Самохвалова• 10 января в 13:38

Допоможіть стосовно мобілізації та сзч чоловіка

Зараз переховується через свавілля ТЦК та корумповоної влади.
З чого усе почалось. Чоловік мав бронь від підприємства, діючу. На вулиці був схоплений у жовтні 2025 року. Ніхто ні про що мені його жінці, чи матері не повідомив. Подали у розшук. Директор підприємства відразу сказав шукати у ТЦК. Ми шукати, ніхто навіть розмовляти з нами не хотів. Усі сусіди, друзі казали що чоловіки зараз пропадають лише у одному напрямку, тобто ТЦК. Але!!! Він подзвонив з учебки! Через 4 дні!!! Після того як його викрали! Але!!! Він слава Богу втік! Тепер переховується!
І от що я вам скажу, адвокати безсилі щось зробити: була бронь, був директор який усе підтверджував, але він у розшуку! Не солдат, був викрадений, документи усі чисті, бронь була и тепер якогось х.. він дезертир! Нічого не підписав, але підписали за нього як виявилось!
Ми почали із цим розбиратись, і що Ви думаєте? Вони почали розбиратись із цим свавіллям? Ні! Вони інтенсивно почали його шукать! Йоб..і менти, ТЦК, якісь гниди з незрозумілими посвідченнями які вони надрукували десь на принтері (100% підробка, там така шляпа, як би Ви тільки бачили ті "посвідчиння"). Тепер уся ця наволоч шукає мого чоловіка щоденно, стукають у двері, ходять до його старенької матері підвишчуючи літній людині тиск, так що вона постійно визиває швидку. Ось так хочуть мобілізувати. Знайома, яка має юридичну освіту каже, що краще ніде йому не з´являтись, бо загребуть та в´бють. Але люди добрі, хіба ось так можно з людиною, яку викрали, проігнорували діючі документи, та навіть розбиратись не хочуть, а хочуть тільки знов його викрасти!!! Я не знаю що нам тепер робити, всюди свавілля! Можливо щось підкажете мені? Я вже так виснажена, що руки опускаються
автор Самохвалова • 10 января в 13:40
Можливо кудись у Європу написати, права людини у європі, Чи ще щось
Королева ганделику• 10 января в 13:41
Ответ дляСамохвалова
Папі Римському пишіть
Дон Пэдро• 10 января в 13:42
Автор, після всього у вас якесь наївне сподівання… якщо це правда, просто десь сидіти і не висовуватись взагалі.. все колись закінчиться… терпіння вам. Маму заспокоїти в сказати хай краще шукають, ніж сумні новини приносять..
Единорог_помог• 10 января в 13:42
Европе срать чё и как у нас тут с людьми.
У него два выхода: прятаться или быть убитым. Выбирайте.
Фокус-Покус• 10 января в 13:43
Ответ дляСамохвалова
В Америку
Домашка• 10 января в 13:43
Ответ дляСамохвалова
Ви смішні
Чи думаєте ваш чоловік один такий
лаМпочка• 10 января в 13:44
Ответ дляСамохвалова
В Спортлото, вы других тем, для троллизма не имеете?
Советчица Года• 10 января в 13:48
Не важно подписывал или нет как только он оформлен как солдат на отправку все он в ВСУ. Но те кто сбегает с учебки часто бывает так что их чаще ищут. Рассказывают что лучше бежать когда прошел учебку, потом переводят в часть в бригаду и в первый или второй день уходить. Проблема ещё в том тех кого ловят их отправляют в скалу или в шквал. Без подготовки, то есть сзч если из ловят то как правило отправляют сразу на ноль. Если хочет в тюрьму то неверное надо так и говорить садите меня в тюрьму.
автор Самохвалова • 10 января в 13:45
Ответ дляДон Пэдро
Правда! Нащо мені брехати? Якщо є можливість якось з цим розібратись, я готова!
Директриссимо• 10 января в 13:47
Ответ дляСоветчица Года
Но ведь могут после учебки перевести сразу на ’0’ или в другое место, откуда крайне сложно удрать...
Барвіночка• 10 января в 13:47
Знайома з юридичною освітою - то моє улюблене
У вас є підписаний договір з профільним адвокатом?
автор Самохвалова • 10 января в 13:48
Ответ дляДомашка
Ви смішні
Чи думаєте ваш чоловік один такий
Мій чоловік мав бронь, документи, не переховувся та робив усе згідно з закону. Його викрали, підробили підпис, та хотіли змусити воювати. Це потрібно розслідувати
лаМпочка• 10 января в 13:49
Ответ дляСамохвалова
В прокуратуру, суд ходили?
Черный Ловелас• 10 января в 13:50
Ответ дляСамохвалова
Це потрібно розслідувати

