там скинула новини читайте. Там з цифрами.Ви зовнішнім світом взагалі не цікавитесь, розслідуваннями журналістів, роботою сап і набу нє? Все чуже? Я розумію вашу любов до запихання голови в пісок, сраку може, не знаю куди ще ви її пхаєте, починайте цікавитись бодай чимось.
Так расследование и по Пороху и по хуйлу ведутся . ’Журналисты расследуют’ , это смешно . Пусть свои расследования в компетентные органы предоставят, а не ловят хайп видосами .
Никто из мировых, цивиллизованных стран не обвиняет Украину в разворовывании , помогают без каких либо обвинений ! И только свои вши придумывают сказки про воровство . Приговор суда , это доказательство , всё остальное больные фантазии .
Та не реву я• 09 января в 08:45
Ответ дляКонотопська відьма
Это точно :-(
Бабуся Бетман• 09 января в 08:45
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ті кого насильно мобілізували - половина йде в сзч ще з учебки (я як раз в учебці зараз).
З іншої половини - частина йде на фронт, частина в тилові або не так близько до фронту (типу аеророзвідка, наприклад).

В ось ті, хто вже потрапив на фронт - теж діляться. Більша частина воює. Бо перед іншими соромно, бо дивляться на хлопців поруч, бо починають вживатись в те середовище. А частина реально боїться і шукає спосіб піти в сзч. Таких самі військові намагаються задихатись - перевести кудись подалі, бо така людина в бою - тягар.
Тобто лише невелика частина з бусифікованих на фронті реально. І вони теж не владу захищають.
Зілля до весілля• 09 января в 08:45
И главное что погибают и покалечены много бездетных, которые какого то хрена должны защищать выводки многодетных, осеменители которых спокойно катаются везде, полощут свои яйца за бугром и т.д.
Звездолётчица• 09 января в 08:46
Ответ дляОбнемашечка
Не витягуйте голову, не забивайте її глибокими думками і аналізом. Аналіз не ваше...це все больниє фантазії, спі спокойно дорогой товаріщ. Тільки колись вони і за вами прийдуть. Ті, кого ви підтримуєте, це все вже було
Каркуша Клара• 09 января в 08:47
Ответ дляБабуся Бетман
Я вам напишу як дружина військового і сама була військовою. Майже все моє оточення - військові.
Всічтловіки в моїй родині воюють або воювали поки могли. Хтось кадровий, хтось мобілізований.
Не кидають, чоловіку з протезуванням допомогли повністю у всьому безкоштовно. Ми тільки протез купували бо не хотіли той що безкоштовний.
Інше - операції, класна реабілітація - безкоштовно.
Брат два важких поранення - теж купа складних операцій безкоштовно і він ходить і служить далі (за своїм бажанням). Виплати всі отримали.
Сусід інвалідність після поранення. Пенсія дуже хороша. (Інвалідність пов´язана з пораненням і БД). Брат оформлювати не хоче
Чоловік буде починати.
Ще один брат демобілізувався і зараз в МНС. У нього після того, як загинуло 90% підрозділу в один день - був безкоштовний військовий психолог. Дуже добре допомогли, обійшлось без птср.
Я не говорю, що немає випадків коли щось пішло не так і якісь виплати не отримують. Але це винятки.

Ви прямо зраду розводите, не знаючи як насправді.
І я не знаю військових, які хочуть капітулювати. Бо розуміють, що через кілька років нашим дітям воювати знову.

Але всі мої військові проти насильницької мобілізації.

В щодо ждунів - подобається рашка - валізи і можна їхати.

Починаю рахувати сині морди. Цікаво скільки тут матрьох і ждунів.
Ключевое у вас - семья военных.Где это видано,чтобы майоров и полковников после ранений государство бросало на произвол судьбы.Они то как раз получают всё во время и до копейки.Себя не обижают.
Пластилин_Колец• 09 января в 08:48
Ответ дляСадова гойдалка
Их не будет, если власти примут какие-то решения, даже не популярные
Будут украинцы пушечным мясом в руках рашистской империи, как много веков до этого.
Мир переживает тяжелейший этап конфронтации.

Ваше неведение умиляет.
Маруська Му• 09 января в 08:50
Ответ дляКонотопська відьма
Конєшно фейк!
Зелені не могли!
Як можна подумать!
Там все обґрунтовано, але навіть у мене, не спеціалістами є питання до ситуації . Знаючи особисто деяких топів ФДМ...щось довго Мельник тримався...
Маруська Му• 09 января в 08:50
Ответ дляБабуся Бетман
Це правда
tarveldy• 09 января в 08:50
Ответ дляМурзилка
матрьошка
При чому типічна
Несу добро людям• 09 января в 08:51
Кацапи повинні здохнути
tarveldy• 09 января в 08:51
Ответ дляПовелитель бітка
О патриот потужный проснулся А чем вам матрёшка не угодила
Своїм існуванням
из желе я• 09 января в 08:51
Ответ дляБабуся Бетман
Чоловік буде починати.

А я думаю, когда вот так, семейная история, то тут как раз и помогут. А когда ты один, и за тобой никого, то никому и не нужен. Ещё больница больнице рознь. Где то поддержать, где то пошлют. Увы, есть разные люди, и разные истории