Бабулька• Изменено 18 января в 09:14

Який район краще Троя чи Голосієво ВДНГ

І чому саме?

Знайомі покупляли квартири, хочу розуміти хто з них вдаліше оселився
Мerida• 18 января в 09:26
Ответ дляБабулька
Можу собі дозволити
Давайте обсудим хорошие для жилья районы Ужгорода, Харькова и Винницы.
Что-то о них знаете?
Сама купляю квіти• 18 января в 09:27
Ответ дляосень харашо
Ну там хоть выбор есть. Или на метро без пробок - или пробка. А на Троещине выбора особо нет. Электричкой правда не пользовалась, может и правда манна небесная.
Электричка отличная вещь. Но до нее проблематично доехать, если например с Закревского. То есть делаешь огромный крюк до электрички.
Если кто подвозит к Шухевича,или живёшь в том конце,то супер.На трамвай и ты за 25 минут в любом конце Киева.Без пробок и заторов.
Шпондєр• 18 января в 09:28
снова этот автор с битвой Трои против Теремков :)
автор Бабулька • 18 января в 09:30
Ответ дляМerida
Что-то о них знаете?
Давайте!
Створюйте тему і обсудимо
автор Бабулька • 18 января в 09:31
Ответ дляШпондєр
Так Троя чи Теремки
ЖенаАйтишнеГа• 18 января в 09:31
Коли вже те метро на Трої буде...Обіцяли, обіцяли і нема
Мerida• 18 января в 09:33
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Уже и не будет
ПотеряласЯ Я...• 18 января в 09:35
’Хочу зрозуміти, хто вдаліше оселився’ - навіщо? Щоб знати, кому заздрити?)
Женщинас• 18 января в 09:36
все життя на троєщині живу з 80х, зрівняли..голосієво вважається крутим районом, це майже центр, там до хрещатику пішки дійти можна, а троєщина це як острів, транспортні проблеми і не виїдешь звідси, а пішки треба 3-4 години йти у центр. Вся краща робота та цікаві розваги і заклади на правому березі, жити на правому березі це економія часу та грошей на дорогу.. навіть таксі беруть більше суму з правого берегу на Троєщину ніж з троєщини на правий. В голосієво і парк, озера і вднг і метро, поруч центр Києва
Лукава_Кiшка• 18 января в 09:43
Никакой район не нравится из этих. Троещина вообще не обсуждается. Из этого выбирала б ЖК Республика. Там все есть и отдельно от всего находится, красиво и удобно, но лучше с машиной.
Дайте згадаю• 18 января в 09:43
На Трої немає метро і по ходу ніколи не буде, і це самий великий мінус, сам район нормальний, але добирання на роботу просто квест
Arctic777• 18 января в 09:44
Лучше купить в центре Киева
Arctic777• 18 января в 09:45
Ответ дляЖенщинас
Как часто вы в тех парках гуляете?
НеГолосую• 18 января в 09:47
Ответ дляArctic777
Как часто вы в тех парках гуляете?
Постоянно. Наш Рыльского самый лучший
осень харашо• 18 января в 09:47
Ответ дляArctic777
Как часто вы в тех парках гуляете?
Ну вот кто на Троещине живет, тот и не гуляет. Любую развлекаловку для детей - ехать нужно, хоть в ТЮГ, хоть в парк. Разве что пляж на Трое доступен относительно.
Arctic777• 18 января в 09:48
Ответ дляНеГолосую
Постоянно. Наш Рыльского самый лучший
Собаку купили?
КокошинЭль• 18 января в 09:49
Ответ дляБабулька
Ні

Не ртозумію стьобу з Троєщини тут
Так тут все с Печерских липок
НеГолосую• 18 января в 09:54
Ответ дляArctic777
Собаку купили?
Сначала с детьми. Потом сама люблю там на белок посмотреть и кофе попить.
Собака у меня во дворе частного дома
Обижулька• 18 января в 10:00
Автор, кожному як то кажуть своє. Моя подруга з Лесі Українки переїхала на Трою й тішиться з того неймовірно. Їй дійсно подобається район. Вгепала купу грошей у стару чешку, щоб зробити з неї цукерочку
Шумелка Мышь• 18 января в 10:09
Ответ дляосень харашо
Я за ВДНХ. И метро, и погулять. Хотя не знаю как там сейчас с плотностью застройки, может и дурдом уже.
Теоретично, так.
Але якщо вибір для родини між 1-к на Теремках, і 3-к на Трої, то я за Трою :)
Вартість житла в цих районах різна.
Шумелка Мышь• 18 января в 10:11
Ответ дляЛукава_Кiшка
І цінник на 1-к без ремонту від 100 тис уе
Лукава_Кiшка• 18 января в 10:11
Ответ дляШумелка Мышь
Да, дорого (
Шумелка Мышь• 18 января в 10:13
Ответ дляОбижулька
На Троєщині немає чешок. Забудова середини 80-х, це панельки, плюс невелика кількість новобудов
Ваша подруга точно на Троєщину переїхала?
осень харашо• 18 января в 10:14
Ответ дляШумелка Мышь
Теоретично, так.
Вартість житла в цих районах різна.
Это точно, сама на Троещине живу, так как на правый берег денег не хватило
Женщинас• 18 января в 10:16
Тут єдине, як помітили, як по бюджету справи, якщо однокімнатна на голосієво, або 2-3 кімнатна на троєщині, тоді брати на троєщині, хіба що людина 1 чи вдвох живуть і не планують сімʼю збільшувати.
автор Бабулька • 18 января в 10:16
Ответ дляЖенщинас
Рівнозначні хати. Трьокімнатні
автор Бабулька • 18 января в 10:17
Ответ дляЖенщинас
На Трої живуть 2 дорослих і двоє дітей

На ВДНГ 2 дорослих і одна дитина
Джага-джага• 18 января в 10:31
Ответ дляосень харашо
там есть смайл парк, есть другие батутные парки. Как раз для детей на Троещине куча всего, различные кружки, секции, куча спортивных клубов и тд.
Живу в центре Киева, дети ходят только туда, что есть в самой школе. Вокруг ничего практически доя детей нет.
Шумелка Мышь• 18 января в 10:38
Ответ дляДжага-джага
+
Школи і садочки незаповнені, на будь-який смак, у кожному дворі по 2-3.
І маркети усі доступні - Сільпо, Новус, Метро і тп . Фори і АТБ навіть не рахуємо )
Бонусом - прилітає рідше. Більшість йде транзитом на правий берег.
Власне, відсутність метро - єдиний об´єктивний мінус Троєщини, перед Теремками
Джага-джага• 18 января в 10:36
Ответ дляЖенщинас
з Теремків йти до Хрещатика, приблизно як і з початку Троєщини до Поштової) А там вгору і ти на Хрещатику)
Але ні там ні там маршрут не прогулянковий.
Теремки - це спальний район, а не який не ’майже центр’, і там скажений трафік через окружну і виїзд на трасу. Троєщина в цьому плані краще.
А от те, що на Теремках є метро - це величезна перевага, для людей без авто - ключова.
Ну і на Теремках будують кращі і дорожчі ЖК, це також в свою чергу формує відповідну інфраструктуру і контингент.