Чекаю завтра• вчера в 19:22

Сейчас милировка модно?

Любимка-анонимка• вчера в 19:26
Мелировка вне моды. Вы ее можете и не заметить, смотря какая техника, смотря какая контрастность. Я делаю штопку краской на расческу, самая старая простая мелировка, дает на выходе однородный цвет, но более живой. А можно эйртач пудрой зафигачить, это сейчас популярно.
Помеха справа• вчера в 19:31
Миллиметровка - модно
Невгамовна сила• вчера в 19:34
Не знаю, я б так хотіла зробити її, бо сиві з´явилися. Але мені, чесно кажучи, так іноді не подобається вона на перехожих: по суті, холодні сиві прядочки, якось неакуратно вони виглядають, не знаю. Може, це старомодні майстри якісь чи хтозна. Страшно ввалити гроші, а на виході отримати таке ж
Мира всем• вчера в 19:44
Ответ дляНевгамовна сила
Можно потом в тёплый затонировать. Я так делаю.
Мудрецыха мира• вчера в 19:44
Ответ дляНевгамовна сила
Мені майстер робила «шиття сивини». Це типу мелірування, але враховується Ваша сивина і її розташування. Спитайте, може і Вам таке зроблять.
Невгамовна сила• вчера в 19:48
Ответ дляМудрецыха мира
Скільки коштує?
Мудрецыха мира• вчера в 19:51
Ответ дляНевгамовна сила
Скільки коштує?
Якщо чесно - я вже не памʼятаю.. мені рік тому чи трохи більше робили.. приблизно як мелірування.. але Ви, краще спитайте майстрів. Бо все ж ціни можуть відрізнятись :(
У мене просто вже своєї сивини багато дуже, тому просто тоную і все.
медела• вчера в 20:00
Ответ дляПомеха справа
Миллиметровка - модно
Милиллитровка!
Кокосиха• вчера в 20:39
Роблю, мені норм. +тонування
Помеха справа• вчера в 23:20
Ответ длямедела
Милиллитровка!
Вот это нам чуждо. Пьем только из макролитровки. В крайнем случае, из просто литровки