Байрактара• 25 марта в 16:24

Вы б поверили рассказу мальчика 9 лет, что к нему домогался родной дядя?

Бараболька• 25 марта в 17:08
Ответ дляГладиолус
Такому ребёнку не поверила бы
Щаслива дитина навряд буде розбивати голову комусь гойдалкою навмисно (хіба що випадково, але тоді бити взагалі навіщо), та й весь час щось вигадувати. Щось автор недоговорює. Може, так дитина бореться за увагу?

неДодекаэдр• 25 марта в 17:08
Ответ дляАБВГДэшница
вы вообще все читаете или через раз?
он булит других детей, разбил голову ребенку металлической качелей. но вы все выколупываете, что падла автор.
Да. А то вас удивляет? Ребенок в 9 лет не знает как правильно себя вести. Его воспитывают руганью и битьем. Он точно такое же транслирует к тем, кто слабее. Там не только автор падла. Вся семейка такая
Гладиолус• 25 марта в 17:10
Ответ дляБараболька
Мені пофіг на таку дитину. Якщо буллить інших і б´є, то він паскуда
Бараболька• 25 марта в 17:10
Ответ длянеДодекаэдр
Навряд дитина в 9 років вигадає таке, щоб просто повеселитися. Явно, або щось відбулося, або дитина щось чула, що це погано, і дяді буде капець. Треба капати глибше. Шукати причини такої поведінки. Та перевірити дядю.
Ворую вкусняшки• 25 марта в 17:11
Ответ дляГладиолус
Ви не повірите. Але ця дитина виживає у світі де всім на неї пофіг. Включаючи рідну матір
Топтунша• 25 марта в 17:11
Ответ дляВорую вкусняшки
От дивіться. Ви зараз розказуєте про свого сина як про особистість що сама несе відповідальність за свої вчинки.
Але в силу не сформованої психічної системи він не може відповідати за свої дії.
Це те ж саме що жалітись на дворічну дитину що вона пісяється.
Мамо! Це ваш обов´язок відвести себе і дитину до спеціалістів і вирішити що вам робити.
Ви відноситесь до своєї дитини як до якоїсь бракованої.
А звідки беруться браковані діти? Вони такими народжуються. Чи про кого придумано вислів ’відірви і викинь’?
Є такі монстри, прям з дитинства. І це не вина батьків. Вони з народження монстри.
Бараболька• 25 марта в 17:13
Ответ дляГладиолус
Це зрозуміло. Але тут питання до дорослих, які відповідають за цю дитину, що вони зробили, щоб виправити таку поведінку? Така поведінка починається з дитинства, як правило, слід корегувати, звертати увагу, звертатися до спеціалістів, зараз кожен другий ростить «лідера, який всіх строїть», але це шкідливо. В першу чергу, для самого «лідера». В 9 років така поведінка потребує особливої уваги, та ременем тут не допоможеш.
Ворую вкусняшки• 25 марта в 17:14
Ответ дляТоптунша
Зазвичай за цими монстрами і ховаються пригноблені діти.
Дивіться
Автор щиро вважає що в неї нормальна сім´я.
На дитину оруть дідусь, мати, дядько.
Чоловіки застосовують фізичну силу.
А мама била б, але шкода.
Але якщо дідусь б´є то нормально.
Скажіть де в цій ситуації дитині знайти джерело довіри? Де йому знайти приклад нормального спілквання
Топтунша• 25 марта в 17:15
Ответ дляВорую вкусняшки
Кхм. А ви взагалі знаєте що це кримінальний злочин? В за це треба вилучати дітей з сім´ї?
Слухайте, інколи вчасно даний ремінь рятує юне життя.
Кхм, дуже багатьом сучасним дітям ремінь не завадив би. Деякі діти не піддаються вихованню словами. Від них не мають страждати інші діти чи дорослі. Тому хай кращі бояться.

