Хочу на Балі• 25 мая в 16:08
Випадають брови. Що можна приймати при цьому?
Протягом 2 місяців мазала брови касторовоюю олією - не допомогло.
Що робити при такій проблемі?
Що робити при такій проблемі?
автор
Хочу на Балі
• 25 мая в 16:14
Ответ дляСільський ансамбль
Перевірити щитовидку. При гіпотиреозі випадають брови.
Гормони в нормі, перевіряли щитовидку
Клептоманка• 25 мая в 17:17
Ответ дляХочу на Балі
Гормони в нормі, перевіряли щитовидку
Аналіз на антитіла робили? АТПО, і АТТГ, віт Д, цинк, селен, В12, ферітин, пролактин, естроген.
2
1
Додаю напруги• 25 мая в 17:18
Ответ дляКлептоманка
Аналіз на антитіла робили? АТПО, і АТТГ, віт Д, цинк, селен, В12, ферітин, пролактин, естроген.
Анализ на селен больше 3000, зачем его сдавать?
1
Клептоманка• 25 мая в 17:23
Ответ дляДодаю напруги
Анализ на селен больше 3000, зачем его сдавать?
Його і не треба здавати, сдавати антитіла АТПО і АТТГ, плюс УЗД щитовидки, можна сідати ще феритин, і треба до гінеколога, особливо якщо вік 40+
1
1
Додаю напруги• 25 мая в 17:26
Ответ дляКлептоманка
Його і не треба здавати, сдавати антитіла АТПО і АТТГ, плюс УЗД щитовидки, можна сідати ще феритин, і треба до гінеколога, особливо якщо вік 40+
Вы же написали его в свой список. А брови могут выпадать просто с возрастом, генетически обусловлено, как и волосы. Также у кого есть себорея и кто в молодости увлекался выщипыванием. Если автор делала узи и по его результатам все ок, ей никакие антитела сдавать не надо.
2
1
Вмію заміряти найкраще• 25 мая в 17:58
Ответ дляДодаю напруги
Вы же написали его в свой список. А брови могут выпадать просто с возрастом, генетически обусловлено, как и волосы. Также у кого есть себорея и кто в молодости увлекался выщипыванием. Если автор делала узи и по его результатам все ок, ей никакие антитела сдавать не надо.
Та зараз модно здавати на антитіла, пити селен, весь інстаграм цим заповнений. Люди дуріють
Додаю напруги• 25 мая в 18:00
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Та зараз модно здавати на антитіла, пити селен, весь інстаграм цим заповнений. Люди дуріють
Да это давно уже.. У кого есть аит, гипо/гипертиреоз, тому может и нужно, хотя тоже особо нет смысла.. УЗИ, ТТГ и Т4 - это основное..
Вмію заміряти найкраще• 25 мая в 18:01
Ответ дляДодаю напруги
Да это давно уже.. У кого есть аит, гипо/гипертиреоз, тому может и нужно, хотя тоже особо нет смысла.. УЗИ, ТТГ и Т4 - это основное..
Так, я згодна. Там, де є діагноз, можна копати та шукати причини, дефіцити і ті. А лікувати те, чого нема, така собі розвага
КартаБезКомиссий• 25 мая в 18:16
Норма це відносно для когось це норма для когось вже ні, наприклад ттг 3
1
1
БеллаДонна• 25 мая в 18:22
Ответ дляХочу на Балі
Гормони в нормі, перевіряли щитовидку
проверяли как? ттг сдали и все? ага.. я тоже сдавала. ноже норма. а вес пер и брови вылезли. а когда психанула и сама пошла сдавать полный комплекс - ттг, т3, т4, и на аит - вот тогда мне показало гипотериоз. по узи щитовидка отличная. только она почти не работает.
3
1
Додаю напруги• 25 мая в 18:40
Ответ дляБеллаДонна
проверяли как? ттг сдали и все? ага.. я тоже сдавала. ноже норма. а вес пер и брови вылезли. а когда психанула и сама пошла сдавать полный комплекс - ттг, т3, т4, и на аит - вот тогда мне показало гипотериоз. по узи щитовидка отличная. только она почти не работает.
Если у вас гипотиреоз, на узи она не может быть отличная. Так вам узи делали.
1
Сільський ансамбль• 25 мая в 23:41
Ответ дляДодаю напруги
Да это давно уже.. У кого есть аит, гипо/гипертиреоз, тому может и нужно, хотя тоже особо нет смысла.. УЗИ, ТТГ и Т4 - это основное..
Если Т4 не конвертируется организмом в Т3, то толку от того Т4? А конвертация происходит с участием селена и железа.
1
Клептоманка• 26 мая в 10:25
Ответ дляДодаю напруги
Вы же написали его в свой список. А брови могут выпадать просто с возрастом, генетически обусловлено, как и волосы. Также у кого есть себорея и кто в молодости увлекался выщипыванием. Если автор делала узи и по его результатам все ок, ей никакие антитела сдавать не надо.
У мене чоловік і син підліток теж здавали ТТГ і норма. Потім ендокринолог відправила сина на АТПО, показало плюс. Пішов чоловік здавати АТПО, то тут все і вилізло. ТТГ випадково в час здачі був у нормі, чи помилка аналізів. За пропущений час перейшло в стан що потребує оперування.
Клептоманка• 26 мая в 10:28
Ответ дляДодаю напруги
Если у вас гипотиреоз, на узи она не может быть отличная. Так вам узи делали.
Так отож. В нашому випадку, узистка прочитала в карті про норму ТТГ і в неї вийшло все ок. Я так думаю що там апарат вже на металолом здати. Бо не побачити дифузний зоб треба вміти.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу