Малинка Алинка• 03 марта в 13:23

Мовний табір або програма для вивчення англійської для 14річного

Шукаю відгуки про мовні табори або програми, де можна повністю зануритися в іноземне середовище та суттєво покращити рівень англійської мови.
Син хоче влітку зануритися в середовище і покращити свою англійську. Це може бути табір/чи якась програма з проживанням і тд.
Хто має такий досвід? Підкажіть , де шукати та з чого почати, бо я не в темі.
Вартість, скажу так, що бюджет доволі щедрий. і я розумію, що це дорого.
Щиро дякую, всім, хто дасть пораду та відгукнеться.
Стопясят раз обсуждала• 03 марта в 13:26
Репетитор-носій, фільми, самостійне читання. І це щодня. До таборів ставлюсь чисто як до розваги.
сЛАдКОежКА• 03 марта в 13:27
Честно? лучше интенсивные курсы хорошие и кино и все вокруг смотреть на английском. И книжки читать Поняла здесь по опыту изучения немецкой в среде, почему это ’повне занурення’ не так эффективно как нам казалось раньше
автор Малинка Алинка • 03 марта в 13:28
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
ні, таке не підходить, хочеться перебування в середовищі, живого спілкування
автор Малинка Алинка • 03 марта в 13:28
Ответ длясЛАдКОежКА
ні, курси не підходять пробували вже багато. репетитори, кружки і тд...це не його варіант
сЛАдКОежКА• 03 марта в 13:30
Ответ дляМалинка Алинка
Почему курсы не подходят? ’Не его вариант’ может быть по очень разным причинам. Вы можете кучу денег выкинуть и не енго вариант окажется тоже
Стопясят раз обсуждала• 03 марта в 13:30
Ответ дляМалинка Алинка
Тобто не підходить?))
Ви пишете: суттєво покращити рівень англійської мови - це можливо методом праці та концентрованого зусилля.
Він від табора якогось дива чекає? Що все станеться само собою?
Триндю-бриндю• 03 марта в 13:36
Ответ дляМалинка Алинка
Для вивчення саме мови? Не витрачайте гроші на табір, ви її там не вивчите. Моя дитина була у такому таборі, все спілкування між дітьми було в результаті французькою (мова країни). Зі старшими - англійською, були якісь заняття. Але це не вивчення мови, це просто літній відпочинок. Ніхто не їде в такий табір вчити мову.
Якщо мета саме підтягнути мову, то найміть репетитора носія, можна по інтернету. Буде набагато більше толку.
автор Малинка Алинка • 03 марта в 13:36
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Тобто не підходить?))
ви за кордоном бували? я починаю говорити, коли чую мову, коли занурююсь в мовне середовище. ніякі курси цього не дали
ВсеЧетко• 03 марта в 13:37
Ответ дляМалинка Алинка
Так а мову не вивчити ʼ не напрягаючисьʼ. Просто буде як деякі емігранти, що живуть по 15-20 років закордоном не знаючи мови
Триндю-бриндю• 03 марта в 13:41
Ответ дляМалинка Алинка
Ви в Україні не бачили українців,які проживши все життя в україномовному середовищі так і не заговорили українською?
Середовище це далеко не все. 2 тижні то взагалі ні про що. Тим більше як він буде комунікувати, якщо мову не знає? Якщо ви відправите його в такий табір в не англомовну країну, де майже всі з невисоким рівнем англійської, то як він буде спілкуватися мовою країни перебування? А саме на ній і будуть говорити інші. Якщо відправити в англомовну, то його заб´ють більш просунуті діти, і буде він сидіти мовчати або шукати когось україно, російськомовного і тусуватися разом.
ВсеЧетко• 03 марта в 13:40
Ответ дляМалинка Алинка
Я починаю говорити англійською і в Україні, і листи пишу, і тренінги читаючи будучи вдома, не треба їхати за кордон, щоб почати говорити іноземною.
