А Я Самая Самая• вчера в 10:35
Українки, а ви вчите своїх дітей, що росіяни — наші вороги?
Українки, а ви розповідаєте своїм дітям, що війну почали росіяни? Що це вони кидають по нам ракетами та шахедами, які вбивають людей, руйнують будинки, інфраструктуру.
Пояснюєте, що з кацапнею не можна мати ніяких справ в майбутньому— ні дружніх, ні сімейних, ні економічних.
Результат:
вже голосів:
161 (40.86%)
Розповідаю, що росіяни вороги
86 (21.83%)
Подивитись відповіді
66 (16.75%)
Росіяни такі ж люди, як і ми
62 (15.74%)
Не розповідаю нічого
15 (3.81%)
Немає дітей
4 (1.02%)
Какая разніца
Катастрофа• вчера в 11:38
Ответ дляА Я Самая Самая
Ну так
І що?
Вважаю, що в Україні треба розмовляти українською мовою.
Бо нас все життя гнобили і навʼязували російську.
Сама народилась в Сумській області. Це якийсь злочин?
З 2003 живу в Києві.
Люди з інших частин України чимось гірші одні за одних?
До чого Ваші скріни?
Це якась секретна інформація.
Кидаю вже місцезнаходження, бо дістали закордоном та ЗУ.
Росіяни для мене вороги. Верне від всього російського.
Хоча раніше так не вважали.
Стало цікаво. скільки людей розповідають дорослішим дітям про війну. Хто на кого напав.
І що?
З 2003 живу в Києві.
До чого Ваші скріни?
Це якась секретна інформація.
Хоча раніше так не вважали.
а як же Анддора,США , Швейцарія з кількома мовами загарбників?
Іспанія з :офіційними є ще баскська, галісійська і каталанська мови.
Папобус• вчера в 11:38
Ответ дляТелепузик
Удалено администрацией...
Ага, разогналась маньячка рашисткая
Мурзилка• вчера в 11:38
Ответ дляТелепузик
Ты ответила на мой коммент
Ну так я тоже тебе отвечу
Мужики нормальные на войну не идут, не донатят и выживают как могут
Брони те можно в сраку засунуть, оно скрутить любого готовы
Чужих мужиков не трогайте, если у вас собственный отсутствует
Ну так я тоже тебе отвечу
Я с тобой овец не посла, тыкалка. Мне наср@ть на твой комент и что ты думаешь. Это форум гле можно высказать мнение, а не твой скотный двор
Папобус• вчера в 11:38
Ответ дляТелепузик
Киев в этом плане особенный
Сидит в тылу и крякает
И я сама из Киева и пока мы спим спокойно остальные города отгребает больше как бы там ни было
Очень удобно воспитывать детей в ненависти где-то за 600 км от фронта
Сидит в тылу и крякает
Удалено администрацией...
Кашпо• вчера в 11:38
Звісно розповідаю,про ’брата ’мого розповідаю,який іскандери на нас запускає.Хоча в нього тут всі рідні по батьковій лінії,пішли вони росіяни,ненавиджу.Щоб там не коїлося в нашій країні,то не їх справа і ніхто не дає їм право нас вбивати
175см55кг19лет (она)• вчера в 11:39
Ответ дляБорисфенка
Якщо раптом ви не в курсі, АфД - це москальский проект і фінансується з Раші.
Жуйте лучше сосиски из тафеля😅
парИла я парИла• вчера в 11:39
Ответ дляБорисфенка
Атомну бомбу на мацкву треба, а краще десять.
Ні до Трампа, ні до Зеленського претензій нема, бездарні балаболи, що з них візьмеш.
Вы прям жгёте сегодня 😂
Рогнеда Карповна• вчера в 11:40
Ответ дляБорисфенка
?????
Тобто історію ви не знаєте і знати не хочете?
Друга світова війна почалася з розділу Польщі між москалями і німцями.
Это как не знание не освобождает от ответственности. Во всех беспределах где участвовали москали были и мы. В том числе не осуждали нападение на Грузию,Молдову, Чечню. Наши навесные солдаты воевали на стороне рашки. Зачем нам прикидываться постоянно дурочками? Украинцы не стучали друг на друга поддавшись пропаганде? Т е сейчас мы русских за это осуждаем , а чем мы лучше были?
Телепузик• вчера в 11:39
Ответ дляМурзилка
Удалено администрацией...
