А_я_ЛОЖУ!• сегодня в 07:59
Я боюсь здавати аналізи
Мені 35 я стала боятись здавати аналізи, робити УЗД чи щось подібне. Боюсь результатів, у вас такого нема?
Говорю відверто• сегодня в 08:40
Боюся, але здаю, дві біопсії пережила ЩЗ та МЗ, поки чекала результат, думала кукуха поїде, такого собі понадумувала. У мене спадковість погана, тому обстежуюся постійно.
Чорт і Шо• сегодня в 10:33
Ответ дляГоворю відверто
Постоянные обследования никак не защитят от возможной реализации наследственности.
Нужна профилактика
Говорю відверто• сегодня в 10:52
Ответ дляЧорт і Шо
Нужна профилактика
Постійні обстеження допоможуть в разі чого виявити хворобу на ранній стадії. Профілактики раку не існує.
Чорт і Шо• сегодня в 10:54
Ответ дляГоворю відверто
Вы не правы...
Если еще не читали - начинайте (до конца)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3810323
Говорю відверто• 50 минут назад
Ответ дляЧорт і Шо
Вы не правы...
Я слухаю лікарів, а не анонімів на порадниці, ви можете зі своїм здоров´ям і організмом робити, що вам хочеться, я зі своїм також.
Чорт і Шо• 44 минуты назад
Ответ дляГоворю відверто
Слушайте, кто ж запретит!
Но только это вас никак не убережет