КротоТо• 20 января в 12:39
квартира купленная детям
Почему считается, что если родители купили квартиру, оформили ее на себя и пустили сына с невесткой в нее жить, то родители должны сделать ремонт в этой квартире и закупить мебель, а молодая семья придет на все готовое жить?
КарамбОлька• 21 января в 07:56
Ответ дляКротоТо
та канечно, любой момент муж может поменять жену на более молодую, и жену под зад ногой с детьми.
Как и жена , мужа под зад ногой .
КарамбОлька• 21 января в 07:58
Ответ дляМама Никитки-2
Клоуна хтось бАгатий ліпить. Напевно свекруха чиясь 😂
Мамо, власники зобовʼязані утримувати і ремонтувати майно, власники, а не чужа дитина
Чуда дитина и жити не почина в чужому …
КарамбОлька• 21 января в 07:59
Ответ дляКлевотница
Однушка чоловіка. Потім дружина вмовляє розширитися. При цьому сама кошти не вносить, чоловік в шлюбі продає дошлюбне житло і купує нову більшу. Розлучення. Дружина вже колишня отримує не вклавши нічого вже 50% від майна
Це в гарному випадку , а може сказати в нас двоє дітей нікуди не піду , тебе треба ти і іди куда хочеш
КарамбОлька• 21 января в 08:02
Ответ дляМама Никитки-2
Давайте так. Квартира, оформлена на свекрів. З якого дива в неї повинна вкладатись невістка? Хай дарують синочці, то діти потім розберуться. Но там хочаб якась впевненість в майбутньому буде
Яка впевненість , невістка хітрозроблена поділе 😂 . Мені так подобаються ці голожопі нічого не мають свого , но їм треба гарні умови які вони хотять . Да свекри складуть ту хату и все . А ти матрена іди та орендуй якщо ще заробиш на ту оренду 🤦♀️
КарамбОлька• 21 января в 08:04
Ответ дляТихоЯ
Ключовий вираз в повідомленні : Родители пустили жить в свою квартиру.
ПУСТИЛИ в СВОЮ.
Все. Тимчасово!
ПУСТИЛИ в СВОЮ.
Все. Тимчасово!
Имея одного сына , они ее куда заберут 🤦♀️только не нужно писать , что пропадут и оставят своего единственного любимого сыночка без жилья . А то что невестки морочат голову , наше не наше их дело
КротоТо
• 21 января в 08:46
Ответ дляЛюбви вам!
Тоесть вы купили и подарили сыну. Прав на это жилье невестка не имеет. И она должна ещё и в ремон вкладывать?)
Однако...)
Лучше жить на съёме и копить на свое.
Однако...)
Лучше жить на съёме и копить на свое.
полностью соласна с вами, не хотят для себя сделать ремонт, пусть идут на съем платят 500 баксом и собирают на свою )
КротоТо
• 21 января в 08:47
Ответ дляЛюбви вам!
Какие царские подарки))))
Только у невестки спросили, хочет ли она делать ремонт в чужом жилье?)
а жить захочет в чужом? )) или как жить бесплатно в чужом то норм, а сделать ремонт для своего удобства то стрем? ))
КротоТо
• 21 января в 08:49
Ответ дляSvitlo_
Якщо роздільний - то з якого їй вкладатись в майно чоловікової родини? В них же роздільний бюджет
а жить в мужа родне квартире норм? может тогда на съем лучше и платить за квартиру пополам?
КротоТо
• 21 января в 08:49
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ні за що не платити - це прийти на готове чи з мінімальними вкладаннями. А ремонт робити... Потім будуть ще й розказувати, як ’облагодіяли’
так та же советчицы и хотят прийти на все готовое и ничего не вкладывать
КротоТо
• 21 января в 08:52
Ответ дляТушьмушьнюшь
Чесно кажучи, не знаю жодного позитивного випадку з формулюванням ’батьки пустили в квартиру пожити’. Це завжди невигідно для молоді. Просто завжди. Якщо батьки хочуть - купують житло дітям і оформлюють на них. А ці всі пір´я дибки - ні про що.
в разных семьях совершенно по разному, кто то так и живет всю жизнь в родительской квартире и никто оттуда не выгоняет. Но покупать квартиру кому то, ну извините
КротоТо
• 21 января в 08:55
Ответ дляМама Никитки-2
Ну чого. Купили квартири і донці і сину. Ремонти поробили, меблі купили, техніку донці геть всю, навіть каво машину. Квартири оформлені на дітей.
А тут як почитаєш, волосся дибки. Прям цариці облагодєтєльствовали невісток. Ти , невісточко, ремонти за власний рахунок в моїй квартирі зроби. А я колись її на сина перепишу, може бути, як чемно вести себе будете.
так небось квартира добрачная сына и дочери? или и на невестку и зятя оформлена?
