Ласкове телятко• 13 января в 20:42

Эвакуация Киева

Видели уже?
❗️У Києві можуть оголосити евакуацію: за масових відключень існує ризик вибухів у мережах цілих житлових кварталів, — нардеп Кицак
Куколка-мяуколка• 14 января в 11:39
Ответ дляKriskaA
Я хліб купую в тих же магазинах p.s. з приводу слів Марії Антуанетти читайте книжки, а не перекази в Інеті - заразом дізнаєтесь контекст її слів і більше не будете тулити їх куди треба і куди не треба.
Дорогая моя, это не слова Марии Антуанетты, а французский афоризм, потому это вам стоит подучить матчасть. Вот так иногда бывает, когда хотел выпендриться, но сам сел в лужу, в следующий раз примените свой совет к себе и пользуйтесь интернетом, «умная» вы наша)))
Накладні мюслі• 14 января в 15:44
Ответ дляKriskaA
Сказало кацапобот з-під коряги
Вибачте, мені просто справді стало щиро цікаво, що саме з моїх слів вказує на те, що я «кацапобот»?
Дама_с_караваем• 14 января в 22:21
Ответ дляPrervana
В магазинах жопааааа, вот так народ гребет хлеб. И муки уже нет нифига
почему имеено хлеб? по традиции? полно другой еды
Дама_с_караваем• 14 января в 22:39
Ответ дляЗабризкана водою
То ж не було солі в 22 році, теж вигрібали всю. Соду, сіль. Що вони тими мішками солили?
йод, зеленка, бинты -Запорожье, март 22го.Успокоительные. Та вообще все
KriskaA• 16 января в 18:36
Ответ дляНакладні мюслі
Коли кацапоботу немає що сказати по темі - воно переходить на особистості. От як ти.
Люблю пиво• 24 января в 00:56
Ответ дляЗабризкана водою
В нас є вода, навіть не мрійте
Как то так
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3809908