Бараболька• 25 марта в 17:15
Ответ дляТоптунша
Почекайте. Ну що таке браковані діти? Якщо з психікою в дитини не все добре, агресія, то це, на жаль, потребує лікування, звернення до спеціаліста, постійного нагляду та медикаментів. І дорослого поруч. Якщо це агресивна дитина, то агресія у відповідь, як побиття, буде робити гірше. Але я так зрозуміла, що в автора нормотипова дитина.
Пліснявілий сир• 25 марта в 17:15
Я б повірила. Може правда може нє. Але автор питання, звідки дитина в 9 років знає про таке?
Топтунша• 25 марта в 17:17
Ответ дляВорую вкусняшки
У дитини не зріла нервова система. Вона не може відповідати за свої дії. Коли дитина робить щось не типове - її ведуть до психотерапевта, невролога, психіатра аине б´ють ременем
Якщо прилетить вашій дитині качелею в голову від власника такої ’незрілої нервової системи’, ви враз забудете про сантіменти і будете за ремінь. За умови, що він зробив це навмисно, звичайно. Таким інакше не дійде, лише силою.
Мій не такий• 25 марта в 17:18
Вы давали ему прочувствовать последствия лжи?
Сбила машина? В больницу на обследование, никаких игр, могло быть сотрясение и т.д. Может, в следующий раз врать не будет.
Домогался дядя? Я тебе верю, сын, нам нужно теперь побеседовать с тетей психологом и полицией.
Болит живот и в школу не можешь идти? Понятно, сегодня дома, ешь овсянку на воде и постельный режим, с утра сделаем клизму.
А вообще вранье это нифига себе какой сигнал, что ребенку плохо. Вам нужно чтоб он вам доверял, а не боялся, как деда и дядю
Пліснявілий сир• 25 марта в 17:18
Мені донька призналася в 18, що її домогався дід, свекр. Вона говорила бабці, свекрові, а вона сказала, що давай тільки нікому не розкажемо. А потім батьку, але він не повірив, бо дуже любить своїх батьків.
Я узнала останньою.
Бараболька• 25 марта в 17:21
Автор, скільки вашому брату років? Як часто він проводить час вашим сином? Чи лишаються вони наодинці без свідків. Наприклад, вдома, коли нікого нема? Чим зайнятий ваш брат? Чи є в нього діти, родина, дівчина? Шукайте правду. Захищайте свою дитину.
Бараболька• 25 марта в 17:23
Ответ дляТоптунша
А якщо в такої дитини діагноз? А батьки просто не оформлювали, не займалися цим? Це дуже страшно. Ремінь тут не допоможе. Хоча гнів дорослих цілком зрозумілий.
НеВРотик• 25 марта в 17:27
Бывают педофилы, бывают дети психопаты. Но вроде как педофилы встречаются чаще.
Топтунша• 25 марта в 17:27
Ответ дляВорую вкусняшки
Дивіться
На дитину оруть дідусь, мати, дядько.
Чоловіки застосовують фізичну силу.
А мама била б, але шкода.
Але якщо дідусь б´є то нормально.
Ви знаєте, що таке пригноблена дитина? Це дитина, яку луплять як сидорову козу просто за те, що дихає.
З розповіді автора ситуація інакша. З її слів, вона його не б´є. Дідусь дав ременя, бо дитина залучила іншій дитині в голову і стверджувала, що цього не робила. Я б в такій ситуації теж дала ременя. Тому що сьогодні в голову полетіла качеля, завтра полетить камінь. Дитина має знати межі і не переходити їх. Якщо її дії можуть стати небезпечними для життя чи здоров´я інших людей - треба їх упередити.
Щодо прикладу нормального спілкування - він у цієї дитини є. Він росте в сім´ї не алкашів, мати його не б´є, від дорослих дістається за діло. Він ходив у садок, ходить до школи. Прикладів нормального спілкування у нього чимало. Йому просто не потрібне те спілкування.
dahashutka19• 25 марта в 17:28
Только дура не поверит

автор Байрактара • 25 марта в 17:29
Ответ дляВорую вкусняшки
Угу. Вам було шкода бити свою дитину, але коли це робив дідусь то ок
Ви були поруч в цей момент?
І ще питання. Ваш брат такий же сміливий як дідусь?
Брат не бил его
автор Байрактара • 25 марта в 17:29
Ответ дляКрасавица писяная
Вы же говорили что учиться не хочет) . Забыли уже?
Прогуливает и не хотел уроки делать. Но учиться отлично
Топтунша• 25 марта в 17:30
Ответ дляБараболька
Ви ніколи не читали тут теми, ваші діти ніколи не були в колективі, де є один отакий ’страждалець’, який тероризує всіх? Він визнає лише силу, для нього нема авторитетів, він може однокласників бити, матюкати (і вчителів також), може кидатися ножицями в дітей, що є дуже небезпечно... У психіатра при цьому він пройде любу експертизу. Бо знає де і з ким що може собі дозволити.
автор Байрактара • 25 марта в 17:30
Ответ дляБараболька
Разбил планшет случайно уронил, хотел новый, а брат завел поменять экран
автор Байрактара • 25 марта в 17:32
Ответ дляМій не такий
С машиной искали камеры, и говорила с ним и другом. Есиественно никакой машины, они не дошли к школе и были на площадке
автор Байрактара • 25 марта в 17:34
Ответ дляТоптунша
Дедушка дал ремень через то, что мы нашли камеры, пересмотрели ситуацию, и заставляли его пойти извиниться с ними, а он начал врать
Светка-пипетка• 25 марта в 17:34
Ответ дляШвидкоруч
ДА! А дядю посадить!
А если мальчик придумал? Есть и такое…вот будете проходить мимо - он закричит «эта тетка с меня трусы снимала» и всё, ваша песенка спета, посадят)))
неДодекаэдр• 25 марта в 17:35
Ответ дляТоптунша
Как вы там выше написали? Бракованный от рождения? Нет, это в семье норма поведения такая. И ребенок демонстрирует ее тем, кто слабее. Вы хоть один случай знаете, когда ( как вы там назвали ребенка?) стралалец болит старших детей, которые 100% сильнее его?
Голубец• 25 марта в 17:35
Ответ дляБайрактара
И телефон отобрал у него, сын сбежал с уроков, то ругались и забрал телефон
Мать года просто!
Левый мужик забирает у ребёнка вещи, а она это позволяет.
В такой семье может быть что угодно.
И я сомневаюсь, что ребёнка не избивают.
Он просто кричит о помощи!
Жалко, что в школе пока не услышали.
автор Байрактара • 25 марта в 17:36
Ответ дляТоптунша
А на уроках перед учителями он лапочка, оттуда скажут что это активный, умный ребенок. Только и учителю может врать, что у него температура, умерла бабушка, чтоб свалить со школы
Светка-пипетка• 25 марта в 17:36
Ответ дляЯсноВидящая
Удалено администрацией...
Почему дура именно автор, а не ребенок который клевещет? Может ему дядя игрушку не купил и он решил отомстить.
Я не пишу что нужно игнорировать, но и верить сразу на 100% не стоит. Разобраться нужно, Вы же читаете что пишет автор про него, этот ребенок постоянно врет