КротоТо
• 21 января в 08:59
Ответ дляКарамбОлька
Как и жена , мужа под зад ногой .
может, только со своей квартиры, а не с его
КротоТо
• 21 января в 09:01
Ответ дляSvitlo_
Да. Ми такі.
та вы такие, но и свекрухи не промах
Голена блондинка• 21 января в 09:54
Ответ дляКарамбОлька
Що ж ви така токсична... вас невістка образила?
Голена блондинка• 21 января в 09:59
Ответ дляКротоТо
Все правильно, хай ідуть на зйом і заробляють на свою. Ми на зйомі жили 22 роки, свекруха не захотіла допомагати, теж в позу стала, як і ви. А тепер ми стали на ноги, нормально заробляємо, а свекри ледве кінці з кінцями зводять, потребують допомоги, але я принципово не хочу допомагати тим, хто у свій час не допоміг нам.
Дуже ви не далекоглядна, думаєте, що завжди будете молодою та здоровою, даремно
Голена блондинка• 21 января в 10:04
Ответ дляКротоТо
та вы такие, но и свекрухи не промах
Ви навіть дуже промах. А потім будете руки заламувати: невістка онуків не дає, я нікому не потрібна... ну-ну, продовжуйте у тому ж дусі
КарамбОлька• 21 января в 10:32
Ответ дляКротоТо
с общей может
Тушьмушьнюшь• 21 января в 10:34
Ответ дляКротоТо
Ні, нормальні люди просто не готові вкладати в чуже. Різницю бачите? Між ’купили дітям квартиру, оформили на маму, і нехай живуть’ і спільною нажитою власністю? Зовсім одне й те саме, угу
КарамбОлька• 21 января в 10:35
Ответ дляГолена блондинка
вот напишу так никогда не думала что невестка может быть врагом , приняли ее норм , никуда не лезли . , а потом много о себе хорошего узнали ((( в плохом смысле , так что не знаю как нужно хорошо относишься к тебе как к врагу , плохо ... тоже враг (
КарамбОлька• 21 января в 10:37
Ответ дляТушьмушьнюшь
а если мама свою квартиру отдала сыну и он в ней жил , потом туда невесту привел , тогда что тоже плохо ? нужно на невесту с сыном все переоформить чтобы невестке было комфортно? так что ли
Тушьмушьнюшь• 21 января в 10:41
Ответ дляКарамбОлька
Ніяк не треба ставитись. Ні добре, ні погано. Це чужа людина, не вгодиш. У вас немає чим зайнятись? То не ваша дитина, у вас син, з ним і будуйте добрі стосунки.
Тушьмушьнюшь• 21 января в 10:44
Ответ дляКротоТо
Саме так. Це, не дивлячись ні на що, найнадійніша схема. А то зроби ремонти, вклади сам, сили і гроші, а потім будуть роками згадувати, як ’допомогли’. Хоча по факту скористались дитячим ресурсом для впорядкування свої власності. Молодь зараз теж не дурні. За 500 баксів це гарна квартира з усім готовим, а не ваші голі стіни з гемороєм на пів життя
КротоТо
• 21 января в 10:48
Ответ дляГолена блондинка
ну во первых тема не обо мне, во вторых моему сыну еще только 12, до свекрухи мне еще далеко, в третьих, помочь можно и нужно, если молодые нуждаются в помощи, а если у молодых деньги есть, но они принципиально не хотят вкладывать, потому как квартира не их, то и свекровь для них ничего не должна делать. Ну и в четвертых, еще не известно что вас ждет в старости и будут ли ваши дети вам помогать, даже если вы им купите и квартиру и все в квартиру. Не думайте, что всегда будете молодой и здоровой и сможете вечно помогать, жизнь непредсказуема
КротоТо
• 21 января в 10:50
Ответ дляГолена блондинка
чуть ниже я вам уже ответила. Смотрите как бы вам внуков давали и не пришлось бы руки заламывать.
КротоТо
• 21 января в 10:53
Ответ дляТушьмушьнюшь
так никто ж и не говорит, что это одно и тоже. Разве кто то так сказал?
КарамбОлька• 21 января в 10:54
Ответ дляТушьмушьнюшь
и что всю жизнь снимать по 500 баксов
КротоТо
• 21 января в 10:55
Ответ дляТушьмушьнюшь
а если рассматреть квартиру не с голыми стенами, а с совдеповским ремонтом, где достаточно минимальный ремонт, обои переклеить, мебель купить?
Голена блондинка• 21 января в 11:02
Ответ дляКротоТо
У мене онуки частіше, ніж з батьками, тут ви теж промахнулись.
І чому ви така зла? Одумайтесь, бо пізно буде.
Бідна ваша невістка, так не пощастило дитині, ще нічого поганого не зробила, а її вже ненавидять