Поліпривіт всім• 11 января в 22:12
Кому промокод?
Дівчата, кому треба - забирайте. Купила на розетку промокод, а він не підходить під категорію товару. Замовили без нього.
Танцепесенная• 11 января в 22:16
Мені пише, що не є дійсним. Можливо одноразовий і хтось використав
Поліпривіт всім
• 11 января в 22:18
Ответ дляТанцепесенная
Сподіваюсь, хоча і без дякую))
Поліпривіт всім
• 11 января в 22:19
Ответ дляПолтавська галушка
А його хіба можна купити? І де?
Звичайно, за бонуси водафона.
Полтавська галушка• 11 января в 22:22
Ответ дляПоліпривіт всім
Звичайно, за бонуси водафона.
Так то обміняти, а не купити))
Поліпривіт всім
• 11 января в 22:22
Поліпривіт всім
• 11 января в 22:25
Ответ дляПолтавська галушка
Так то обміняти, а не купити))
Яка різниця? Чи вам важливо інше слово?)) Якщо розбиратися, то бонуси за використані гроші нараховуються.
маминаБубочка• 11 января в 22:27
Такі самі промокоди є і у Кстар. Я постійно користуюся. Але, там не на всі товари, а лише на обмежений перелік. Заходиш на Розетку зі сторінки додатку Кстар, і там вони всі в купі. Дуже мало потрібного мені, але купувала оливкову олію, трімер Панасонік, Зубну щітку Філіпс, батарейки, дитячі іграшки, рюкзак, та ін.
маминаБубочка• 11 января в 22:28
Ще забула. Там написано ДО 10%.На більшість товарів вона була 5% по факту 😉😁😁