Мелочунь• 02 апреля в 10:06

Справка в садик (без прививок)

Тема не для срача
Подскажите, как устраивали в садик без прививок?
Сразу скажу, я не антиваксер, просто хочу сделать позже, когда ребенок хотя бы заговорит.
побольшомусекретику• 02 апреля в 10:07
Справки выдает врач, с ним и говорите

Техпаспорт на медузу• 02 апреля в 10:08
Маю знайому антивакса, вона все вирішувала за гроші у лікаря. Тепер живе за кордоном у дитини липова довідка про щеплення.
Сама купляю квіти• 02 апреля в 10:20
Я взагалі замовила справку на якомусь сайті , справка про вакцинацію , потім прицйшла до платного педіатра в клініку ,де є контракт з нсзу, сказала до нашого черга величезна а нам потрібна справка в садок , так і виписали , проблем не було. але в ході року почали робити вакцини
автор Мелочунь • 02 апреля в 10:23
Ответ дляСама купляю квіти
а нащо контракт з нсзу в педіатра?
tereska• 02 апреля в 10:27
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Цікаво, як ця мама тепер вирішує питання з вакцинацією дитини, котра повинна згідно з календарем робити чергове щеплення. Підписує згоду чи ігнорує, лікарі там на таке «дійство» не ведуться.
Сама купляю квіти• 02 апреля в 10:28
Ответ дляМелочунь
а нащо контракт з нсзу в педіатра?
тому що якщо немає в клініки цього контракту , їх справки в держ установи садок та школа не підходять , це точно . можливо якщо приватний садок , то можна тут не підкажу
Техпаспорт на медузу• 02 апреля в 10:30
Ответ дляtereska
В неї є час до наступного обов´язкового щеплення, вони виїхали коли дитині було 7 років, тобто по папірцям дитина типу має всі обов´язкові щеплення по віку.

автор Мелочунь • 02 апреля в 10:31
Ответ дляСама купляю квіти
і не стрьомно вам було з такою довідкою йти до педіатра?
СкрипяСердцем• 02 апреля в 10:33
Зачем неговорящему ребёнку сад?
Сама купляю квіти• 02 апреля в 10:34
Ответ дляМелочунь
ні , я ж її не знала , чого стрьомно - вона що мене поб´є .
автор Мелочунь • 02 апреля в 10:34
Ответ дляСкрипяСердцем
Зачем неговорящему ребёнку сад?
В плані?
автор Мелочунь • 02 апреля в 10:35
Ответ дляСама купляю квіти
ну що перевірить інформацію...
наче щеплення мають бути в хелсі внесені
Сама купляю квіти• 02 апреля в 10:36
Ответ дляМелочунь
ну що перевірить інформацію...
та якось не думала , я просто якщо вирішила то роблю , не обдумаю мільон раз , попробувала - не вийшло , думаю інший варіант вирішення
автор Мелочунь • 02 апреля в 10:41
Ответ дляСама купляю квіти
а сайт не пам´ятаєте через який замовляли?
Сама купляю квіти• 02 апреля в 10:42
Ответ дляМелочунь
ні , я просто вбила в гуглі
але я не пропоную так робити , просто розповіла свою ситуацію , а то звучить наче заклик до дії
автор Мелочунь • 02 апреля в 10:43
Ответ дляСама купляю квіти
ні , я просто вбила в гуглі
повірте, я про це думала вже)
автор Мелочунь • 02 апреля в 10:54
Ответ дляСама купляю квіти
ні , я просто вбила в гуглі
і питань від вашого педіатра не було як вас допустили до садка?)
Стрибну в гречку• 02 апреля в 10:54
Интересно, если я хочу сделать плановую вакцинацию в частной клинике, запись делают в книжечке вакцинаций только ? Я потом с этой книжкой приходила в поликлинику и данные просто переписывались в карту, а потом скорее всего там и оцифровывались
Сейчас что-то поменялось?
Сама купляю квіти• 02 апреля в 11:06
Ответ дляМелочунь
було , я кажу ви самі все розумієти , до чого питання

Помилуйте мадам• 02 апреля в 12:06
я писала відмову на спеціальному бланку, і в садок цього було достатньо і зараз в школу
автор Мелочунь • 02 апреля в 12:10
Ответ дляПомилуйте мадам
в якому році писали відмову в садок?
це державний садок?
Помилуйте мадам• 02 апреля в 12:11
Ответ дляМелочунь
в якому році писали відмову в садок?
це державний садок?
починаючи з 2014.
державний
автор Мелочунь • 02 апреля в 12:14
Ответ дляПомилуйте мадам
починаючи з 2014.
державний
тоді мабуть це можна було, а зараз пишуть то не приймуть в садок
Помилуйте мадам• 02 апреля в 14:56
Ответ дляМелочунь
не знаю, попросили восени принести відмову в школу - я принесла, за садочки не знаю, бо всі діти в моїй бульбашці зараз школярі або студенти