Сделала узи органов малого таза , все в норме, доктор предположил что это кишечник. Были ли у вас такие боли похожие на месячные при заболевании кишечника?
Пацака-задирака• 27 февраля в 12:21
если по гинекологии все ок, то только кишечник, колоноскопия...
Меня не звали• 27 февраля в 12:22
Были боли как при месячных от неудовлетворенности. Завела пятничного любовника
Всех анонимов аноним• 27 февраля в 12:24
були такі болі нещодавно. Гостра кишкова інфекція. Ще й температуру високу нагнала.
Прокапали, потім таблетки і все пройшло.
Всех анонимов аноним• 27 февраля в 12:29
Ответ дляali199
У вас також болів низ живота , як при місячних? Просто для мене це вперше такі болі
болів весь живіт і дуже сильно віддавало вниз живота і на поясницю. Теке враження було, що він розривається. Мені ще й за 2 тижні до цього робили гістероскопію і я злякалась, що це гінекологія. Робили КТ з контрастом.
Здала заг аналіз крові, с-реактивний білок. Аналізи показали запалення та інфекцію.
Ви здавали якісь аналізи?
і я так розумію, ви вже пару днів ходите з болями?
Ви здавали якісь аналізи?
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ви здавали якісь аналізи?
Все почалося з того , що в гінекологічному мазку були підвищені лейкоцити 50-60 , і гінеколог назначила мені антибіотик , але біль не проходить , спочатку гінеколог думала, що чоловік перезаразив мене знову, бо був секс, призначила знову мені і йому антибіотик знову, але біль не проходить , зробили узі по жіночому начебто все в нормі, тепер не знаю , що робити далі
Всех анонимов аноним• 27 февраля в 12:48
Ответ дляali199
ви могли вбити мікрофлору кишечника антибіотиком. Ви приймали пробіотики паралельно з антибіотиком?
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ви здавали якісь аналізи?
Справа в тому, що у мене тільки низ живота болить по центру і іноді віддає по бокам, але більше центр в самому низу. Я і подумала, що це генікологія
Всех анонимов аноним• 27 февраля в 12:56
Ответ дляali199
двічі призначила антибіотик( це багато
А перездавали мазок після лікування?
Всех анонимов аноним• 27 февраля в 12:58
Ответ дляali199
це дуже схоже на кишківник, вздуття, коліки. Краще звернутись до гастроентетеролога. Він призначить спазмолітики та пробіотики. Перед прийомом краще не вживайте знеболююче.
Ответ дляВсех анонимов аноним
двічі призначила антибіотик( це багато
А перездавали мазок після лікування?
Це лікар назначала ( я сама в шоці. Думала, що проблема в гінекології, бо болі точно такі як і при місячних. Мазок прийшов вже без підвищених лейкоцитів, але живіт болить ( я навіть не знаю , що думати . Бо ці болі не залежать від їжі , просто болить само по собі
Всех анонимов аноним• 27 февраля в 13:17
Вона перестаралась. Раз аналіз в нормі, то тепер лікуйте кишківник.Я знаю, як це болить. І поки налагодиться робота ШКТ ще пройде час. Співчуваю.
Провсяк напишу свою схему лікування:
3 рази день перед їжею Метеоспазміл
2 рази на день після їжі Дуспаталін
3 рази на день Ентерол (пробіотик)
При таких сильних болях можна пити ношпу по 2 шт (всього можна до 12 шт на день). Мені вкололи укол дексалгін - він швидко знімає спазм.
Ну і дієта. Парене, варене, каші.
Але бажано здати аналізи крові, сечі і калу.
Наступного рази перепровіряйте призначення будь-якого лікаря)
Провсяк напишу свою схему лікування:
3 рази день перед їжею Метеоспазміл
2 рази на день після їжі Дуспаталін
3 рази на день Ентерол (пробіотик)
Ну і дієта. Парене, варене, каші.
Ответ дляВсех анонимов аноним
Провсяк напишу свою схему лікування:
3 рази день перед їжею Метеоспазміл
2 рази на день після їжі Дуспаталін
3 рази на день Ентерол (пробіотик)
Ну і дієта. Парене, варене, каші.
Провсяк напишу свою схему лікування:
3 рази день перед їжею Метеоспазміл
2 рази на день після їжі Дуспаталін
3 рази на день Ентерол (пробіотик)
Ну і дієта. Парене, варене, каші.
Дякую вам. Буду шукати далі, просто ніколи так не боліло і подумати не могла на кишківник. Біль як при місячних ( у вас так само було?
Всех анонимов аноним• 27 февраля в 14:05
Ответ дляali199
да, так само. Швидкого одужання!