Альдебаран• 07 апреля в 14:43
Підкажіть коли відвалився брекет, його ремонт
Чи оплачуєте ви встановлення окремо брекета, який відвалився. У доньки вже втретє відпадає в різних місцях, то вона відкусила горішка то ще щось. Кожен ремонт нам рахують 500 грн . У вас таке бувало?
Шлях до зірок• 07 апреля в 14:44
Один раз отклеивался, приклеивали бесплатно, но и орехи я не грызла
Смешнюча• 07 апреля в 14:53
В Германии, у дочки отпал, не платили дополнительно ничего, но у нас такая сумма, думаю они изначально закладывают в стоимость
Нульовий сантиметр• 07 апреля в 14:57
А лікар не давав вам рекомендації, від яких продуктів краще утриматися, поки носиш брекети?
Нехай щастить• 07 апреля в 15:33
Ответ дляНульовий сантиметр
іноді не в їжі справа, а тому що зуб посунувся і зуб зверху/знизу став зачеплять брекет В мене таке було. Бо зуб був кривий і клеїли ну хоч якось щоб почати, потім підрівнявся, і інший зуб той брекет відколов і поставили вже нормально міцно. платила 500грн восени 2025р
Пи Пи Пилюля• 07 апреля в 17:14
Моя расширитель внутри неба верхнего отломала попали сейчас на 3500грн, когда эти брекеты снимут уже не дождусь , могу сказать по себе 20 лет назад носила отношение лучше врачей , сейчас носила фиг знает что и цена не малая