Катастрофа• вчера в 11:39
Ответ дляНаливайКа
Окопы это не наша стихия. Мы не будем воевать, у нас нет врагов. У вас есть, вперёд
Там Борисфенка окопи на Оболоні спонукала всіх патріотично рити , і казала що сама пійде
Дама-мадама• вчера в 11:39
Донька 2014 року народження, розповідаю з самого малечку. Чоловік був мобілізований на початку квітня 2014 р., через тиждень після народження доні. Я цього кацапам ніколи не пробачу, що дитина перший рік життя без батька росла, і я не знала, чи матиме дитина взагалі батька живого.
Борисфенка• вчера в 11:39
Ответ дляпарИла я парИла
Вы прям жгёте сегодня 😂
Маю час і натхнення
Катастрофа• вчера в 11:39
Ответ дляБорисфенка
Чоловік комісований, але не списаний, там бардак з тою інвалідністю, не дають. Знову воювати піде, схоже.
Син в ЗСУ. Подробиці після перемоги.
Гарна казка
Телепузик• вчера в 11:39
Ответ дляпарИла я парИла
Вы прям жгёте сегодня 😂
Она эту бомбу постоянно упоминает
Сегодня пришла за очередной порцией дерьма
Папобус• вчера в 11:40
Ответ дляТелепузик
Сказочницы
Уже Путина за яйца повесила четыре года назад в своих снах
Таа он и висит давно. Это только для дурачков 80 летний дел с раком и чемоданом вдруг начал бегать резво по трапу самолётов
Мурзилка• вчера в 11:40
Ответ дляТелепузик
Удалено администрацией...
С марта на горло ногу поставят ухылянтам 👍 наконец то.
долой_лама• вчера в 11:40
Ответ дляКондуктор автобуса
Ну не дивно, до адміністрації давно є питання, навіщо вони тут дозволяють цю помийку з ботів. Тому і нормальні перестали заходити, кожен раз як в гівно вступити
Вот за обсуждение администрации могут и забанить.Это правило осталось неизменно.Хотя для вас это и лучше,хоть в гавно перестанете вступать и наконец отмоетесь и чистенькая начнёте громить москалей наяву,а не в интернете
Телепузик• вчера в 11:40
Ответ дляПапобус
Все у него хорошо, лучше чем у тебя
Кондуктор автобуса• вчера в 11:40
Ответ дляsky-labs
Сил москалей не хватило бы.
Армия состояла и из украинцев в том числе.
Что при разделе Польши, что потом при ее освобождении.
И даже потом при захвате Чехословакии
И войны в Афгане...
И даже потом при захвате Чехословакии
И войны в Афгане...
Але історія нічому не вчить і ви знов волієте здатися і воювати вже за імперську армію🤦🏻♀️
А Я Самая Самая
• вчера в 11:41
Ответ дляПапобус
Ну вы же не уточнили возраст. Может там ребенку 9 месяцев
Згодна
Не уточнила
Треба було вказати
Хоча би 4-5+
Не уточнила
Треба було вказати
Хоча би 4-5+
Телепузик• вчера в 11:41
Ответ дляМурзилка
Удалено администрацией...
парИла я парИла• вчера в 11:41
Ответ дляБорисфенка
Де ви бачили, щоб я матюкалася?
Ну почитайте свои сообщения 😂
Бандитка Сью• вчера в 11:41
Ответ дляКондуктор автобуса
А різницю ви не розумієте?
Конечно
Немцы проиграли
Борисфенка• вчера в 11:42
Ответ дляРогнеда Карповна
Українці біли в складі СССРу і воювали за москальську падаль, на жаль.
Нині Україна 35 років як незалежна і воює вже з москальською падаллю. Щоб не воювали українці в Грузії чи Афганістані , вірно ви підмітили
аромат Жука• вчера в 11:42
Ответ дляпарИла я парИла
А про вторую мировую что рассказываете? Или пока немцы платят, то и ничего 😂
Ага, меня так умиляют люди, которые учат детей ненависти, при этом поехали к тем, кто раньше убивал украинцев.
Я и сама поехала, но я детей не учу ненавидеть, потому сто всё меняется и Германия тому пример.
Бавовнятко• вчера в 11:42
Ответ дляГонУрова дівка
А так ?
А шахеди, ракети, сирени ваші діти не чули й не бачили ?
Не було поруч прольотів ?
Ви десь далеко на заході така вся міролюбівая
А наших дітей і вчити не треба !
Не було поруч прольотів ?
А наших дітей і вчити не треба !
Ні, не бачили. Насправді те, що мені в дитинстві говорили, що від війни треба рятуватися і стало корисним, хоч і не сприймалося тоді серйозно. А от ненависть ще ні до чого доброго не призвела, так виховують шахідів