Крем для арбуза• сегодня в 09:49
Ви б позичили гроші?
Вже 10 років як закінчила школу, і тут пише мені моя однокласниця, з якою за цей проміжок часу ніколи не спілкувалась. Вона сама з не благополучної родини, в свої 27 народила 4 чи 5 дітей. Пише мені чи не маю я позичити їй гроші на ліки для дітей. Ви б позичили?
Крем для арбуза
• сегодня в 09:50
Ответ длякультУра
взломали скорее всего
Ні, не зламали. Це вона, пише з помилками.
Цвірінь• сегодня в 09:51
Нет.
Кто такие одноклассники, когда то учились, это не обязывает в будущем с ними общаться
А_я_ЛОЖУ!• 2 часа назад
Позичила такій рівно стільки скільки мені не шкода втратити
5 років тому дала 1000 грн.
Це були нормальні гроші.
На моє здивування через 3-5 місяців повернула.
Але ми працювали разом. Вона дійсно була в тяжкій життєвій ситуації. Думала не віддасть.
5 років тому дала 1000 грн.
Це були нормальні гроші.
Нога на ногу• сегодня в 09:52
Ответ длякультУра
взломали скорее всего
Тоже так думаю. Автор, смело ей предложите продать одного( самого менее любимого) из детей и на вырученные средства лечить остальных.
Непонятно• сегодня в 09:52
Ні, не позичила б.
Якби хотіла допомогти дітям, то запропонувала б купити ліки
Треба ось так• сегодня в 09:52
Ответ дляКрем для арбуза
Это не показатель. Нет, не одалживала бы. Пусть обращается в приемную к депутату. У них для этого есть фонды помощи с таких случаях.
Крем для арбуза
• 2 часа назад
Ответ дляНепонятно
Ні, не позичила б.
Ліки я не можу купити, живу за 600 км
Треба ось так• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Ліки я не можу купити, живу за 600 км
Доставка Новой почтой вас выручит. Если решитесь.
Непонятно• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Ліки я не можу купити, живу за 600 км
Скажіть, шо можете купити і новою поштою відправити. Відсотків 99 шо їй такий варіант не підійде
Дрібка щастя• 2 часа назад
многодетных нищебродов нафиг, автор не будьте лошицей, а то раз дадите и будете дойной коровой постоянно, а потом раз не дадите и станете врагом, пусть своего семенителя или осеменителей отправляет на заработки.
А_я_ЛОЖУ!• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Ліки я не можу купити, живу за 600 км
Можна оформити доставку через аптеку.
Я так бабусі замовляю.
Вона вам список ліків, а ви замовляєте доставку.
Я так бабусі замовляю.
Луковая• 2 часа назад
Нет. Я бы проигнорировала. Хз, может взломали.
У знакомой было такое. Ей жена друга мужа написала, типа одолжи 3000 срочно на 2 дня. Ну та отвечает: нет денег сейчас. А «подруга» пишет: ну сними с кредитки, я тебе с %% верну, да так натурально все было, что моя подруга чуть не купилась. Так что с ошибками и мошенники могут писать.
Крем для арбуза
• 2 часа назад
Ответ дляТреба ось так
Та вже краще кинути гроші, ніж купляти, а потім їхати відправляти, платити доставку. А в нашому селі Нова пошта за 10 км від дому, де вона живе
Леди_в_ночи• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Зламали
дамаБезСобачки• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Ліки я не можу купити, живу за 600 км
Є сервіси доставки поштою або навіть можна оплати так, щоб вона забрала в аптеці
Крем для арбуза
• 2 часа назад
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Можна оформити доставку через аптеку.
Я так бабусі замовляю.
Вона живе в маленькому селі, там така послуга не працює
Непонятно• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Автор, не гоніть. Їй тільки гроші і треба. Ліки можна прямо напряму їй новою поштою відправити, якщо вже на то пішло.
Не давайте їй гроші
Бавовна• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Мне можете купить ноутбук
Леди_в_ночи• 2 часа назад
Ответ дляКрем для арбуза
Ліки я не можу купити, живу за 600 км
І що? Онлайн замовили вона забрала