Жена сантехника• 31 марта в 14:26
Час від часу задишка. Від чого може бути?
Замучила періодична задишка. Буває кілька разів на день може бути, відчуття здавлення в шиї і як не вистачає повітря. Проходить сама собою. Може не турбувати довгий час взагалі. Аналізів купу поздавала, в кардіолога була, маю зоб з вузлами, але ендокринолог запевняє що не пов´язано. Також маю шийно-грудний остеохондроз, пройшла курс масажів. Не знаю що ще провіряти, вже довгий час то є задишка то немає взагалі. Від чого може таке бути?
Верочка 100%• 31 марта в 14:29
Теж страждаю на неї. Це зажимаються нерви, при остеохондрозі це як раз.
Причини: переохолодження, стрес, перенавантаження.
Міорелаксанти вам допоможуть. Купіть в аптеці, пропийте 2 тижні
Жена сантехника
• 31 марта в 14:31
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
К кардиологу
Була з серцем все добре
Жена сантехника
• 31 марта в 14:33
Ответ дляВерочка 100%
У вас є неприємні відчуття в грудній клітині/лопатках/плечах?
Під час задишки немає.А загалом буває що болить під лівою груддю або в спині чи між лопатками. У мене сидяча робота.
Жена сантехника
• 31 марта в 14:34
Ответ дляВерочка 100%
А які саме пити чи це до лікаря?
Верочка 100%• 31 марта в 14:34
Ответ дляЖена сантехника
Між лопатками це воно і є. Воно дає задишку. Якщо у кардіолога і ендокринолога нічого не знайшли, то воно. Після масажів в мене ще гірше. Треба заспокоїти м´язи міорелаксантами
Верочка 100%• 31 марта в 14:35
Ответ дляЖена сантехника
А які саме пити чи це до лікаря?
Міорикс, або Мідокалм
Жена сантехника
• 31 марта в 14:37
Ответ дляВерочка 100%
Дякую.Я вже замучилась по лікарях ходити. А масажі мені тільки спазми в шиї зняли а задишка ніде не ділась.
Жена сантехника
• 31 марта в 14:40
Ответ дляПрибираю щодня
Пульмонолог, кардиолог, невролог.
Кардіолог була УЗД і ЕКО в нормі, від фіз нагрузок не залежить. Невролог сказав що остеохондроз робити масажі. Але стан не змінився.
Жена сантехника
• 31 марта в 14:41
Ответ дляЗаела_пластинка
У меня оказалось от нервов все, сердце проверяла
Мені також казали що нервове. Але це у мене уже довгий час таке і часто буває просто в стані спокою коли не нервую зовсім.
Жена сантехника
• 31 марта в 14:54
Ответ дляМама Чели
а что у вас по физ активности?
Фіз активність низька, більшу половину часу сиджу на роботі. 39 років
Мама Чели• 31 марта в 14:54
Ответ дляЖена сантехника
ну вот вам и ответ
Жена сантехника
• 31 марта в 15:00
Ответ дляМама Чели
ну вот вам и ответ
Якщо буду займатись фіз нагрузками задишка пройде? Я все таки фізично щось роблю, просто не дуже багато так як не вистачає часу.
Мама Чели• 31 марта в 15:01
Ответ дляЖена сантехника
если это не симптом какой-то болячки, то да, должна пройти. не сразу, но пройдет
Жена сантехника
• 31 марта в 15:02
Ответ дляКицюююня
Такое после еды или когда?
Від їди і фіз нагрузок не залежить. От зараз задишка у мене пю чай з ромашки щоб легше було. Тиск і пульс в нормі а таке відчуття що дихати важко хочеться глибше вдихнути і важкість якась.
Жена сантехника
• 31 марта в 15:03
Ответ дляМама Чели
Я вже не знаю які болячки ще шукати. Мені завжди казали що це від анемії але я її контролюю і зараз показники високі.
Мама Чели• 31 марта в 15:05
Ответ дляЖена сантехника
поменяйте образ жизни, в 39 лет надо как бы заниматься собой, чтоб не болеть
Жена сантехника
• 31 марта в 15:21
Ответ дляМама Чели
Дякую.І саме це ніби розумію але ...
Каркуша Клара• 05 апреля в 19:05
Ответ дляЖена сантехника
Мені дуже полегшення було, коли невролог призначив АД Тріттіко. Прямо після першої таблетки задуху прибрало і заснула перший раз за багато місяців.
Каркуша Клара• 05 апреля в 19:07
Ответ дляЖена сантехника
Ще на гемоглобін перевіртесь. Анемія задишку теж може давати.
Стріляний птах• 06 апреля в 02:07
Ответ дляВерочка 100%
Подскажите, а что это? Как называется препарат? У меня тоже спазмы в шее и лице.