Сама собі лікар• 14 марта в 16:42
Эпидуральная блокада позвоночника
Грыжа, предложили такую блокаду. Кто делал? Вам помогло? На сколько? Сколько обошлась манипуляция? Было больно? Меня смутило, что врач сказал, что дополнительно обезбаливать не нужно, но я боюсь.
Я шалунья• 14 марта в 17:03
Чоловіку робили блокаду, коли він раптом не зміг розігнутись. Був сильний біль, ледь його в лікарню довезли. Блокаду робили великою голкою в спину. Біль пройшов. Вже багато років не турбує.
У мене грижа вилізла ( важке підняла), почала боліти нога і трохи спина. Робили укол, тимчасова блокада, на пару тижнів.
Так, біль притупився , я знову нормально себе почувала, навіть танцювала на підборах на корпоративі. А треба було спину берегти, не навантажувати, не скручувати хребет. Але ж болю немає , то і не бережешся. Коли дія уколу закінчилась, стало все набагато гірше.
Зараз, коли грижа дає про себе знати , я тиждень хожу в корсеті ( жорсткий, він трохи витягує хребет і не дає можливості повертатись). З часом знімаю на більші інтервали. Поки повністю не мине біль.
Блокада ж питання грижі не вирішує, лише обезболює
МЕСТО_Встречи• 14 марта в 17:03
20 лет живу после блокады. Сколько обошлась,не помню.
2005 или 2006 год.
Сделала б еще,но что то уже страшновато.
А что вы хотите обезболивать еще?
2005 или 2006 год.
А что вы хотите обезболивать еще?
Сама собі лікар
• 14 марта в 19:11
Ответ дляМЕСТО_Встречи
2005 или 2006 год.
А что вы хотите обезболивать еще?
2005 или 2006 год.
А что вы хотите обезболивать еще?
Грыжа.
Сама собі лікар
• 14 марта в 19:11
Ответ дляЯ шалунья
Я очень боюсь этой процедуры.