Вас с мужем вчера нло в Украину высадило?
автор Самохвалова • 10 января в 13:51
Ответ длялаМпочка
В прокуратуру, суд ходили?
Так!!! Після цього його почали шукать військові, поліція та ТЦК! Та ще якісь люди з підробленними посвідченнями.
Барвіночка• 10 января в 13:51
Ответ дляСамохвалова
Яке рішення/постанова суду у вас є?
Що по ЄРДР?
АгатаХристя• 10 января в 13:51
Ответ дляСамохвалова
Яке місто?
автор Самохвалова • 10 января в 13:52
Ответ дляБарвіночка
Яке рішення/постанова суду у вас є?
Що по ЄРДР?
Ніякого!!! Я ж кажу, після звернення почали його шукати інтенсивно, от і все!
Директриссимо• 10 января в 13:52
Ответ дляБарвіночка
Як адвокат напишу: ’профільних’ військових адвокатів не буває, таку дисципліну не вивчають у вищих навчальних закладах. Це маркетинговий хід. Практичний досвід в цій сфері ’набивається шишками’.
Перше, що потрібно з´ясувати автору - чи було відкрито кримінальне провадження щодо її чоловіка.
Тектологиня 80lv• 10 января в 13:52
Ответ дляСамохвалова
в прокуратуру ходили?
автор Самохвалова • 10 января в 13:52
Ответ дляАгатаХристя
Яке місто?
Не буду казати, тут теж багато ТЦК
Тектологиня 80lv• 10 января в 13:53
Ответ дляСамохвалова
у вас повино бути відкрити впровадження, який номер?
Директриссимо• 10 января в 13:53
Ответ дляСамохвалова
У Вас є письмове підтвердження звернень? Наприклад, другий примірник повідомлення про кримінальне правопорушення з вхідною відміткою канцелярії?
Барвіночка• 10 января в 13:54
Ответ дляДиректриссимо
А де ви бачите, щоб я використовувала термін «військовий адвокат»?
Профільний адвокат - це адвокат, який спеціалізується на таких справах, як у автора
автор Самохвалова • 10 января в 13:54
Просто скажіть, куди можно написати чи подзвонити з приводу мого випадку. Якісь hrw Чи Ккк
Домашка• 10 января в 13:55
Ответ дляСамохвалова
Так розслідуйте
Мого брата лікаря підставили на роботі.
В 5 ранку зникла бронь, і він у розшуку
В 7 ранку поліція з військовими вивели його з дому.
Служить …
автор Самохвалова • 10 января в 13:56
Ответ дляДомашка
Так розслідуйте
Мого брата лікаря підставили на роботі.
В 5 ранку зникла бронь, і він у розшуку
Служить …
А як??? Вони після наших заернень тепер шукають його усі!!! Руки зв´язані!
Засомневаю• 10 января в 13:55
Ответ дляСамохвалова
Не буду казати, тут теж багато ТЦК
Сидят и вылавливают сзч
Советчица Года• 10 января в 13:56
Ответ дляСамохвалова
Никуда ничего не даст. Власть ОПГ все куплено, а главное народ это поддерживает молча наблюдает. Карма это за безразличие.
Директриссимо• 10 января в 13:56
Ответ дляБарвіночка
Це скоріше загальний коментар щоб автор та інші читачі не велись на маркетингові прийоми не завжди добросовісних колег. Краще шукати адвоката, який практикує в галузі кримінального права