Мой завтрак• 31 марта в 09:28
Дівчата, хто народжував за контрактом і хто без нього
Різниця є чи більше для власного спокою? Ціни кусаються, хочу зрозуміти, за що платиш.
Анонім Перший• 31 марта в 09:30
За воздух и свою тревожность платите. Роды - это лотерея в любом случае.
ЧупакабраЗеБест• 31 марта в 09:32
я рожала и так и сяк. мое мнение : НИКОГДА беслпатно и к кому попало.
Анонім Перший• 31 марта в 09:32
Ответ дляДомашка
Я рожала без контракта. У меня было ПКС. Все живы, здоровы)
У меня были ЕР с дежурной бригадой. Все прошло отлично.
Бабця в мештах• 31 марта в 09:50
Первый раз с дежурной бригадой, второй раз по договорённости, не знаю в чем разница, роды и роды.)
Плекаю думи• 31 марта в 09:50
Это везение и никак иначе
Знаю, кто и по скорой рожал и отлично и ужас
Знаю, кто платно рожал( сама тоже платно) , все хорошо, но были проблемы
Так что...
Така бойова Я• 31 марта в 09:51
У меня двое ЕР с дежурной бригадой, одни через пересменку. Никаких проблем, отличное отношение.
Оченьценная• 31 марта в 10:02
На мій погляд, в нашій країні краще про все домовлятися напряму з лікарем. Тоді буде зиск. Але це не гарантує від можливих проблем. Це гарантує, що лікар принаймі намагатиметься не скалічити вас і дитину. У вас буде місце в родзалі і в палаті, а не в коридорі після пологів (бо місць нема). Це хоч якийсь шанс, що вас не простимулюють без потреби, бо попереду свята/вихідні і ніхто не хоче з вами гратися. Одним словом, є можливість платити лікарю - платіть, це як страховка.
Щедрик ведрик• 31 марта в 10:08
По контракту - это вы платите в кассу больнице за определенные условия, какой смысл врачу с вами возиться? Он от этого ничего не имеет. Как по мне, договариваться с хорошим врачом, платить ему и быть относительно спокойной
Домашка• 31 марта в 10:22
Ответ дляОченьценная
Где это мест нет ? Я рожала без договоренностей и контрактов. В обычном роддоме. У меня была отдельная палата на 1 человека после КС. За операцию да платила, т.к. это был 2019 год. И роды были везде платные. Никто в коридорах не лежал.
Оченьценная• 31 марта в 10:48
Ответ дляДомашка
Я особисто була в такій ситуації. Не було місць у післяпологових палатах взагалі. Знаєте чому? Бо моя дитина народилася у святковий день. Того дня було лише 2 пологів і обоє ’по домовленості’. Зате за два дні перед святковим було понад 30 пологів. Який збіг, правда? Їх просто простимулювали, щоб лікарі ’відпочили’. Відповідно, всі післяпологові були забиті, виписали всіх кого можна, але місць не вистачало. Мене залишили у пологовому залі просто тому, що не було породіль і не було місць у післяпологових. Але там є правило - дитина не може лишатися у пологовому з матір´ю. А я дуже хотіла бути з дитиною. Тому моєму лікарю довелося дуже напружитися, щоб звільните місце у післяпологовому. Без домовленостей у подібній ситуації такі жінки лежать на кушетці у коридорі, без дитини, звичайно.
Киця-бриця• 31 марта в 11:17
Ответ дляОченьценная
Зараз ніхто і коридорі не лежить, хоч бы взагалі народжували. Ніхто просто иак не стимулює, а ось якщо договоритись, то можуть і викликати пологи штучно, бо йому якраз в отпуск треба, а ти надумала рожати. Тут багато таких тем раніше було
Киця-бриця• 31 марта в 13:31
Ответ дляОченьценная
Таких бебібумів вже давно немає. Зараз по 2-3 пологів за день в кращому випадку.