БезВзяток• 11 марта в 08:45
Видаляти папіломи і кератоми на шиї зараз - погана ідея?
Знаю, що це краще взимку робити, але тоді не склалося.....Лікарі/косметологи кажуть, що до літа можна видаляти, але ж їм все одно, аби клієнт залишився:)
АнтиТанкист• 11 марта в 16:57
Ответ дляЯк ухурделю
Де тільки не видаляла) шкіра ростить на собі все дуже швидко
Останнім разом в оксфорд-мед якомусь. Ну, не моє улюблене місце, але цілком нормально.
Улюблене, на жаль, поросло болотами з орками
Мені якось трапилася реклама ’Лазерхауз’ і тут хтось писав ніби досить прийнятно по ціні видаляв. Я останній раз років з надцять тому на оці видаляла папілому в ’інституті краси’ на метро Театральна, але їх давним давно ’розігнали’, а будівлю експропріювали. А за останній рік папіломи просто, як гриби полізли, вже й здала цукор+індекс HOMA, в нормі, мабуть вік їм прийшов, буду видаляти.
ДлинноНожка• 11 марта в 17:01
Ответ дляЯк ухурделю
Вибирайте краще іншого лікаря. Електро/радіоніж якраз найкращий. Лазер вже нікому не раджу, я з ним намучилась
В мене лазер.
Все добре.
В в чому у Вас проблеми були ?
Все добре.
В в чому у Вас проблеми були ?
Як ухурделю• 12 марта в 17:28
Ответ дляДлинноНожка
В мене лазер.
Все добре.
В в чому у Вас проблеми були ?
Все добре.
В в чому у Вас проблеми були ?
Я родимки ним прибирала. І вони з´являлимь знов, як би сильно їх не били. 5 (п´ять!) рпзів переробляла, рубці в результаті, і не всі вивелись.
Електро - не було таких проблем жодного разу.
А плюсів від лазера я не побачила, заживало так само десь за часом. Тільки дорожче