Нічого вдягти• 1 час назад

Какими лекарствами лечили в ссср депрессии и тревожные расстройства, интересно ?

А_я_ЛОЖУ!• 1 час назад
Водку пивом запивали!
ВыФсеВрете• 1 час назад
Током в психарнях или дома водкой
Вишневий цвіт• 1 час назад
Їх не діагностували. Трудотерапія
Вакцениро Вона• 1 час назад
У радянському союзі не було депресії і розладів, як і сексу🤣
Первоклашка Я• 1 час назад
Чего вы ворошите то, чего уже нет 35 лет.
Сейчас это не имеет никакого значения.
ХвилювАллочка• 1 час назад
Трепанацией😆
Первоклашка Я• 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
Только ЛЮБОФФ
ХвилювАллочка• 1 час назад
Ответ дляПервоклашка Я
Только ЛЮБОФФ
И то, к Родине 🤣
Шукаю стакан• 1 час назад
Це питання з розряду ’Як лікували зуби до 19 століття?’
Ніяк. Само якось
Алина-1240• 1 час назад
Никакими) пахали, все при деле были. Дома сидеть и унывать не получалось, тунеядство наказуемо было
Вакцениро Вона• 1 час назад
Ответ дляХвилювАллочка
И то, к Родине 🤣
І до партії КПРС
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляВакцениро Вона
Так настоящая депрессия это максимум у 1 со 100’больных’
Щас ухожу• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Оо, так це ж те, що вам потрібно)
Трудотерапія

Змусити розібрати ваш срач, помити підлогу

Може кукуха ваша на місце повернеться
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Оо, так це ж те, що вам потрібно)
Трудотерапія

Може кукуха ваша на місце повернеться
У меня она и так на месте) умнее вас буду😂
Блондинка в Законе• 1 час назад
Санатории по неврологии. Многие боролись со следствием, боясь называть причину.
Щас ухожу• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Судячи з відсутнгсті аргументації, що вона у вас на місці -абсолютно точно НІ.
Ви дійсно вважаєте, що оселя завалена мотлохом і їжа на брудній підлозі-це нормально?)
Наизнанку• 1 час назад
В ссср было намного меньше депрессий и тревожных растройств чем вы думаете. Когда у человека простая жизнь и он уверен в завтрашнем дне, депрессии случаются на порядок меньше. Так было у работяг, партаппарат скорее всего просто дико бухал
Бабка-ежика• 1 час назад
arbeits macht frei
все просто
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Да, я считаю это нормально)а вы просто живете чужими шаблонами-надо, что люди скажут) я могу и убрать и не убрать, но когда я этого хочу
Околовита• 1 час назад
Ніяк. Слова такого не було. Психіатрів боялись до обморока. А повісився чи втопилась, то таке життя.
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Считаю абсолютно все нормальным, если оно никому жизнь не отравляет
Комиссия50%• 1 час назад
Никакими. Люди просто спивались и в сарае вешались
Цікавий писочок• 1 час назад
Валіум і розтирання жорстким полотенцем, легкий труд, так лікували бабусю, може ще щось було.
freedom_2015• 1 час назад
Електрострумом
Зараз все скажу• 1 час назад
Працювали люди, херньою сидячи вдома нестраждали
Сиамская сороконожка• 1 час назад
Ответ дляПервоклашка Я
Сейчас это не имеет никакого значения.
ще їздять в транспорті отеті знаєте: ’’какую срану прасралі’’. поки вони не здохнуть, цей привид ще буде. і зараз зусиллями рашки його хочуть воскресити, як воландеморта
Сиамская сороконожка• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Оо, так це ж те, що вам потрібно)
Трудотерапія

Може кукуха ваша на місце повернеться
бажаю вам дізнатися на собі, що таке справжня депресія, яка діагностується на мрт голови зниженням мозкової активності.
засрана квартира у здорової людини - наслідок ліні. засрана квартира у хворої депресією - наслідок хвороби.
Теща дочки• 1 час назад
Пи Пи Пилюля• 1 час назад
Амитриптиллин. Исключительно по рецепту. Это депрессию. Тревожные расстройства из наших диазепам, но импортный реланиум переносился лучше. Элениум ещё назначали.
Зараз все скажу• 1 час назад
Ответ дляСиамская сороконожка
А яка мозкова активність у тих, хто спить по пів дня, а потім втикає в тік ток? Про яку активність мова?