Само_достаточная• вчера в 11:27
тест - ваша думка
Це позитивний чи риагент.
Я зробила тест, почека ла десь 4 хвилини, вже було трохи видно друго полоску, але не сильно і наче ще тест не до кінця проявився. Потім так вийшло, що залишила ще хвилин на 10 і він став таким.
Само_достаточная
• вчера в 11:53
Ответ дляol_kin
Це не реагент
а те що він полежав довше ніж потрібно за інструкцією на результат не впливає?
СкокоМнеДадите• вчера в 12:00
Якщо відразу було видно другу - позитивний. Якщо була тільки одна і потім через деякий час вилізла друга то реагент. Бо з регентом в мене була така фігня))))
Само_достаточная
• вчера в 12:55
Ответ дляСкокоМнеДадите
там було так, що одразу другу було видно слабенько, і я його залишила і пішла собі по справах😅
СкокоМнеДадите• вчера в 12:58
Ответ дляСамо_достаточная
Тоді точно вагітність))) вітаю
Само_достаточная
• вчера в 12:59
Ответ дляСкокоМнеДадите
Тоді точно вагітність))) вітаю
дякую