Тепер у мене немає нормального досвіду і стала занадто стара для чогось нового. Дуже шкодую про це. Такі роботи висмоктують енергію і час і на інше майже не залишається час
Пані з калабані• 28 марта в 16:54
Ответ дляAnastasiia-9046
Ви не Аліна?
Ні. Я просто в Німеччині була, повернулася і ненавиджу все навколо в Україні.
Ви в Англії я так розумію. Я колись там була на заробітках. Дуже її полюбила. То була моя мрія.
Вам там не подобається?
Ответ для-Ань-
Китай?! Під час короноістерії там насильно в людей кололи експериментальні препарати (які позиціонували як ’вакцина від коронавірусу’). Я бачила пару відео, як людям двері в квартиру зламували, витягали людину і насильно кололи!
А також відео, як людям з позитивним тестом (чи які спілкувались з позитивними, чи які могли контактувати з позитивними) двері металом заварювали, для ізоляції, щоб не мали можливість вийти.
В Україні тоді анекдот був: ’Чхнув, і чує як сусіди мені двері дошками забивають’.
А в Китаї це було реальністю: не по сусідськи, а на державному рівні.
Я вчилася на бакалавра коли ковіду не було. Закінчила у 19 році. Коли на магістра пішла, то почався ковід
Ответ дляAnastasiia-9046
Якби мені знову було б 20, то я б поїла би по обміну в Китай. Потім би шукала б стажування у міжнародних організаціях зі знанням англійської та китайської. Ще б англійську нормально б вивчила
Китай - це ідеальна з точки зору фарма-агітаторів вакцинна диктатура. Тотальна об´язаловка, жодних компенсацій, жорстока цензура з відлученням від інтернету й арешти батьків покалічених вакцинам дітей за дискредитацію святих ін´єкцій. Правда, спалахи кору, паротиту та іншого там регулярно відбуваються навіть при 97-98% вакцинному охопленні. Але говорити про це - зась. І значить все ок.
В травні 2018 в результаті вакцинації АКДП (кашлюк, дифтерія, правець) в маленької доньки китаянки He Fangmei паралізувало кінцівки.
Спроби батьків домогтись медичної допомоги, компенсації та справедливості закінчились втратою орендованого в столиці комуняцької диктатури житла (власник під тиском місцевої влади раптово вигнав родину без можливості забрати важливі медичні документи), забороною використовувати інтернет, арештами та 15-добовим ув´язненням після закінчення якого мати в березні 2019-го не випустили, а без пояснень перевели в іншу тюрму.
В кінці статті цитуються ще два свіжих китайських летальних випадки після щеплень.
Ответ дляПані з калабані
Вам там не подобається?
Відсутність перспектив для мене. Треба було у молодості займатися пошуком стажувань, а не їхати в Англію як біженка. Сюди добре їхати тому або хто молодий (років 20+- або молодше),щоб був час отримати освіту місцеву, або вже людині з професією. Плюс дорого тут, а іншу роботу дуже важко знайти , бо ринок праці дуже поганий через багато факторів
Ответ дляПані з калабані
Вам там не подобається?
Про Німеччину чула, що там багато правил на відміну від Англії де не така бюрократія
Пані з калабані• 28 марта в 17:02
Ответ дляAnastasiia-9046
Я їздила туди по візі заробітчанкою. Мені подобалося. Хороші гроші
А що таке?• 28 марта в 17:03
Ответ для-Ань-
Ой бля...опять вы со своим бредом про вакцины вылезли.
Вам за это платят , или откуда такая упоротая фанатичность с этими вакцинами бред строчить
Ответ дляПані з калабані
Туристом і заробітчанином то інше, жити тут важко, якщо немає нормальної професії. Тим паче у Лондоні, де люди з хорошими зарплатами не можуть собі дозволити зняти житло самостійно
Ответ дляAnastasiia-9046
То не жалійте про втрачені можливості з Китаєм. Як зараз в Україні хапають людей і насильно пхають в бусік, так в Китаї всіх підряд хапали (хто добровільно не хотів колотись експериментальною вакциною) і в вакцинальний бусік. Теж їздили бригадами з закритими обличчями.
Пані з калабані• 28 марта в 17:04
Ответ дляAnastasiia-9046
Я просто люблю захід. Чистоту красоту, що на зарплата можеш жити а не виживати
Ответ для-Ань-
Ми всеодно помремо всі. Хоч вакциновані, хоч ні
Ответ дляПані з калабані
Це єдиний плюс країн Європи був. Але зараз інфляція вже це нівелювала
Пані з калабані• 28 марта в 17:05
Анастасія, я хочу спілкуватися з вами. Ми могли б один одного підтримувати
Ответ для-Ань-
Навіщо поспішати. Людське тіло розраховано на довге життя. А вводячи в тіло різну гидоту, люди скорочують свій життєвий ресурс.
В 40+ всякі хвороби починаються.
Ответ дляПані з калабані
Можете написати в особисті
Пані з калабані• 28 марта в 17:09
Ответ дляAnastasiia-9046
Ціни ростуть і зарплати теж. В Україні ціни ростуть, зарплати ні
Ответ дляПані з калабані
Ростуть мінімально, але це не допомагає. Принаймні в Англії так