Дама-мадама• 02 апреля в 16:33
В яких країнах є офлайн магазини Next?
Пушап Мі мі• 02 апреля в 17:22
В Польщі є. Я була в Варшаві в одному. Дуже гарний вибір був. Але щоб ви знали, в Польщі дорожче ніж замовляти в Україну.
Хоча, якщо введуть податок на посилки то мабуть ситуація зміниться
Ой, щойно прочитала що вони закрили офлайн в Польщі, я була там кілька років тому
КучМала• 02 апреля в 17:54
Ответ дляПушап Мі мі
ну. то колись і в Києві був, вони переважно згортають офлайн, просто Англія їхня рідна