ДаЗдраПерма• вчера в 14:12

Хто приймає ЗГТ жінки в 50+, що вам це дає?

Часто пишуть, що актриси колять, п´ють гормони. Але щоб молоділи не бачила. Може від хвороб якихось приймають. Це і повертається менструація чи як?
Хто що знає з досвіду поділіться?
Мовчу, але хочу• вчера в 14:13
О каких речь?
автор ДаЗдраПерма • вчера в 14:16
Чесно, не знаю . Хочу послухати, мабуть ,жіночі прогестерон чи естрадіол які там на шкіру мають вплив
Свідок Перемоги• вчера в 14:20
Они вызывают рак. Американские исследования 70х.
Задираю носа• вчера в 14:25
Ответ дляСвідок Перемоги
Поэтому весь Запад на них сидит?
Поліпривіт всім• вчера в 14:27
Ответ дляСвідок Перемоги
Ви не допускаєте, що з 70х гормони змінилися, зʼявилися препарати нового покоління? Чи думаєте, що все залишилось на рівні 70х років?
Свідок Перемоги• вчера в 14:28
Ответ дляЗадираю носа
Поэтому весь Запад на них сидит?
Не весь и не сидит. Откуда инфа про «весь запад?)». Неграмотных идиотов везде полно. И тех, кому внешность важнее здоровья. Я тоже «на Западе», мой врач категорически не советует, приносила распечатки исследований.
Но каждый сам принимает решение, зная все последствия.
Форс мажор• вчера в 14:46
Естроген - головний жіночий гормон. відповідає за пружність і сяйво шкіри, приємний голос і інші жіночі принади.
Країна мрій• вчера в 14:50
Ответ дляСвідок Перемоги
Те новым вы не верите,а старым да? Смешные
Поліпривіт всім• вчера в 15:16
Ответ дляСвідок Перемоги
100% , неграмотних ідіотов повно, ось і тут в цій темі теж присутні
Там-тарарам• вчера в 16:16
Ответ дляКраїна мрій
Дослідження 70х це ж як знаменита радянська якість кращого немає нічого)))
Там-тарарам• вчера в 16:18
Ответ дляСвідок Перемоги
Не цікавиться ваша лікарка сучасними дослідженнями. Я б змінила лікаря на адекватного. І справа навіть не у зовнішньому вигляді при згт, а справа в фізичному і ментальному здоров´ї
Поліпривіт всім• вчера в 17:24
Ответ дляТам-тарарам
Якби ця дама страждала на приливи, на безсоння, на загальне виснаження від клімаксу, то мабуть вона би виключила режим «всі ідіоти» і і шукала би метод лікування. А цей стан лікують тільки гормони. Так дратують люди, які вважають себе найрозумнішими, м всі інші ідіоти.