ВсеЧетко• 03 марта в 13:48
Є курси, де викладачі сертифіковані CELTA, є викладачі, які сертифіковані на приймання розмовного IELTS при посольстві. Шукайте. Курси різні
Крию матом страшно• 03 марта в 13:59
Ответ дляМалинка Алинка
Он не хочет учить. И после любого лагеря он у Вас не заговорит как лондонер.
автор Малинка Алинка • 03 марта в 14:02
Ответ дляТриндю-бриндю
не кажу про два тижні. кажу про літні канікули, мінімум 3 місяці
Триндю-бриндю• 03 марта в 14:05
Ответ дляМалинка Алинка
Ніколи не зустрічала таборів на 3 місяці, навіть на 2 не зустрічала. Там стандарт 2 тижні. Може на Кіпрі якомусь 3 буде. Ви просто фантазуєте?
сЛАдКОежКА• 03 марта в 14:07
Дочка моего приятеля (мы с ним когда тото вместе в универе учились, а дочь у него уже в Германии родилась и ей уже скоро 18) была в прошлом году летом в Англии примерно в чем то таком(занятия 20ч в неделю, с проживанием в семье по двое - вторая девочка (специально так селят)не из Германии - бельгийка с французским. Она в целом сказала- что для изучения это не особо стоило делать - все что рассказывали она знала-( в Германии у учителей хороший английский(это она прокомментировала). С бельгийкой по необходимости общались, но не особо. Хзяйка тоже не очень общительная - тоже только по необходимости. Это сельская местность, не город, на экскурсии и в школу возили - на общих мероприятиях и экскурсиях общались в основном с немцами, но договорились что все будут по английски говорить, было кстати пару детей из кажется Молдовы, тем она по русски немножко помогла(там у всех разный уровень ). Неплохо, но для изучения языка, тех денег не стоит
Крию матом страшно• 03 марта в 14:08
Ответ дляТриндю-бриндю
На Мальте можно выбирать длительность. Но в основном, там все 3-4 недели. Сидеть там с постоянно меняющимися людьми вокруг, такое.
Перша леді колгоспу• 03 марта в 14:12
Ответ дляМалинка Алинка
Ше з досвіду знайомх доньки, батьки відправляють дівчинку щороку в Англію, США - в середовище, але їде група україномовних дітей, ну і як ви думаєте, якою мовою вони там спілкуються ? Не кажу, що користі немає зовсім, але самі розумієте. Колись моя бувша директор щороку відправляла своїх доньок в Англію в сім´ю, оце було найкориснішим, оскільки дитина змушена була комунікувати виключно англійською. Шукайте такі можливості.
сЛАдКОежКА• 03 марта в 14:16
Ответ дляПерша леді колгоспу
Но это как повезет с семьей. Я выше рассказала опыт - дело семьи обеспечить проживание, быт и питание (завтрак, ужин). Если они не общительные, то ничего особо тоже не наобщаетесь, им языка не жалко, понятно, просто особо не о чем
автор Малинка Алинка • 03 марта в 14:23
Ответ дляПерша леді колгоспу
оце ж і шукаю ((( але поки не знаю і не розумію де шукати
автор Малинка Алинка • 03 марта в 14:34
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Тобто не підходить?))
я чекаю, що він буде в середовищі мовному, де нема варіанту говорити рідною мовою
автор Малинка Алинка • 03 марта в 14:34
Ответ дляТриндю-бриндю
пробували - ні
автор Малинка Алинка • 03 марта в 14:35
Ответ дляТриндю-бриндю
я розумію про що ви, саме тому відкинула всякі Болгарії , Мальту і тд. там цього не станеться. можливо родина з дітьми однолітками, де буде проживати і спілкуватися щоденно
автор Малинка Алинка • 03 марта в 14:38
Ответ дляКрию матом страшно
він хоче, ви його не знаєте. як можна робити такі висновки
Перша леді колгоспу• 03 марта в 15:10
Ответ дляМалинка Алинка
А ви спробуйте предметно тему створити, типу шукаю агенцію яка відправляє в сім´ї. Просто такі речі краще по відгуках шукати, чим просто через мережу.